Prikazujem rezultate 1 do 15 od 15

Tema: Alfa 156 - alu felge 8,5X17"

  1. #1
    Dom-Dom
    Guest
    Da li netko ima alu felge 8,5 X 17" ET35 ,recimo tip BBS Challenge na Alfi 156.Interesira me da li sa gumama 225/45 struže gdje i kakva su iskustva.Alfa je V6.Pozdrav svim Alfistima iz Zagreba.

  2. #2
    INTCP
    Guest
    Na našoj alfi najvie šta je bilo je 225/45/16 i to ne struže, ali to je i malo manji promjer.

    225/45/17 struže i to dosta, a još ako je širina 8 i pol... uh


  3. #3
    Dom-Dom
    Guest
    Sada imam na Alfi OZ Superleggeru 8X17" sa 225/45 i sve je u redu.Ništa ne struže.Znači bolje ne iči na veću širinu felge? Unaprijed hvala na odgovorima.

  4. #4
    DKW
    Guest
    Gdje je sparkirana ta tvoja 156 da vidim tu divotu
    (Vlasnik sam ćelave 156ice mit radkappen)

  5. #5
    Dom-Dom
    Guest
    U jednoj garaži u Jarunu.Inače prije se nisam javljao ali sam veliki fan talijana(imao sam 164,33, 2 156 , deltu turbo,integrale...).Imam Alfa club iskaznicu broj 12.Pozdrav!

  6. #6
    doc
    Guest
    dobar si broj 12, rano si dosao na grobnik! Ja sam broj 151!
    a zasto bi uopce mjenjao felge? nisam vidio ljepse felge od superlegere

  7. #7
    Dom-Dom
    Guest
    Prvo za DKW-A.Alfa 156 je krasan auto i sa radkapama , za razliku od švabskih auti u koje moraš uložit 2500 Eura da bi ličilo na nekaj.Drugo ove felge su krasne ali imam priliku povoljno nabaviti nove BBS Challenge( inače službene Ferrarijeve felge u 360 kupu),ali se bojim kupiti jer mi se čini da je to ipak preširoko za Alfu 156.Pozdrav!

  8. #8
    alfist_zg
    Guest
    pozdrav Dom-Dom numero 12.

    nemam iskustva sa 156icom(nazalost), pa ti nemogu nista pametno reci u vezi toga ,ali samo se ti javi cesce ovdje.

  9. #9
    INTCP
    Guest
    Možda ti ne ruše, ali jedna tip ovdje je stavio tako i ruše mu. Možda zato šta je spuštena.

  10. #10
    Dom-Dom
    Guest
    Može biti da je spuštena 40 mm , a moja ima sport paket i spuštena je samo 20 mm, pa ne struže.

  11. #11
    DKW
    Guest
    Ma, fakat dobro izgleda i sa origigi ratkapama.
    ima kod Gabreka federi da bude kao sportpaket - ima po 160 i 250 eura, taman da se spusti koliko treba. Na ove felkge ću stavit zimske, a na proljeće-Superturismo!

  12. #12
    Dom-Dom
    Guest
    DKW, moj ti je prijateljski savjet(makar te ne poznam)BJEŽI OD GABREKA!!!!!To ti je lopov kakvog nema.MAX TTT - BJEŽI OD NJIH.LOPOVI!!!!!Meni su prodali H&R federe sa greškom.Zadnji desni je bio cca.2 mm krači i lupao mi je cijeli amortizer.Mogu to dokazati!Dalje,Gabrek ti uzme kaparu i više ne vidiš dio koji si naručio , niti kaparu.Ako hočeš pošteno javi se AMAREMUS KARLOVAČKA 28 iza STP Remetinec u Blatu.Imaju Eibach, Vogland i H&R federe.Vjeruj mi na riječ, ja nemam nikakve koristi , niti da bi nekog reklamirao , samo sam zadovoljan uslugom.

  13. #13
    DKW
    Guest
    Imaš kakav broj?

  14. #14
    Dom-Dom
    Guest
    ××× /20 15 505 ili 01/65 42 455 , traži Gorana , reci da te Domagoj poslao.Nečeš zažaliti!Pozdrav!

  15. #15
    Dom-Dom
    Guest
    DKW , moj ti je savjet H&R jer spuštaju 30mm i to je za standard amortizere O.K. Ovi ostali spuštaju 40mm i to nije preporučljivo ako nečeš mijenjati i amortizere.Mada je 30mm za ove naše ceste u dure.

Slične teme

  1. Alu felge za BMW E46
    By model M3 in forum Ponuda – potražnja
    Odgovora: 1
    Posljednji post: 30-10-2004, 16:55
  2. Prodajem original Alfa felge
    By ronew in forum Ponuda – potražnja
    Odgovora: 3
    Posljednji post: 20-04-2003, 22:43

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •