Stranica 1 od 2 12 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 30

Tema: spustanje auta

  1. #1
    metro
    Guest
    sta mislite o spustanju auta? pogotovo o stavljanju kracih opruga(a ne
    amortizera). ja imam novi clio pa me zanima koliko bi mi to poboljšalo
    drzanje ( spustanje 30mm)? bi se to jako primjetilo na udobnosti? i koje su lose strane spustanja?

  2. #2
    seyzmo
    Guest
    koji clio

  3. #3
    Calibra Zender
    Guest
    Spuštanje do 3 cm prolazi samo s novim oprugama, a preko toga mijenjaj i amortizere. Ležanje će biti bolje, a naša ceste će te pozdraviti sa pojačanim udarcima! Autu u svakom slučaju neće to odgovarati.

  4. #4
    DKW
    Guest
    Tako je: pod pretpostavkom da su amortizeri u super stanjju, do 30 mm se radi samo sa novim federima koji moraju imati sve žive deklaracije.
    od 30 mm na dalje mora ići i feder i amortizer, i onda to ××××no zgleda, košta, a udobnost ne mora biti narušena, ako se kupi nešto skupo...

  5. #5
    !metro!
    Guest
    vise ne mogu koristit nadimak metro, a ja nisam ni registriran...eh... clio je 1.4 16v/98ks(star 4 mjeseca)

  6. #6
    !metro!
    Guest
    i koliko uopce dođe komplet takvih opruga(mislim da najbolje EIBACH)?

  7. #7
    seyzmo
    Guest
    pazi s Eibachom. Ja sam ovako fanatik sto se toga tice, pa sam nabavio Eibachove sportfedere za cca. 200 E kom. iz STCC serije (ako se ne varam), sve super, sve 5,stelanje radim samo ako bas trebam (kada dobijem poklon guma i odem na stazu negdje) Ringdruckovi nisu prejaki, taman koliko treba.Mulde su ucvrscene sa Sparcovim bar-om 13C.

    Nemoj pretjerati s tvrdocom. U Eibachu ces sigurno naci nesto sto ti pase.

    Na drugom autu imam Motech-Apex Sport ovjes i to je puno previse sportski. Jedan puta sam bio s njime u HR (u Zagrebu) i plakao sam cijeli dan (ceste su UZAS).

  8. #8
    doc
    Guest
    seyzmo, neda mi se sad trazit pod koji auto vozite, pa te ovdje piatm. Koji auto vozis?

  9. #9
    sepra
    Guest
    Nisu rupe tako strašne, samo je grdo u početku dok bubrezi ne izađu na usta i onda samo gas. Ja imam 6 cm spušten 206 i volim zg. ceste da je to čudo.

  10. #10
    seyzmo
    Guest
    Accord Coupe 3.0 V6 i Corrado G-100 plus sluzbeni.

    Prije cca. 10 dana sam prodao Giuliu Sprint 1600 GTA Stradale iz '65. Nocima placem kao beba zbog toga.

    Currently trazim Shelby-a GT-500 ili 350. I ne ide mi bas.

  11. #11
    !metro!
    Guest
    sta 200E dođ komad ili komplet?

  12. #12
    seyzmo
    Guest
    179.99 E je komad.

  13. #13
    doc
    Guest
    accord 3.0, to je neka opaka munja... kolko ks?

  14. #14
    2.0i turbo
    Guest
    ima ti oko 190 ako mislimo na istoga jer san na netu iskopo jos prije 5 mjeseci za jednoga od 380 konja sada dali istina ili samo trik nemam blage

  15. #15
    puntocorse
    Guest
    Set opruga za spuštanje stoji oko 200-220 eura. Najbolje uzmi h&r federe jer su po mojem iskustvu najbolji.

  16. #16
    q100
    Guest
    e jebuga sad bi ti od te kante napravio pilu

    sve je moguče kažu optimisti

    daj onda leti )

  17. #17
    seyzmo
    Guest
    koje kante ?

  18. #18
    !metro!
    Guest
    ja sam mislio potrošit na spustanje auta 200 do 300 eura...valjda ima nec kvalitetno za te pare....da li ce spustanjem auta (3 cm) dosta utjecati na drzanje? i da li to poskupljuje tehnicki, registraciju ili tako nec?

  19. #19
    2.0i turbo
    Guest
    daj bolje 400 i mozes svi sve sloziti bez beda,,ako zelis kvalitetu e ××××ga ga sada.Imas u rijeci kolko mi je frend reko da si tamo mozes kupiti za bagatelu opruge

  20. #20
    seyzmo
    Guest
    Gle, ti za spustanje Clia definitivno ne trebas potrositi tolike pare.

    I da.. poboljsat ce ti se drzanje, bar malo. No, samo budi svjestan da ti nizi auto (i siri) definitivno sa sobom nose opterecenje na ovjes, sto znaci i vece ulaganje u odrzavanje istog.

    Meni je na autima bitno beskompromisno drzanje na stazi, i zato je podvozje preekstremno namjesteno i svaki se posjet ZG pretvara u "crying game" jer mi svaka rupa odnosi par minuta zivota (to su zvukovi koje NE ZELIS cuti, a uz to pati i pozadina tijela).

    Da sumiram... DA, ali ne toliko ekstremno i toliko skupo.

  21. #21
    !metro!
    Guest
    ja sam iz rijeke...morat cu malo cijene pogledat....a dali imate iskustva sa prosirivacima spura? ima li to kakvih negativnih posljedica za auto? i da li je to uopce korisno?

  22. #22
    2.0i turbo
    Guest
    Koristno je samo dali ce se tebi isplatiti,a drugo zasto bi ??Nije mi jasno samo zasto bi

  23. #23
    seyzmo
    Guest
    nisam potpuno siguran zasto bi to radio.

  24. #24
    !metro!
    Guest
    da priblizim gumu blatobranu ( tako mi auto ljepse izgleda) i da poboljsam vozne karakteristike auta

  25. #25
    gizmo
    Guest
    metro,dali ti stari vozi mozda plavu lanciu kappu 3.0,jer nekad ju vozi stari lik a nekad neki decec,a on je nedavno dobio taj clio sta ti govoris,crni klio,inace sam i ja iz ri

Slične teme

  1. groblje auta
    By trcz in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 6
    Posljednji post: 23-06-2003, 22:57

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •