Prikazujem rezultate 1 do 12 od 12

Tema: BOLJE NE MOŽE

  1. #1
    Nina
    Guest
    Molim komentare na VW reklamu "Bolje ne može"! DA li stvarno bolje ne može ili su glupi ili se prave glupi?
    Možda je i nešto četvrto?!

  2. #2
    Helix_206
    Guest
    Nina, svaka firma koja se bavi proizvodnjom auta če reč za svoj auto, opremu, da je naj naj naj sve super duper bla bla, no možda oni stvarno nemogu bolje

  3. #3
    seyzmo
    Guest
    Bolje ne moze ?
    Marketing.

    Jako potrebno ako zelis prodati auto. Cesto vrlo sugestivno s jaaaaaaaaaako iskrivljenim istinama. Nije pojava samo kod VW-a (BMW - freude am fahren ???, Peugeot - nase ruke vase zadovoljstvo ??? mislim ima bisera milijarde, da ne nabrajam... to mi je posao, pa mi se bljuje od toga)

    Drivers wanted (isto claim od VW-a).. nije tako lose. Ali to je moje skromno misljenje.

  4. #4
    DKW
    Guest
    "Bolje ne može" je lokalna reklama, dakle nešto što je smislila neka domaća agencuu ija ili sam marketing AC Zubaka, svejedno.
    "Drivers Wanted" je , naravno, strana, sofisticirana i profinjena reklama u Velikoj Britaniji koja je nastala u zemlji koja je imala Shakespearea dok smo mi još na granama visjeli (samo nek mi neko ne spomene Gundulića i ekipu prepisivača talijanskih majstora, jer sam to studirao)
    "Bolje ne može" je tipičan slogan bahatog Zubakovog carstva.
    Ako se dobro sjećam, odnosi se na zadnje Golfove sa "hrpom nevjerojatne opreme"?

  5. #5
    Brijem noge
    Guest
    Prepare to want one-Huyndai


    Ja se jos spremam ) ) )

  6. #6
    Calibra Zender
    Guest
    Bolje od prvog poluvremena Dinamo ne može! Igraju ko avioni! A kakvu je tek Olić bombu pospremio!

  7. #7
    alfist_zg
    Guest
    ja mislim da se odnosi na passata...nisam siguran.

    meni je dobra ona talijanska za Fiat(nekada ,neznam da li i sada) :
    "La passione ci guida."
    samo bi mi bolje pasalo uz Alfu...nekako mi je bas sjela ta recenica, cesto je se i sad nekad sjetim ,nemam pojma zasto...

  8. #8
    Calibra Zender
    Guest
    Izgleda da Dinamo može i bolje!!! Drugo poluvrijeme je rapsodija u plavom!
    Ustani bane Hrvatska te zove, zove
    Ustani bane Jelačiću!!!

  9. #9
    _Stevo
    Guest
    dkw el trebas poso jedan profa hrvatskog bi trebo u skoli


  10. #10
    Calibra Zender
    Guest
    _Stevo, prvo bi mu kćer da ne kažeš kaj, a sad još i ocjene natežeš! )

  11. #11
    _Stevo
    Guest
    calibra ma ne, pa ja sam fin decko a ocjene netrebam "natezati" zato jer smo konacno dobili ok profu iz hrvatskog. do sad smo imali neku staru kravu iz hrvatskog i nije me bas voljela jer se posvadjala s mojim starim. reko stari da ce ju hitit kroz prozor ak bu jos srala

    dkw salil sam se. da me ne dodje jos tuc doma

  12. #12
    _Stevo
    Guest
    e da calibra postoji velka mogucnost da iduci vikend M_7 i ja dodjemo u varazdin. ak sam dobro skuzil onda si i ti u varazdinu, pa bi se mogli nac.


Slične teme

  1. MSN ILI ICQ-ŠTO JE BOLJE???
    By *...:::monix:::...* in forum Računala i internet
    Odgovora: 1
    Posljednji post: 02-12-2007, 09:57

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •