Prikazujem rezultate 1 do 9 od 9

Tema: Carrera GT

  1. #1
    Calibra Zender
    Guest


    Auo bude ziher ludnica, ali ovakav dizajn...pa katastrofa! Pa na kaj liči zadnji kraj? A tek ova polica na njemu?

  2. #2
    mater
    Guest
    ti boga isusa porše je uvik bio odvratan i ružan ko buhtla, ko stlačena , ali ovo je ko da su ga dizajnirali retardirani učenici I razreda osnovne.

  3. #3
    _Stevo
    Guest
    a kaj s ovom antenom pokusavaju zakacit dalekovode?? mora da auto ide na struju. a spojler glumi sank, na motoru se peku palacinke a u hladnjaku hladi zuja. )

  4. #4
    srbin
    Guest

  5. #5
    Girrari
    Guest
    He he, taj spojler se diže da auto može imati kontakta s onom el. mrežom u lunaparku. )

    Ma svaka čast Porscheu. To je jedina njem. marka koju cijenim uz BMW, ali dizajn in je u zadnje vrijeme koma.

    Šajena ne želim ni spominjati, ali ovi ostali...? Pa svi su na istu foru i ××××no si sliće. To je jedina tvrtka kojoj ne raspoznajem modele (osim Boxtera) novijih generacija.

  6. #6
    Extreme
    Guest
    Ako mislite da je ovaj Porsche ružan (makar meni osobno izgleda dosta dobro), pogledajte ovog monstruma:

    Porsche 935/78 Coupe


  7. #7
    q&q
    Guest

  8. #8
    Puntolino_
    Guest
    E a koje mu je prednji a koje zadnji kraj? Možda ovaj spojler ide odneprijed da di bilo bolje držanje ceste? Možda im se dizao previše prednji kraj kod većih brzina pa su rekli ko ga ×××× stavili bumo spojler! )

  9. #9
    Black Knight_
    Guest
    Ja ne znam kaj vi brijete, meni auto ××××no zgleda osim spojlera naravno. A ocite je da je dizajn bio lagana "zrtva" sredisnje smjestene masine, mada meni auto super izgleda.

Slične teme

  1. Carrera GT - klainer Kurs Hockenheim
    By Mehanicar in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 0
    Posljednji post: 04-01-2004, 15:39

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •