Stranica 2 od 2 PrvaPrva 12
Prikazujem rezultate 26 do 27 od 27

Tema: Peugeot servis

  1. #26
    Dankas
    Guest
    Imam 307 1.4 HDI. Auto je star 3 mjeseca. Kupljen je u TM Vozila. Nakon par tjedana bio sam na prvom rekalacijskom servisu. Razlog:
    1. Prebučan ventilator (zamjenjen novim)
    2. Nekava polugica na pedali spojke koja je sprječavala pedalu da se otpusti do kraja. (polugica zamjenjena i sada je sve O.K.)Sve su napravili odmah i bez prigovora te o svojem trošku.
    To bi bilo za sada sve. Nadam se da će tako i ostati.
    Inaće potrošnja mi je malo veća nego što je deklarirano. Po gradu 6.3 do 7 litara. O nekavih 5 litara po gradu mena ni govora. Čak niti uz maksimalno šparnu vožnju.
    Inaće i ja sam primjetio nekavo lupkanje kod prelaženja neravnina. Moj prijeteljima isto 307 ali 2.0 HDI i kod njega nema tog lupkanja. Sada kad sam pročitao na forumu da su i neki drugi imali taj problem reklamirat ću ga i ja.
    Inaće mi se čini da je servis O.K. Dok sam vozio Citroena SAXA iša sam tamo na servise (tad su još bili ista firma s Automehanikom ali su se morali razdvojiti) i bio sam jako zadovljan.
    Sve moje primjedbe i kvarove otklone odmah i zapravo nemam na njih nekavog prigovora.

  2. #27
    zega unlog
    Guest
    Eh deklarirana potrosnja je veoma tesko ostvariva skoro nemoguca, to je nevjerovatno kako treba voziti auto da bi se ostvarila potrosnja po proizvodjackoj specifikaciji...
    Tako su jednom tipu poslali test vozaca i tip je uredno stepo potrosnju na deklariranu, minimalna ubrzanja kad vidis crveno odmah oduzeti gas, pimplavo do jaja...
    ZEGA
    ZEGA

Slične teme

  1. NAJBOLJI Peugeot servis
    By d@vorin in forum Auto servisi
    Odgovora: 15
    Posljednji post: 19-10-2004, 18:50
  2. honda servis
    By noro in forum Auto servisi
    Odgovora: 4
    Posljednji post: 17-04-2004, 15:20
  3. Peugeot servis-cijene
    By B.S.gost in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 2
    Posljednji post: 13-11-2002, 16:29

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •