Prikazujem rezultate 1 do 7 od 7

Tema: Brera na Goodwood speed circuitu

  1. #1
    DKW
    Guest
    Evo ekipo, na siteu www.carsfromitaly.com možete vidjet AR breru kako pići po zavojima.

    Neviđena je šteta da to nisu počeli radit za istač-trebali su posudit pare-EVO JA BI IM DAO 100 eura, barem za jedan žmigavac...

  2. #2
    DKW
    Guest
    ...radi preciznosti, event se zove Goodwood Festival of Speed i održava se svake godine u GB...

  3. #3
    Dom-Dom
    Guest
    Ja sam gledao test na satelitu i auto je ludilo.V8 i 400 konja rade fantastično, da ti se koža naježi.Zbilja je šteta kaj taj auto neče ići u serijsku proizvodnju.Totalni mrak!

  4. #4
    Girrari
    Guest
    Siguran sam da ga svako za neku "razumnu" svoticu može imati u garaži. Tko voli (i ima), nek izvoli.

  5. #5
    INTCP
    Guest
    Meni je lično drago šta je ne rade jer bi imala maseratijevu tehniku. Ne kažem da je to loše, nego jesdnostavno to nije alfa, i ne bi bila to šta je zaslugom alfe već zaslugom maseratija. Ali sam sigurasn da će neštoslično izać iz alfine tvornice s alfinom tehnikom.

  6. #6
    Dom-Dom
    Guest
    Da li je taj motorin V8 400 KS u Breri od Maseratija?Ili nedaj Bože od GM?

  7. #7
    DKW
    Guest
    ..ali navodno da će nova 157 imati elemente Brere, jer će je raditi ista ekipa dizajnera oko Giugiara. Ako bude tako, onda O.K.
    Naime, nakon 156-ice ne smiju fulat i napravit lošiju liniju...

Slične teme

  1. speed machine
    By A U T O - V I O L A in forum Auto servisi
    Odgovora: 8
    Posljednji post: 15-11-2003, 14:05
  2. Brera ide u proizvodnju- 99% sigurno
    By mrki in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 22
    Posljednji post: 19-02-2003, 03:09

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •