Prikazujem rezultate 1 do 17 od 17

Tema: Kamo po NAJPOVOLJNIJE alu felge i gume?

  1. #1
    307
    Guest
    Gdje se po Vama mogu nabaviti najpovoljnije alu felge i gume i što mi predlažete. Naime moram sad kupiti zimske gume, a na proljeće sam mislio ubosti kakve aluminijske felgice pa što predlažete i gdje?
    Sad su mi gore gume 195/65 R15. Te dimenzije bi uzeo i zimske, a ljetne bi onda išle barem 195 ili 205 / 50 ili 55 R16. Pa bi prema trebao i 16" alu felge. A što se toga tiče sam skroz neupućen. Koji proizvođač, gdje, zašto, kako... I što znači ona oznaka npr. 7.75J ?!? Može i u Sloveniji ili Austriji...

    Thanx svima na pomoći !

  2. #2
    seyzmo
    Guest
    Predlazem TP (Tuners Paradise) kod Graza.

    OZ, BBS, TSW, MOMO, Wolfrace, 1000 Miglia, BK Racing, FOX Premier, Kosei, BsA, AMG, rondell, Radius,

    Pirelli, Toyo, Yokohama, Bridgestone, Good year, Dunlop, Falken, BF Goodrich..da ne nabrajam...

    Mislim da ti se isplati potegnuti, a izbor je (ne samo guma i felgi) jaaaaaaaaaaaaaaako sirok

  3. #3
    Girrari
    Guest
    Najjeftinije je su Slovveniji, ali onda računaj s tim da se možeš oprostiti od dosadašnjih felgi i guma, osim ako se ne želiš upustiti u šverc preko grane.

  4. #4
    307
    Guest
    Ma imam i u Sloveniji i u Austriji nekoga kod koga bi mogao ostaviti gume na čuvanje.

  5. #5
    mytbyte
    Guest
    A gdje se kod nas može dobro pazariti, i koliko je u prosjeku to skuplje???

  6. #6
    O.Z.
    Guest
    Zna li netko postoji li i tko je generalni zastupnik O.Z felgi za Hrvatsku?Treba mi cjenik pa ako netko yna bio bih mu zahvalan...

  7. #7
    Fresh
    Guest
    Mislim da se firma zove ''MAX TT tuning'', a sjedište im je u Zagrebu u naselju Savski Gaj.
    Tamo sam ja kupio OZ felge.
    Imaju često reklame u auto časopisima

  8. #8
    DKW
    Guest
    ... A zna li netko gdje bi ja mogao za svoju AR 156 nabavit takozvane "originalne felge telefonuše?"
    budući da mi je auto ko koza visok s ratkapama...
    (može i one običnjače 15" koje su dolazile sa 2.0)

  9. #9
    O.Z.
    Guest
    Imao si pravo Fresh.Thanks!!!

  10. #10
    da se nebi jeba
    Guest
    ja sam dva puta naručivao u šupi max tt tuning, čekao sam ko krele tjednima, te na carini je, te isporuka je, te carine se, PIČKA LI IM MATERINA, NIKAD VIŠE U ŽIVOTU MAX TT TUNING- NIKAD !!!!!!

  11. #11
    seyzmo
    Guest
    DKW... 1000 Miglia radi kvazi originalne felge za AR. Meni su osobno puno bolje od originala, ali ako se dobro ne zagledas, neces znati koja je original (po dizajnu mislim, po cvrstoci je MM bolji cca. 10 % - prema Dekri)

  12. #12
    Calibra Zender
    Guest
    Max TTT je stvarno u totalnom qurcu. Koje ×××××× imaju zastupstvo...da čovjek ne povjeruje. Platim krelcima unaprijed samo prstenove koje hitno trebam i nakon PUNA 3 TJEDNA mi ih pošalju poštom. Majku im hebem amatersku!

    A po felge piči u Sloveniju. Ušteda na setu fegi s gumama skoro pa 40, 50%! Imaš oglas od Lukeža u Auto klubu (blicu, nisam siguran). Ja sam ih zvao. Super fini i poduzetni ljudi. Sve ti objasni u 5 minuta, strpljivo za svaku dimenziju, felgu, gumu...ma super. Odmah provjerava kaj ima na zalihi i dal možeš isti dan doći i montirati. MA MILINA!

    Probaj u Max TTT-u tak nekaj dogovorit u 5, 10 minuta. MALO MORGEN! Prije nego sam kupio felge drugdje i išao k njima samo po prstenove, zvao sam ih za cijene i modele. Jedne nemaju, druge se ne proizode, treće kao imaju, ali ne trenutno, bitno da su dobavljive...ma majku im kilavu! Pa oni su tu radi nas, a ne mi radi njih!

  13. #13
    hrv
    Guest
    U MAX-TT-u kupuj samo ako imaju odmah za isporuku, nemoj slučajno ostavljati kaparu da se naruči roba, jer se možeš dugo načekati, a to ti je pravilo za sve naše tuning firme

  14. #14
    doc
    Guest
    max TTT nema nicega, ja vec cekam mjesec dana. Svaki dan su na carini, na utovaru, istovaru... Molydon, isto tako. Od 30 felgi samo one najruznije Aez ima za fiat bravo. Gabrek, nesto ima, ali oko 250 kuna skuplje od max ttt za istu felgu. Dakle, ako trazis neku postenu felgu u hrvatskoj nemas sta trazit. Mozes kupit jedino neko ×××××× na rasporadiji. Evo ja sam odustao od felgi jer mi se jednostavno neda svaki dan nazivat te cigane da mi govore: sutra, danas popodne 100%, upravo dolaze k meni, na carini je guzva, zaboravili su prstenove, dosle su samo 16 cola, samo sto nisu dosle, itd itd. Sve totalno nepoduzetno. I onda se zale kako nema posla.... Pa za ×××××× nikad nema posla, to im ocito nije jasno.

  15. #15
    Dom-Dom
    Guest
    I ja se slažem s tvrdnjom:BJEŽI OD MAX TTT.Prodaju ×××××× robu tj. robu s felerom.Gabrek je isto CIGAN! , BJEŽI od njega.Uzme lovu , roba dolazi 6 mjeseci i na kraju je nema.CIGANI!!!!Moja preporuka ti je AMAREMUS,Karlovačka 28A par 100 m od STP Remetinec u BLatu.Usluga je poštena i na vrijeme.

  16. #16
    Yokosuka/
    Guest
    ..i ja sam se nasukal kod toga max-a, isporučili su mi krive prstene za felge (prevelike) pa se kotač nikako nije dao izbalansirati pošto felga nije dobro sjela na auto,stvarno su nesposobni...

  17. #17
    gogi_ZG
    Guest
    "... A zna li netko gdje bi ja mogao za svoju AR 156 nabavit takozvane "originalne felge telefonuše?"
    budući da mi je auto ko koza visok s ratkapama...
    (može i one običnjače 15" koje su dolazile sa 2.0)"
    HAHAHAAHAHAHHAAHAHAHHAHAHAHA ovak se nisam nasmijal vec duze, svaka cast DKW ) ) ) ) ) koji kreten

Slične teme

  1. Kamo na more?
    By Brock in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 355
    Posljednji post: 07-08-2004, 09:27
  2. Oglas : felge i gume za BMW
    By Nemesis in forum Ponuda – potražnja
    Odgovora: 4
    Posljednji post: 01-10-2003, 23:52
  3. Kamo po nove gume i alu felge?
    By Pneumatici in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 46
    Posljednji post: 12-09-2003, 14:58

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •