Stranica 2 od 2 PrvaPrva 12
Prikazujem rezultate 26 do 35 od 35

Tema: Koji je najjeftiniji auto na HR.tržištu?

  1. #26
    mc
    Guest
    Jos nesto, u budget klasi ti preporucam Punto ili Twingo. Malo kostaju, malo traze nakon kupovine, a mogu ti pristojno posluziti svrsi.

  2. #27
    seyzmo
    Guest
    imas pravo Rale...

    problem je sto ja pretezno ne zivim u HR,pa mi je to sto kazes cudno, jer je kod mene STVARNO ogromna ponuda.

    Treba mi neko vrijeme da se prebacim na ovdasnje prilike.

  3. #28
    600
    Guest
    Uskoro će naše tržište postat jako zanimljivo onim poplavljenim autima iz Švabije pa da vidiš onda veselja!
    Zato gospodo OPREZ! pri kupnji rabljenih vozila.

  4. #29
    594 krešo ah
    Guest
    kupi rabljeni star nekoliko godina samo nemoj punto.tico je auto za vozanje po dvorištu, yugo je sve samo ne auto,uzmi rabljeni.

  5. #30
    Girrari
    Guest
    Kreso, kaj imaš protiv Punta? Možda ne baš ovaj S model, ali neki polovni sa boljom opremom ne bi bio loš izbor.
    Auto se ne kvari i generalno je dosta pouzdan. Ako se nekaj i pokvari u 95% slučajeva je to neka ×××××rija koja se da jeftino popraviti. Servisi i djelovi su također jeftini.
    Ne vidim u čemu je problem.

    A nije mi baš pametno (za dotićnog kupca) kupiti neki auto iznad kompaktne klase jer to podrazumjeva skuplje djelove, servise, veće trošarine, osiguranja...

  6. #31
    Puntolino_
    Guest
    Slažem se sa svim kaj ste rekli. Posebno sa tobom Rale. Veći auto- veći troškovi.
    Ovako ljepo bi se trebalo razgovarati na forumima a ne ono ti si glup, kaj ti znaš i moj je auto najbolji, moj tata je jaći od tvojeg...

  7. #32
    zonta
    Guest
    Ovako, čovjek je pitao za novog, pa bi mu bilo ok dati i savjet u tom smjeru. Rabljeni bi bio puno bolji izbor za tu lovu, ali opet zašto bi netko prodavao auto star 2-3 godine, nismo mi Njemačka pa da to ide tak.
    Dakle- prvi izbor Punto (najviše auta za tu lovu- s popustom od 1000 eura)

    Citroen Saxo (ili Twingo/106) na drugom mjestu

    Uno (mada je glupo kupit auto sa već 20 godina staža na tržištu)

    Lada, dacia (relativno prostrane limuzine za male novce, mislim da dacia dolazi i s renaultovim motorom) ili koreanci (atos, pride, matiz- opet, zašto kupit mali auto kad možeš dobit veći za istu cifru)

    tempo (ima svojih pluseva)

  8. #33
    594 krešo ah
    Guest
    girari, punto je lošiji od pola, saxa,clia, corse, nije na cijeni kao rabljeni zbog loše kvalitete .

  9. #34
    Girrari
    Guest
    Ma Krešo odakle ti to da je lošiji???
    Imam iskustav s tim malim govnarima da mogu kao političari odgovorno tvrditi kako je Punto 2. generacije barem 20% kvalitetniji od Clija (prije redizajna).
    Ne bi se baš kladio ni da su Saxo i Corsa išta kvalitetniji.

    A i dosta dobro drži cijenu s obzirom na početni ulog. Imam ga 2 godine i znam da na tom auto odlaze samo jeftinarije koje se daju popraviti za max. 500 kuna.

  10. #35
    M.T.P.
    Guest
    Lada niva 2121 1.7-8050 eura.

Slične teme

  1. najjeftiniji dizel na tržištu?????
    By žanko in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 20
    Posljednji post: 06-11-2004, 18:16
  2. Koji je ovo auto?
    By qwerty in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 8
    Posljednji post: 03-01-2003, 08:18

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •