Stranica 1 od 6 123 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 149

Tema: KAKO NETKO MOŽE SLUŠATI NARODNJAKE???!!!!

  1. #1
    ČARLI
    Guest
    NEKA MI NETKO OBJASNI KAKO NETKO MOŽE SLUŠATI NARODNJAKE MOLIM VAS JER JA TO NE MOGU SHVATITI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  2. #2
    !@#$%
    Guest
    aj ti meni objasni kako neko moze slusat rock, rap, hip hop, pop, reggae, ili whatever??
    pusti ljude nek slusaju sta im se svidja...

    piz

  3. #3
    nelica
    Guest
    cuj pitanja molim te

  4. #4
    ČARLI
    Guest
    BUDALO DA LI SU TEBI UŠI ZAČEPLJENE KAD SLUŠAŠ NARODNJAKE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ILI TI NOGE UŽASNO SMRDE

  5. #5
    rap_manyyak
    Guest
    no hvala dragom bogi za nekog pametnog
    narodnjaci su nesto najgluplje smrdljivie sto postoji

    _manyyak_69

  6. #6
    CECA RAZNATOVIC
    Guest
    PA ZAR JA NISAM NAJPOOPULARNIJA U HRVATSKOJ?NEMOGU DA SHVATIM!!!POZDRAV OD SVETLANE RAZNATOVIC,
    UL.LJUTICE BOGDANA BR.3
    11000 BEOGRAD
    SERBIA AND MONTENEGRO
    (PISITE POSLACU VAM CD-OVE)

  7. #7
    Sandro
    Guest
    Svi vi slusate narodnjake a ovamo nesto pricate...

    JELENA KARLEUSA je VRRRRRRRH

    "Svi me zovu mama
    non stop traze me
    svima reci nisam ja kod kuce
    samo dave mama
    samo gnjave me
    a on ne zove me od juce"

    Pogledajte ko je na 2 poziciji na TOP 100 MEXICO posle LUCERO,THALIJE,PAULINE RUBIO,SHAKIRE...Jelena Karleusa i naravno njen prvi singl na engleskom "LOVE".A cucete i vi posle nove godine...samo polako.Da vidite da je jedna srpkinja pored vasih DIVA jedina uspjela u svijetu!!!




  8. #8
    krešo
    Guest
    Čarli, evo ja ću ti objasniti.Da bi slušao narodnjake moraš biti kreten, u glavi imati dasku a ne mozak, moraš biti idiot itd.

  9. #9
    Mystic
    Guest
    Narodnjaci sve u svemu nisu loši, ali ako vas nešto muči nemojte ih slušati jer će vas samo baciti u bad!

  10. #10
    594 krešo
    Guest
    narodnjaci iz srbije ili od hrvata vuce su za diletante...

  11. #11
    Dalmatinka4eva
    Guest
    to care od narodne nema nista ni ritma ni muzike to su kod nas stare bake slusale dok su ovce cuvale haha

    pazzo sempre no way ~!

    PS: CIAO DONDE DALMATINKA !

  12. #12
    Dtt
    Guest
    Meni je Kuliš zakon (premda on ne spada u narodnjake). Eto baš danas ima koncert u Zagrebu.

  13. #13
    METALBITCH
    Guest
    DABODGDA TI JELENA KARLEUSA PREDAVALA ETIKU PIIIIZDO SELJAČKA ××××× TI MATER ŠGGO SRPSKA ) ) ) )

  14. #14
    ČARLI
    Guest
    HVALA BOGU DA NETKO MISLI KAO JA!!!!!!!!!
    A VI SVI OSTALI STE PREGLUPI DA BI SHVATILI ŠTO JE DOBRA GLAZBA!!!

  15. #15
    ČARLI
    Guest
    I JA SE POTPUNO SLAŽEM S KREŠOM!!!!!
    JER SVI ONI KOJI TO SLUŠAJU NEMAJU NIŠ U GLAVI!!!!!

  16. #16
    Grga
    Guest
    ja sam protiv narodnjaka

  17. #17
    inna
    Guest
    Svatko ima pravo slušat što mu se sviđa,i točka!

  18. #18
    iskrena
    Guest
    Slazem se s tobom da svatko moze slusat kaj hoce, ali reci to onim zenama koje i dan danas traze svoje muzeve i sinove!!!!!!!!!!

  19. #19
    opet ja
    Guest
    Narodnjaci su mi totalna idiotarija,pjesme su grozne.U prvom redu mislim na tekstove koji nemaju veze s vezom. Tak mi djeluju zatupljujuće. Ima toliko kvalitetne muzike,ali što se može nekima to paše pa nek uživaju. Ja znam da u narodnjacima definitivno ne mogu uživati.Sjetite se ponekad i dobrih starih klasika i evergreena!!!! Pusica svima!

  20. #20
    Bilogora!
    Guest
    Svako neka slusa to sto se njemu svida ali nemrem nikako akceptirati da se sred Hrvatske sibaju teski narodnjaci po nekim klubovima koji samo to pustaju. Ja cu radije poslusat neke Hrvatske narodnjake kao Vuco, Kulis, Vox itd. nego neku kurvu cecu ili ×××××a kitica.
    Ali najdraze su mi nase drage Tamburice...to su pravi HRVATSKI NARODNJACI!

  21. #21
    baby
    Guest
    ti ako ne mozes slusat narodnjake onda ti i ne zasluzujes da slusas muziku uopste

  22. #22
    @baby
    Guest
    Ne ne ako vec, ako slusas narodnjake, ne zasluzujes da slusas ostalu glazbu, jer ti narodnjaci su primitivni a tekstovi su tako bedasti i bezsmisleni!

  23. #23
    goscha
    Guest
    A ja te narodnjake ni ne ubrajam pod glazbu. )

  24. #24
    Bilogora
    Guest
    Hehe goscha, dobra si, dobar ti je komentar. Ljep pozdrav!

  25. #25
    Narodnjak
    Guest
    hajde malo zivni gosca,i ostali koji su protiv narodnjaka... dosta vrijedite da od vas ne bi niko ni guzicu obrisao.Ljudi moji, nekima nikad dosta gluposti i zavisti.Zato vase hrvatice dolaze u takve lokale pa pored dobre muzike dobiju jos ponesto onako usput.hehehe

Slične teme

  1. BOLJE NE MOŽE
    By Nina in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 11
    Posljednji post: 19-09-2002, 19:36

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •