Prikazujem rezultate 1 do 9 od 9

Tema: Rabljeni RENAULT MEGANE

  1. #1
    Francuz
    Guest
    Može li mi netko reći kakva su mu iskustva sa modelom 1.4 16v, isplati
    li se uzeti rabljenog 2-3 god?

  2. #2
    q10
    Guest
    Fastastican je!
    Kao i svi Francuzi!
    Salim se ofkors! ) ) )
    E dojadili ste mi vi jadni francuzi...
    Sto cu s vama?
    Mnogo ste dosadni.

  3. #3
    ki
    Guest
    ima ga moj prijatelj i jako je zadovoljan, a ti Q10 baci malo desanku šakić da se malo opustiš

  4. #4
    Francuz
    Guest
    Dečec,ja sam već nekoliko mjeseci pod ovim nickom na raznim temama Foruma,ne znam što ti treba isti nick...Dotični auto sam vozio,osim motora koji je vrlo dobar,ostalo je sivilo prosječnosti-kilav,indirektan ,prevelik iprehorizontalno položen volan,o ležanje na cesti,apsolutno nezanimljiv vozaču... Doduše ima i lošijih auta u kompaktnoj klasi.Sivilo prosječnosti...

  5. #5
    Initiale
    Guest
    Evo pred 3 mjeseca ga je uzeo jedan frend mislim 96 ili 97. 1.4 75 ks uvoz iz Belgije sa 175000 km i zadovoljan je sa autom,dosad nije imal nikakvih problema iako ima dosta km

  6. #6
    Roberto
    Guest
    Striček, moje najdublje isprike...
    )

  7. #7
    vectra
    Guest
    Bolje strpi se još 3 mjeseca i kupi si potpuno novoga Meganea III, to ti se zove auto, 100 puta je bolji od starog Meganea, kvaliteta mu je kao kod Lagune II. Cijena modela 1,4 16V biti će oko 110.000,00 kn a serijska oprema biti će 8 zračnih jastuka, abs, ebd, ...

  8. #8
    vili bih
    Guest
    Ja vozim taj model nov kupljen 2000. i o njemu samo najbolje, dobro držanje na cesti,potrošnja izuzetna,jako udoban i jednom godišnje redovan servis

  9. #9
    dado
    Guest

    megan 1,4 97KS-16 ventila

    Prvi vlasnik sam megana od 2001. 1,4 16V 97 KS ... Sada imam 115000 km i do dan danas nisam imao nikakvih kvarova, redovan servis (ulje ELF EXCELLIUM W 5-40 i filter obavezno jednom godišnje pred registraciju) sam radim jer moj auto nitko neće drbat i skidat dijelove moje koji su OK a rabljene neispravne ugrađivat. Hoće potegnut do 180 km ide bez greške a ono kasnije se navlači. Paket opreme je PRIVILEGE sve je na struju. Na 95000 tisuća km sam promijenio vodenu pumpu i sve španere,zupčasti remen i nema štomali je ko beba. Pošto često putujem na relaciji Bjelovar-Osijek podravskom magistralom (198 km), na putnom računalu pratim potrošnju. Za sada je sve OK 5,2-5,4 l/100km normalne vožnje prosijek 90 km. A zimska potrošnja u gradu mi ne prelazi 7,5-8,0 zavisi od hladnoće. Potrošnja uvelike ovisi od vozača i njegove teške noge:

Slične teme

  1. GDJE SERVISIRATI RENAULT MEGANE II?
    By zac megane in forum Auto servisi
    Odgovora: 22
    Posljednji post: 25-06-2004, 13:57
  2. Rabljeni Opel
    By Rabljeni Opel in forum Ponuda – potražnja
    Odgovora: 1
    Posljednji post: 16-12-2003, 09:00
  3. Rabljeni TD
    By Tompinjo in forum Ponuda – potražnja
    Odgovora: 8
    Posljednji post: 20-01-2003, 12:35
  4. Rabljeni RENAULT MEGANE
    By Francuz in forum Auto servisi
    Odgovora: 4
    Posljednji post: 25-09-2002, 11:58

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •