Prikazujem rezultate 1 do 25 od 25

Tema: SAAB servis

  1. #1
    SAAB
    Guest
    Zanima me ima li SAAB servis u Hrvatskoj!?
    Misljenja o SAAB autima 9-5 i novi 9-3

  2. #2
    hrv
    Guest
    Pogledaj na ovaj link pod servisi i dijelovi
    :URL=http://www.autoonline.hr:Autoonline:/URL:

  3. #3
    alfist_zg
    Guest
    ovako...imali smo u firmi tri saaba u zadnjih 6 godina , a sad samo jednog...
    U hrvatskoj iskustva sa saab servisima(odnosno raznim servisima koji rade i Saab-sto je razlika) tokom godina su uzasni.
    Sada trenutno (ako sam u toku) ima jedan u samoboru koji je navodno ovlasteni, ali nebi nikom preporucio jer nam je taj tip umjesto popravka na ubrizgavanju napravio cijeli kurslus...ma duga prica.
    stari saab 9000 smo servisirali kod poznatog mehanicara u cakovcu (koji nije ovlasteni ,ali je sam nabavljao djelove iz austrije dosta povoljno i nista nam nije zajebao) a ovaj noviji ,za njega jos nista nismo radili extra(sad ima tek 140 000km), ali u svakom slucaju bi ga vozili u Austriju ili u Trst.

    Iako sam Alfist, meni se Saab svidja, ima neki skandinavski sarm(ako to uopce postoji hehe), a i rijedak je na cestama kod nas pa mi je to fora, a ima i neki europski štih.
    Ne svidja mi se sto 9-3 djeli istu platformu i mnogo dijelova sa Gnojpelom, ali to je vec druga prica.

  4. #4
    SAAB
    Guest
    Bio sam na premijeri novog 9-3 i mogu reci da je razlika izmedu njega i 9-5 ogromna. 9-5 je veci, odobniji, samo vrata otvoris i zatvoris - odmah primjetis razliku. Ali je zato i skuplji.

  5. #5
    SAAB
    Guest
    Novinari Auto Moto Sporta zovu SAAB "Alfa Romeo sjevernih zemalja".
    Nije penzionerski auto kao Volvo!!! )

  6. #6
    alfist_zg
    Guest
    e sad si me dirnuo u srce , iako nikad cuo za tu usporedbu.

  7. #7
    SAAB
    Guest
    Danas su dva prijatelja bili na premijeri Alfe 156 GTA. Kazu da su obojica svrsili dok su vozili!!! ) ) )

  8. #8
    alfist_zg
    Guest
    Pa otkud si ti?
    pa premijera 156GTA je bila odavno.
    Cak smo je i mi forumasi na micevac dovukli kad je bio susret.

  9. #9
    SAAB
    Guest
    Svedska

  10. #10
    Trolhattan
    Guest

    Molim vas ne vrijeđajte SAAB poredeći ga sa Alfom. Ne možete porediti jednu ženskicu za provod, sa damom koja reklamira RODENSTOCK naočare. SAAB je prava vrijednost, Alfa šminka za provod. Brza, zgodna i - lako pokvarljiva roba s kratkim vijekom trajanja.
    Nešto više vjerujem kolima napravljena na hladnom sjeveru, nego onim na toplom jugu. Valjda zato što niko na sjeveru ne želi da se podvuče pod kola na -20.

    A ovlasteni servis ? Mihajlo, Mica Trnavac. Bulevar Revolucije 20. Beograd. Bez primjedbi.

  11. #11
    broj jedan
    Guest
    E, svaka ti dala!

  12. #12
    SAAB
    Guest
    Trollhattan sta vozis???
    Poredjenje Alfa-SAAB nije na osnovu pouzdanosti i kvalitete, nego na osnovu sportskog osjecaja voznje. Zato se nemogu porediti ni Volvo i SAAB.
    Sam sam probao Volvo V70 i SAAB 9-5 karavan. Kada vozis Volvo kao da vozis autobus.
    Zato imam SAAB 9-5 vector karavan 2.3t 2002.
    Prezadovoljan sam autom!!!


  13. #13
    SAAB
    Guest
    P.S.
    Nemam nista protiv Alfe, ali ovdje ih nema bas puno.

  14. #14
    bullit
    Guest
    Nisam jos imao prilike probati SAAB, ali Viggen bi mi legao bez greske, uvjeren sam, po dizajnu i performansama.

  15. #15
    Black Knight_
    Guest
    saab i jaguar izbjegavajte. servis(i) su KATASTROFA. cak sam za saab cuo da je to cesta pojava i u drugim zemljama za razliku od jaguara.

  16. #16
    Girrari
    Guest
    Bullit, ti si s tim Viggenom već prešao u aeronautiku. )

  17. #17
    INTCP
    Guest
    A jel znate da sabb 9000 ima identičan ovjes kao alfa 164.
    Osim toga čak mu je i linija skoro pa ista sa fiat cromom

  18. #18
    rale unlog
    Guest
    164,9000,thema i croma

  19. #19
    rale
    Guest
    saab viggen
    Max. Speed: Clean:2135 Kph

  20. #20
    SAAB
    Guest
    SAAB 9-3 Viggen, ne avion!!!

  21. #21
    Girrari
    Guest
    Ma znamo, ali je ime ××××no jer potjeće od aviona.

  22. #22
    bullit
    Guest
    Naravno, mislio sam na 9-3 Viggen, a ime je stvarno do jaja. Ali i ovaj drugi bi bilo zgodno probat...

  23. #23
    SAAB
    Guest
    Jeste li probali 9-5 ???

  24. #24
    Trolhattan
    Guest

    Koji vozim !? Trenutno ni jedan. Bez kola sam. Nekad sam vozio očev 96, model ´76, kupljen 77. Još je u životu, samo treba malo vremena i para da se dovede u vozno stanje. . Glavno da je smo svi preživili rat.

  25. #25
    SAAB
    Guest
    Tako je Trollhattan! Auto se moze uvijek kupiti ako imas glavu na ramenima!!!

Slične teme

  1. Ford servis
    By Mondeo ST in forum Auto servisi
    Odgovora: 0
    Posljednji post: 20-09-2004, 15:01
  2. SAAB
    By Znatiželjko in forum Auto servisi
    Odgovora: 7
    Posljednji post: 22-07-2004, 13:05
  3. SAAB 2,5 V6 prodajem
    By yes in forum Ponuda – potražnja
    Odgovora: 0
    Posljednji post: 06-04-2003, 23:08

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •