Prikazujem rezultate 1 do 15 od 15

Tema: Toyota Corolla

Hybrid View

Prethodni post Prethodni post   Slijedeći post Slijedeći post
  1. #1
    Toyota
    Guest
    Pisite misljenja, iskustva, dojmove o najpouzdanijem autu svih vremena

  2. #2
    DKW
    Guest
    E, pa upravo se o tome vodi rasprava na temi "307".

    Toyota Corolla 2002 godište ima svakako nekih stilsko-dizajnerskih nedostataka-nije atraktivna kao Peugeot 307, a trovratna Corolla naravno nije atraktivna kao trovratni Stilo.
    Pitanje je samo što ostane nakon prvobitne fascinacije dizajnom. Da li ostaju fantastične performanse i feeling u vožnji, kao što je to slučaj kod Alfa Romea, pa zažmirimo na jedno oko kad je kakav Žabarski šlamperaj u pitanju, ili se uzdamo u pouzdanost i kvalitetu koju daju Toyote.


  3. #3
    mytbyte
    Guest
    DKW,

    evo, opet će me netko sigurno napasti da ××××m po Stilu, ali zaista Corolla daje više užitka u vožnji od Stila, direktnija je i zabavnija, ali sigurno ne kao neka Alfa...eto, ako se nekome ne sviđa dizajn (mogao je biti agresivniji straga), barem ostaje gušt u vožnji koji nova Corolla pruža...što nije sinonim za trkaće vozilo...

  4. #4
    hehehehehe
    Guest
    Stilo ima dašak sporta, a ne neki japanac, on ima dašak pouzdanosti, užitak u vožnji u japanca ne postoji, jedino možda skupi top modeli, ostalo je konfekcija.

  5. #5
    ????
    Guest
    A Stilo nije konfekcija???...proizvodi se manufakturno u Ferrarijevim radionicama preko vikenda??? Pa bogami tako i izgleda...Sport??? Pa Abarth je neslana šala...što znači da su ostale verzije sport minus...

  6. #6
    seyzmo
    Guest
    Danas sam vozio vvti (susjedov, na 10-ak minuta) i moram priznati da sam odusevljen.

Slične teme

  1. Toyota Corolla 1.4 VVT-i
    By Kupus in forum Auto servisi
    Odgovora: 2
    Posljednji post: 25-08-2003, 16:01
  2. Toyota Corolla, Peugeot 307 ili Opel Astra?
    By MojTutac in forum Ponuda – potražnja
    Odgovora: 16
    Posljednji post: 13-04-2003, 14:55

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •