Prikazujem rezultate 1 do 19 od 19

Tema: T H O M P S O N --- SPLIT???

  1. #1
    Hosovac
    Guest
    E moj narode šta mislite o THOMPSON-ovom koncertu u Splitu , neka se javi onaj tko je išao i ukratko kaže svoje dojmove , nažalost ja nisam uspio doći na koncert , ali sam čuo da su se i karte za 4.10.2002. za koncert u ZAGREBU već rasprodale , ali sam čitao u novinama da će se koncert možda prebaciti na neku novu lokaciju tako da se može okupiti više ljudi.

  2. #2
    _Stevo
    Guest
    idiota li...

  3. #3
    Hosovac
    Guest
    Stevo kome ti to kažeš da je idiot meni , bolje pogledaj sebe "S T E V O" , pa ti si srbin i to onaj pravi zatucani , kaj ne kužiš da vama "ČETNICIMA" nije mjesto ovdje kod nas u LIJEPOJ NAŠOJ DOMOVINI H R V A T S K O J!!!

  4. #4
    Hosovac
    Guest
    Oprostite neću više.
    Jel imate možda da mi sugerirate nekog dobrog liječnika, psihijatraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaahhhh
    hhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh hhh

  5. #5
    Hosovac
    Guest
    Seljačino jedna nisam si regisrirao nick , pa si se ti u zadnjem postu njime poslužio , hvala Bogu meni još ne treba psihijatar , ali bi trebao ovoj vlasti ,pa oni se ponšaju kao da nas srbi i nisu uopće napali , a još da se sjete i to da su srbi prvi napali , a mi smo vodili samo obrambeni rat , a THOMPSONA cijenim kao čovjeka zato što je bio u ratu i na bojištu , i onaj tko je to doživio da srbo sa druge strane puca po tebi i pokušava te ubiti , i ti ćeš za 10 godina zaboraviti da se to uopće dogodile , i slušati ilićeve pjesme i zajedno sa njima plesati kolo , e vjeruj mi ja to neću , a MARKA PERKOVIĆA T H O M P S O N A cijenim iako će većina vas nakon ovoga posta misliti da sam lud ili možda pijan , na vašu žalost nisam , i volim ga i cijenim ga zato što je Hrvatski orijentiran i pjeva sve HRVATSKE PJESME!!!

  6. #6
    Hosovac
    Guest
    Ne, ja sam stvarno za psihijatra.
    Evo, opet sam poludio.
    Sklanjaj se ko može.
    Ne znam koji mi je qratz#%%$$#"$#"#"%&"#%"#%"&%"
    $&#/&#&#&/#&#$()&%/$&=)&%#?=/ ) )
    Sve sam smajliće potrošio, što ću sad??????????????????????????&/$(/$/$/&(/&%&$%&%#$&"#

  7. #7
    HRVAT
    Guest
    ×××× Kalašnjikova! Da mi dođe pjevat u doma ne bih ga slušao. U kvaliteti glazbe ga čak šišaju čak Magazin i Colonija. I nemoj sad pričat da su svi koji ga ne vole četnici, smutljivci i mutikaše.

  8. #8
    HRVAT
    Guest
    A i goni politiku sa ovog foruma. Pogledaj kako se zove site!

  9. #9
    >OSIJEK<
    Guest
    Nije li ovo forum o automobilima?

  10. #10
    odjebi s thompsonom
    Guest
    Pa to je poluretardirani, nepismeni idiot bez sluha koji samo služi na sramotu Hrvatskoj. Pa čovjek se lijepo kroz svoje meketanje poigrava domoljubnim osječajima kako bi si mogao priuštiti novog BMV-a - a ovakvi kao Hosovac to plaćaju. Thompson i glazba nemaju veze jedno s drugim - ljudi to slušaju samo zbog političkih sadržaja. Valjda je jedva dočekao da se promijeni vlast pa da ima o čemu "pjevati" jer je poslije rata ostao bez tema. Zato navali narode - kupimo Thompsonu i BMV-a i kuću s bazenom i što već poželi - zaslužio je. Stvarno nam služi na čast i slavu što u svojoj zemlji uzgajamo mržnju i netrpeljivost, veličamo koljače i njihove primitivne ideje. Zar se želimo izjednačiti sa srbima, talibanima ili palestincima???

  11. #11
    krele
    Guest
    ×××× MATER TOMSONU !!!!

  12. #12
    maza
    Guest
    a ja bivšu ženu.

  13. #13
    rale unlog
    Guest
    ako ce te od drnisa preko muca do splita,znajte......

    .......NECETE U CAVOGLAVE NISTE NI PRIJE!!!


    ali uvijek bez frke mozete prek knina i vrlike.......

    naravno,ak prije tog ne uvrijedite kojeg lokalnog pjevaca iz vrlike

  14. #14
    _Stevo
    Guest
    mislil sam na thompsona al ocito si i ti u rangu s njim(hosovac). i nisam srbin, tek tolko.

  15. #15
    INTCP
    Guest
    Hoso mrš ui tri pripizdine govno jedno balkansko zatucano nacionalističko. Zbog takvih kao što si ti ova naša JADNA BALKANSKA zemljica je u kurcu,A GRAĐANI KOJI SHVAĆAJU PROBLEM MENTALITETA SRAME SE SVOG PODRIJETLA U EUROPI. A sad od×××× s tom politikom i klanjaj se tompsonu i đapiću kolko god hoćeš zadrto prase.

  16. #16
    _Stevo
    Guest
    intcp, isto mislimo...

  17. #17
    Burazer
    Guest

  18. #18
    q100
    Guest
    legenda
    legenda

    e moj narode

  19. #19
    doc
    Guest
    ma ×××× mi se za tu budalu

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •