Stranica 6 od 6 PrvaPrva ... 456
Prikazujem rezultate 126 do 149 od 149

Tema: KAKO NETKO MOŽE SLUŠATI NARODNJAKE???!!!!

  1. #126
    HZDRHFGH
    Guest
    mamu vam ××××× a što ima čut od npr. metalice,punk itd.to je čisto ××××××.JEL STE NEKAD OPRALI UŠI U SVOM ŽIVOTU PA DA ONDA ČUJETE PRAVU GLAZBU KAO NPR. CAJKE.NARODNJACI SU ZAKON.SVIRAJ NEŠTO NARODNO!!!!!!!!!!!!

  2. #127
    Danilo
    Guest
    Srbin sam i živim u Srbiji,tu gde haraju narodnjaci i polovnjaci. Tačno je da svako ima pravo da sluša šta hoće ali sam ja sretan što sam od malih nogu svoju decu odvraćao od te muzike te je i oni ne mogu upijati u svoje uho. Imam 48 god. i nikada mi u kući nisu svirali narodnjaci i nedaj bože da se sada pojave. Normalno živeo sam u vremenu kada je harao Mišo Kovač i obožavam da ga čujem u svakom momentu. Neizmerno volim slušati POP muziku ali mogu da slušam i ono što sluša i današnja mladež, gotovo sve osim "PINK" muzike. Nikada mi u životu neće biti jasno zašto neki luduju za Pink tv . U mom TV prijemniku taj kanal nije memorisan i ja sam zbog toga neizmerno srećan. Živeo POP&ROCK.

  3. #128
    SEKE B.F.F.
    Guest
    CAJKANI VOLIMO VAS!!!!!!!!!!!!!!AJD VI NAMA OBJASNITE KAKO MOŽETE SLUŠAT ONE IDIOTE KAJ SE KREVELJE,DAJ FAKAT OPERITE UŠI...PA ĆETE SKUŽIT DA SU NARODNJACI ZAKON!!!!!!!!

  4. #129
    pero*
    Guest
    narodno je zakon

  5. #130
    Ž
    Guest
    ISTO KAKO SI POSTAVIO TO PITANJE TAKO SE I SLUŠAJU I NARODNJACI.DAJ NE PAMETUJ KAO NEVOLIŠ NARODNJAKE A TI IH JOŠ I NAJVIŠE SLUŠAŠ.
    TAKVI SU MI NAJGORI...

  6. #131
    sparkl.....
    Guest
    o ukusima se ne raspravlja, svako nek slusa kaj hoce...i nemojte sudit drugima, jer nikad ne znate kaj vas sutra ceka, tak da..

  7. #132
    Baaaddd
    Guest
    pogledaj na ovoj stranici i bit će ti sve jasno

    http://s1.bitefight.ba/c.php?uid=63431

  8. #133
    ja....,.,
    Guest
    pa,eto,svatko sluša šta hoće.nećemo se tu sad vrijeđat.ako u glupi narodnjaci,glupi su i ostali.i točka!

  9. #134
    propalica
    Guest
    Ja sam iz narodnjaka presao na technjavu i isto mi je.pamtim sve narodnjake te zapjevam si koji al vise me vuče technjava

  10. #135
    ne podvaljujte...
    Guest
    Srbin sam ili nisam .To opste nije bitno ×××××ne koje si vjere vec kakav ukus imas.Ko da ti neko vjeruje sto meces tu neki pecat a od svih izdvijio Misu Kovaca ni manje ni vise kao tvog uzora koji bas i ne mirise Srbe.

    Za mene nije pjevac nikakva klasa ako se petlja u politiku i mrzi narod po laznim huckackim medijima kao sto to mnogo pjevaca iz Hrvatske nazalost rade , sto znaci da nisu dovoljnoobrazovani.Danas se dokazalo da svako moze pijevati ali nemoze i ostati stalno popularan ne samo kod svoga naroda vec za njega treba biti sav narod njegov jer to je njegova popularnost sto vise naroda uziva u njemu stim mu stvara vecu popularnost.
    Sta sada vrijedi Baji Knindji sto je bio popularan za vreme ratnog vihora ili topsonu koji neumorno gleda da tako i ostane jer ocito da je razlika od naroda velika dok ga takvog mnostvo podrzava sto znaci da je i slika politike drukcija .
    Nardonjaci su za dusu i za zdrav duh , jeste da sada ima i oni koji se guraju sa vezom i vezicom bez nekog posebnog kvaliteta ali tu je publika koja uzima i osravlja tako da takvi nemogu opstati dugo vec moraju odpasti.

    Zabavna je za po nekad kad je covjek u nekom drugom ambijentu ali da je za antidepresivnost kao narodna to je daleko od toga.Pa sto kazu da hrvati koji nikada ne slusaju narodnu muziku da su kronicno depresivni jer ih nema sta razveseliti a da se ne moraju nalivati.
    Kad se nalijem ja sam vec depresivan i neje vazno koja je muzika jednako ludujes jer je i ne cujes.

    Isto se slazem sa vecinom da je narodna muzika , muzika koja te veseli ,jer je muzika zivotne svakodnevnice koju svi prolaze ili prolazi-ce.Narod voli stvarnost i ogledalo zivota a ne ono ono sto brzo prolazi , dolazi i ponovo odlazi.

  11. #136
    Isto
    Guest
    sam obozavaoc Mise, Dragojevica ,Dragovic, Kesovije i ako su se isticali nastrani a to im nije donilo nikakvu popularnost ali mara SE priznati da puno kukaju dali im je to ostalo od rata ili neznaju promeniti pravac pojma nemam samo majstori svoga zanata treba da prate vreme i stil u tom vremenu.Misu volim slusati ali zadnji godina dodje mi da placem zajedno sa njim i onda sam tuzan po dan dva dok ne izlape njegove pijesme.Dragojevic je isto postao za razbijanje stresova .Ko je nabijen raznim stresovima samo ode daleko u prirodu ispjeva nekoliko njegovih pijesama i vrati se ko nov oslobodjen od negativnosti.

  12. #137
    stevanka
    Guest
    OPET VI O UKUSIMA......PA DAJ ××××TE O UKUSIMA SE NE RASPRAVLJA....ISSSE SVAKO SLUŠA ŠTA OČE......JA SLUŠAM STEVANA ANĐELKOVIĆA I BOJANA TOMOVIĆA I MILICU TODOROVIĆ,I BOLI ME ××××× ŠTA KO MISLI....SVAKA JE GLAZBA DOBRA NA SVOJ NAČIN.......I NE ZNAČI DA KO SLUŠA CAJKE DA JE SRBIN......BOKTE KAK STE JASNI.....ONDA SMO SI MI SRBI KOJI IH SLUŠAMO......DAJ SE POKOPAJTE ISUSTE...

  13. #138
    TONCI
    Guest
    "NARODNJAKE"slusaju najcesce pijani,a sta pijani mogu dobro da odrade,pa nista.Ali ipak po izboru.

  14. #139
    TONCI
    Guest
    Smeta mi sto nam sa druge strane dolaze i pjevaju po nasim diskotekama,samo da bi napunili novcanike,a sta nam oni zele poznato nam je.Neka nam pjevaju nasi Hrvati.Pozdrav svima

  15. #140
    brit
    Guest
    ma nemojte reči narodnjaci su seljačine i ×××××i šupčine nemaju poma pjevat došla sam na ovu stranicu samo da vrijeđam )

  16. #141
    brit
    Guest
    ma nemojte reči narodnjaci su seljačine i ×××××i šupčine nemaju pojma pjevat došla sam na ovu stranicu samo da vrijeđam

  17. #142
    gle!!!!
    Guest
    dripci!!!!!Kaj se derete , dovoljno je dok zinete da se prestavite ko ste i sto ste .Narodnjaci pa narodnjaci ,Dali vi uopce znate sto su narodnjaci i zbog cega toliko buke pravite oko toga
    Narodna - sama rijec govori ono sto narod voli , a ko ste onda vi , vi ste stoka kao sto se i prestavljate , kuzis.
    Sram me je sto Hrvatska ima tako glupu omladinu i isfrustriranu da bi se samo drala tukla i krala.
    U svemu ima vece i manje kvalitete pa se zato izbira bolja kvaliteta kao u svemu ostamol , naravno da i u narodnjacima ima oni koji su zalutali ili su platili da se uvuku bar za neko vreme ali zato imas izbor samo trebas znati da izaberes ili vilis ili je bolja Seka ili Karleusa kao tu ili je bolja Srverina ili Jasna Zlokic.
    Bas pratim ko je god teski protivnik narodnjaka , nesto mu fali u glavi , to i nisu neke osobe sa nekim svojim dostojsanstvom , vec ili su drogerasi ili kriminalci ili ×××××i pa im nista normalno i narodno ne pase kao sto im ne pase ni njihvi rodelji i njih smatraju vaNZEMALJCIMA.
    ^Pravi covjek , svako ima svoj izbor u zivotu ne samo na muziku vec na zivot opcenito da bira po izboru i nema nitko pravo da mu osporava ili da ga omalozava i ponizava zbog njegovog izbora.Ja isto mislim sve sto se zove narodno da vecina naroda to voli i u cemu bi tu bio problem jeli sad svi trebamo biti pankeri i treskaci da ne znamo ni kad nam se piski jni kad kaki vec samo kad nam treba praska ili ljepka. Mozes misliti slike svijeta ako na takvima ostane.

  18. #143
    magy
    Guest
    covjece pa gotovo svi u mojoj skoli slusaju narodnjake pa glume kao da ih neslusaju i govore da su bezveze i to mi ide na zivce.Ija slusam narodnjake pa to ne krijem ,narodjaci su zakon,a ne mogu shvatiti kako eko moze slusati metaliku !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  19. #144
    Metal Warrior
    Guest
    Ovako... kao prvo...
    "Narodnjaci su vesela muzika!" <- NOT!!!
    U svakoj pjesmi je jedna i/ili ove teme:
    Žena, alkohol, preljub. To je to... to je svaka ××××na narodnjačka pjesma i lyrics-i (Ako uopće vi primitivci znate što je to)
    nisu uopće "sretni". To vam je uvelike kontroverzno
    Kao drugo: Narodnjake slušaju samo balkanski primitivci, kojih ima dosta.
    Pametni ljudi znaju što je glazba...
    Metal... to nije glazba... to je način života.
    Kao treće: "Metalci su svi glupi i opasni jer sve razbijaju i divljaju" <- 200% NOT!!!
    Narodnjaci su oni kojima je cilj napiti se ko letva i porazbijati i/ili posvađati se sa svime i svakime na putu...
    P.S.
    Znanstveno je dokazano da ljudi koji slušaju metal i/ili rock imaju viši stupanj intelegecije od drugih...
    Ko ne vjeruje neka provjeri...

    "When the dark clouds fall upon the Land, our swords and shields will be ready..."

    Eh.. da... Narodnjaci su živi dokaz Darwinove teorije evolucije... bome su ljudi nastali iz majmuna, al neki nikad nisu evoluirali. )

  20. #145
    King nothing
    Guest
    Ti si legenda,ljubi te deda!

    Where do I take this pain of mine
    I run, but it stays right my side...


  21. #146
    th
    Guest
    žiVELI narodnjaci

  22. #147
    King nothing
    Guest
    BU!

  23. #148
    Senior Member
    Datum registracije
    Jun 2006
    Postova
    23.806
    Rep Power
    4560
    Dajte naučite razliku između narodnjaka i cajki pa se onda svađajte

  24. #149
    ?
    Guest
    svako ima svoj ukus a mislim da nije bilo rata da nebiste srali po cajkama i pravili tolike svađe

Slične teme

  1. BOLJE NE MOŽE
    By Nina in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 11
    Posljednji post: 19-09-2002, 19:36

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •