Stranica 2 od 3 PrvaPrva 123 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 26 do 50 od 73

Tema: Kako biti "brz i žestok". . .

  1. #26
    U 3 P.M.
    Guest
    Wrong again. Sve što si nabrojao je krivo. Nemoj si opterećivati to malo mozga što ga imaš.

    Meni, za razliku od tebe nije potreban nikakav šminkerski auto da bi bio netko i boli me ona stvar tko kakav auto vozi, isto kao što me boli ona stvar za ljude koji procjenjuju druge na temelju auta koji voze.
    Ti očito ne uživaš popularnost kakvu bi htio, pa ti treba produžetak ega. I šta sad, kupio si Calibru, pa ti opet ne ide, pa je sad moraš načičkat s kojekakvim idiotarijama da bi bio primijećen - sretno.
    I da, za tvoju informaciju, vozim skuplji auto od tebe, ali mi ne pada na pamet da pravim sprdnju od njega kako bi se zamnom okretale srednjoškolke.
    U krajnjem slučaju, radi šta hoćeš iz tog svog krampa, samo znaj da se iza velikog broja pogleda koje privlačiš skriva pomisao: "Vidi ×××××× iskompleksirane, misli da je faca?!?". A stop svjetla su priča za sebe - samo ih ti prefarbaj da se ne vide, po mogućnosti ih iskopčaj, pa nek' te netko zgužva k'o konzervu - pa ti onda lijepo Sv. Petru objašnjavaj kako ti to ne treba!!!

  2. #27
    Black Knight_
    Guest
    Meni treba nesto? TI SI TU DA LIJECIS KOMPLEKSE DEBILU I OLICENJU HRVATSKOG JALA. Ja sam covjeku lijepo reko gdje ima za kupit neonki i koje su cijene i sta dobije, a ti su tu doso potpuno nekonstruktivno srat na forum o svojim kompleksima. Daj odi prosipaj te "classy" spike nekom drugom. Ja cu stavit kaj god mislim da lijepo zgleda ili je funkcionalno na auto. I smijat cu se debilima kao ti koji slazu face tipa "gle ovog primitivca" kad prolazim jer znam da sam 10 puta manji primitivac od svih vas skupa. I jos cu odvrnut narodne ili karmu il coloniu u autu da se mozete bolje smijat. Vi se lijepo smijte meni a ja cu se smijat vama kolko ste maloumni i .... uskogrudni. I takvi kao ti mi nece "krojit auto modu". Iz koje si spilje ti izaso?

    I nemoj meni govorit zasto sam kupio calibru, ja vrlo dobro znam zasto sam kupio auto koji sam kupio, a ti mozes samo nagadjati, lose nagadjati.

  3. #28
    Black Knight_
    Guest
    Moj auto kao i dosta stvari kaj ja radim ima dvostruki smisao. U jednu ruku meni ××××no zgleda i super mi se dzirat u njemu, totalna zabava pogotovo na kisi.
    U drugu ruku ljudi me gledaju kao sto si rekao "Gle ovog primica", a fufice ostaju sa ustima razjapljenim. Ja ne zelim imat nista ni s jednima ni s drugima. Fufice je lako prepoznat i inace bez auta da im razjapi usta a auto je potreban da izdvoji druge kretene kao ti koji kazu "gle ovog primica". Tako ja vrlo efektivno odmah vidim s kim zelim imat posla.

  4. #29
    U 3 P.M.
    Guest
    Samo ti uživaj u svom svijetu. Ali, samo da znaš, ako te slučajno naguzim zbog te tvoje mode, nabit ču ti vatrogasni aparat koji držim ispod sjedala u guzicu. I to bez vazeljina!!!

  5. #30
    INTCP
    Guest

  6. #31
    INTCP
    Guest
    Crni viteže čuvaj se vatrogasca 3PM!!!!



    ...i njegovog tzv. "vatrogasnog aparata"...


  7. #32
    Black Knight_
    Guest
    Vozace koji se boje da nece vidjet stop svjetla treba izbacit sa ceste i dat im da voze bicikle. I nemoj ovo shvatit kao neakav argument za "zatamnjena svjetla" nego kao neovisnu konstataciju.

  8. #33
    son of hell
    Guest
    ti bleki, ma nemam rijeći.....viđao sam debile, ali ti....ti si definitivno No1

  9. #34
    hrv
    Guest
    Black Knight_ tebi se oćito zacrnilo u glavi. Starno si kreten ti i svi oni koji zatamne štop svjetla, Takve policija treba izbaciti iz prometa. Pun mi je ××××× idiota koji razmišljaju samo o sebi, da imaš imalo mozga u glavi a ne crnu prazninu nebi lupao gluposti. mislim da je za takve Vrapče pravo mjesto


  10. #35
    Girrari
    Guest
    A Črni kaj da ti velim. Meni osobno ne smeta kaj god da napraviš od auta. Tvoj auto, tvoja stvar.
    Osobno ne volim puno ××××ti po autu. Neke lijepe felge (po mogućnosti originalne jer ×××× ga, ipak te felge rade dizajneri upravo za taj ili evenualno više modela), možda neki decenti spojlerčić i to je to.

    Šajbe nisam zatamnio niti ih kanim. Nema potrebe. ××××× doma u krevetu, a nisam neka faca kojoj se ne smije vidjeti lice, stoga...

    Sigurno je samo da ti se nebum smijao, sažaljevao možda da, ali smijao, ne.
    I znaš kaj se veli; if it walks like a duck, and talks like a duck, what is it?.
    Činjenica jest da ako se ponašaš ko seljo, ljudi će te tako i doživljavati. Mene također ne zanima što ljudi misle o meni, ali da bi sad išao masakrirati auto zbog neke bolesne zajebancije???

    I nemoj, molim te, generalizirati s izjavama tipa "...jer znam da sam 10 puta manji primitivac od svih vas skupa.". Nisi upoznao ljude s foruma, pa zato nemoj donositi takve zaključke, a ja dajem lijevu ruku u vatru ako jedan alfist_zg nije pravi gospon prema tebi.

  11. #36
    Calibra Zender
    Guest
    Folije su imale odličnu svrhu po ljetu. Sunce piči ko blesavo, klimu nisam imao i onda mi barem sunce nije direktno pičilo po koži. Fino ublaži taj direktan udar sunca. Ali kao što rekoh, jednom i nikad više!

    Black, ako ti hoćeš biti drugačiji od drugih to je tvoja stvar. Ali hebiga kad s autom koji voziš i sa spikom koju prodaješ upadaš u klišej iz kojeg nema izlaza. I onda ti se ljudi smiju ko krelcu mada nemaju pojma tko si i šta si.

    2 razloga po meni imaš opravdana, performanse i izgled auta (bez tvojih detalja, ali to je stvar osobnog ukusa). Dovoljno za kupovinu Calibre nekog mlađeg poput nas koji nema neke ekstra potrebe i ne dira ga tuđe mišljenje i ne pati od stereotipova. Mada da nisam nasljedio taj auto možda ga nikad ne bih kupio i to zato jer je jednostavno prestar.

  12. #37
    dzido
    Guest
    daj si stavi jos i efekt uzarenih diskova, samo tad ce ucinak biti potpun


  13. #38
    alfist_zg
    Guest
    uh Girrari kako me hvalis stalno...

    vidim da cu morati platiti cugu uskoro.

  14. #39
    rale unlog
    Guest
    i meni zgleda da ima neka grupa pristojnih ljudi tu........ukljucujuci alfist_zg-a

    ak je cuga za 10-ak dana,ja cu bit u zg,pa......


    upozorenje:nisam alfist

  15. #40
    Fresh
    Guest
    Crni jednostavno pitanje bez vrijeđanja i ostalog primitivizma.

    Da li si se nekad vozio iza nekoga tko ima zatamnjena stražnja stop svjetla.


  16. #41
    Calibra Zender
    Guest
    Hebeno je kad auto ima stop sijetla riješena tako da se samo svijetlo na lampi pojača u odnosu na normalno svijetlo (na istoj žaruljici i svijetlo i stop). Audi 80 recimo ima tako riješeno. A kad još uzmeš Calibru koja za svijetla koristi 2 žaruljice od kojih se vanjska samo pojača kad prikočiš i to ti je stop svijetlo pa to još onda zatamniš...katastrofa. Samo je pitanje vremena kad će ti se netko parkirati u bunker. I onda će još naravno biti i kriv za nesreću umjesto da oderu mulca koji je zatamnio svijetla.

  17. #42
    Fresh
    Guest
    Možda te i ne kazne. U Zakonu o sigurnosti prometa na cestama piše da vozilo na stražnjoj strani mora imati par CRVENIH svjetala.

  18. #43
    Black Knight_
    Guest
    Ma znam.... Kupujem trecu stop lampu jos danas Bas sam razmisljao o tome.

    Jel se mogu kupit neke zarulje sa jacom snagom za te zadnje farove?

    A sto se tice seljo beljo spike, znam da nisam i to mi je dosta, sta ce drugi rec fakat nije bitno, glavno da se ja dobro zabavljam, ako se i drugi zabavljaju smijuci se meni, onda jos bolje

  19. #44
    Black Knight_
    Guest
    "10x manji primitivac od svih vas skupa" sam mislio na ljude koji su pljuvali neonke negdje tamo na prvoj stranici, naj se vrijedjati bezveze

    Barem mogu reci da nikad nisam nikom potrubio na cesti, a bogami ni bezobrazno ubacio. Ako nista, barem uvijek imam upaljena svjetla, ali stvarno mislim rijesit taj problem sa svjetlima jer mi se zadnji zmigavci skoro uopce ne kuze po danu. Treba neke jace zarulje.

    Nisam ja zatamnio nista btw, tako sam kupio sve i naravno da se necu trudit da to skinem, jer mi se svidja. Ali cu se potrudit da rijesim to sa zadnjim svjetlima.

  20. #45
    Girrari
    Guest
    Može alfist, još ti javim. Sad sam trenutno u gužvi, ali kad malo prestanu ove kišurine, organizirat ćemo nešto.


    Rale, naravno da si dobrodošao bez obzira kaj nisi alfist; nije ni Sepra. Važno je samo da si normalan.

  21. #46
    Black Knight_
    Guest



    :/

  22. #47
    Black Knight_
    Guest


    :/

  23. #48
    U 3 P.M.
    Guest
    Bravo majstore,
    Samo ti sredi ta svjetla, pa onda nista od ovoga:

  24. #49
    Calibra Zender
    Guest
    )

  25. #50
    TRANS AM_odlog
    Guest
    ) ) )

Slične teme

  1. biti ću...
    By Triple H in forum Arhiva
    Odgovora: 2
    Posljednji post: 22-04-2007, 20:30
  2. Kako i to može biti Benz
    By Bavaria in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 52
    Posljednji post: 16-01-2003, 17:03

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •