Prikazujem rezultate 1 do 25 od 27

Tema: Peugeot servis

Hybrid View

Prethodni post Prethodni post   Slijedeći post Slijedeći post
  1. #1
    Pierre
    Guest
    Molim Vas za Vaša iskustva sa Peugoet servisima!

  2. #2
    doc
    Guest
    evo mojih sa "automobil Lončar" iz Varaždina. Ukratko KATASTROFA. 4 greške u garantnom roku. Rekli, nazvat ce. Cekam vec 2 mjeseca i nitko ne zove. Totalna neorganiziranost i neljubaznost.

  3. #3
    B.S.gost
    Guest
    Moje iskustvo s Peugeotom 307 - 16.16V 110 ks. Kupljen i servisiran do garancijskog roka 1 god. u servisu Autopar Zgb. Vrlo zadovoljan uslugom i ljubaznošću osoblja. Nije bilo nekih posebnih kvarova osim šlamperaja proizvođača ( loši retrovizori, metlice brisača, , te dvije servisne akcije od strane Peugeota - bravica kontakt i čip na kompjutoru). Redovito održavanje nije bilo skupo , a dalje ćemo vidjeti.

  4. #4
    306 XR
    Guest
    Posjećujem duže vremena peugeotov servis pri TM vozila.Zadnji na 105.000 km bio je živi očaj,pri valjda petom pokušaju da "poprave"konektor suvozačkog zračnog jastuka dečki su već očajni jednostavno uklonili konektor,krajeve žica isprepleli i uredno ih slijepili crnom izolir-trakom i tutnuli u suvozačevo sjedalo!!Naravno,"patent"je funkcionirao čitav jedan dan,a na moj upit (telefonski)što mi je raditi,lakonski je odgovoreno da auto dovezem pa će se vidjeti što se može uraditi.Na pitanje tko će mi platit putne troškove i dnevnicu tip je odgovorio da on sigurno neće.Diletanti!

  5. #5
    Matteo
    Guest
    Nedavno sam kupio Peugeota 306, rabljeni. Obzirom da bi trebao napraviti redoviti servis na 50tkm, može li mi netko preporučiti servis gdje bi se to moglo povoljno i kvalitetno napraviti. Ne mora biti ovlašteni servis, samo da je servis OK. Hvala na odgovorima!

  6. #6
    Tiki
    Guest
    Otidji u servis Soprano na Jarunu.
    Tel. 3833-191

Slične teme

  1. NAJBOLJI Peugeot servis
    By d@vorin in forum Auto servisi
    Odgovora: 15
    Posljednji post: 19-10-2004, 18:50
  2. honda servis
    By noro in forum Auto servisi
    Odgovora: 4
    Posljednji post: 17-04-2004, 15:20
  3. Peugeot servis-cijene
    By B.S.gost in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 2
    Posljednji post: 13-11-2002, 16:29

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •