Prikazujem rezultate 1 do 20 od 20

Tema: Tuning u Rijeci

  1. #1
    KC
    Guest
    gdje mogu u Rijeci naći kvalitetan sportski zadnji lonac i montirati ga? i općenito gdje u Rijeci je moguć kvalitetan tuning auta( di su cijene malo povoljnije)? ili je bolje ici u Sloveniju il Italiju?

  2. #2
    seyzmo
    Guest
    za Rijeku ne znam, ali DEFINITIVNO mogu preporuciti Remus i/ili Supersprint radione u Grazu. Udjes, sjednes, dobijes free kavu i zaposlenika koji se brine samo o tebi. Posjednu te pred kompjuter i biras pajdo.

  3. #3
    INTCP
    Guest
    Šta ti znači kvalitetetan lonac? Zna se šta je kvalitetno Remus , Supersprint uglvnom. Nije uopće važno ko ga montira. Možeš ga i sam isti je k..

    Za remus bi ti preporučio Auto Šac ili Formula. Sad se otvorio i OMP u samom centru. Zovi 988 pa ih zovi i informiraj se više.

  4. #4
    KC
    Guest
    a koliko love dođe remus ili supersprint lonac? koliko se isplati najviše potrošit?

  5. #5
    Hondo
    Guest
    Zavisi o autu i modelu lonca, al možeš računat oko 300 Eura. U svakom slučaju preporučam Supersprint jer je napravljen od kvalitetnijih materijala.

  6. #6
    Yokosuka/
    Guest
    ..a što mislite o sportskom ispuhu SOLE (100% inox), proizvodi se tu negdje u ZG...

  7. #7
    Yokosuka/
    Guest
    daju doživotnu garanciju

  8. #8
    KC
    Guest
    koliko se uopće snage može dobiti promjenom samo zadnjeg lonca(imam clio 1.4 16v-98ks)? se isplati kupit novu ispušnu granu 4 u 2 recimo?

  9. #9
    Calibra Zender
    Guest
    Promjenom samo zadnjeg lonca dobiješ nula (0) konja!

  10. #10
    INTCP
    Guest
    HEHE. Alfe imaju 4 u 2 serijski, barem 75.
    naravno da biš dobio konj sa 4 u 2. S cijelom granom biš dobil možda 10 ks. Sa remusom ali i filter oko 6-7 konja. Samo remus,
    nećeš ništa dobit.

  11. #11
    sepra
    Guest
    Sole je top lonac, dođeš sjedneš i brineš o slatkim mukama a to su izgled ispuha i zvuk. Čovjek posebno za svaki auto radi nacrte i izračune koje čuva a možeš dobiti i telefone ljudi koji imaju taj lonac na autu kao tvoj i raspitati se o svemu. Izuzetno pedantno i fer, preporučam u svakom slučaju.

  12. #12
    bullit
    Guest
    Istina. Ja preporucam svim svojim musterijama koje traze auspuhe da prvo odu tamo.

  13. #13
    KAM&
    Guest
    Dali neko radi ispušnu granu za hondu civic 1,4is 97 godina ,pitao sam u par prodavaona spuha i nista

  14. #14
    Rec
    Guest
    di se može do više informacija o Sole ispuhu? ima neka www stranica? i ima koja dobra stranica o tuningu(sa nekakvim korisnim člancima) ili na hrvatskom il na engleskom?

  15. #15
    2.0i turbo
    Guest
    sta se bolje da staviti za lonac taj sole ili remus( mislim na cijelu ispusnu granu),,i ima koja stranica na net gdje bi mogo to provjeriti

  16. #16
    sepra
    Guest
    o1 - 3393 637
    ne znam sajt ali zovite lika pa se s njim popričajte.
    Prednost Sole-a je ta što on izradi lonac koji savršeno paše na vaš auto a ne kao npr.Remus pa ima situacija da to ne izgleda baš estetski mada je to model baš za vaš auto. Ono cijev ispuha prema dole ili koso i slična ××××××, i možeš izabrati i zvuk.

  17. #17
    INTCP
    Guest
    AL isto tako postoji univerzalni remus i sa različitim cijevima, makar ja nikad još nisam vido remus za nekim zakrivljenim cijevima. Osim toga remus ima pedigre, i proračunato je napravljen kako ne bi došlo do povećeg pregrijavanja glave. Sad bi ja trebao vjerovati nekom zagrebačkom kvazimajstoru više nego remusu i pedantnim austrijancima.
    ''''??? Sve je to upitno, a kod tuniga se nije preporučljivo zajebavati jer su posljedice enormne, jel tako bullite?

  18. #18
    alfist_zg
    Guest
    interceptore, kupujmo hrvatsko, molicu ljepo.
    A zasto jedan majstor iz zagreba(ili iz splita ili vukovara) isto nebi bio pedantan?

  19. #19
    bullit
    Guest
    Sorry Intcp, ali Remus i pedantni austrijanci se mogu sakrtiti u usporedbi sa Sole sistemima. Prvo, zato jer su potpuno "custom made", drugo imas lifetime warranty.
    Remus radi jedan te isti lonac za recimo Clio od 1.2 16 V pa do 1.6 16v. Prema tome, zaboravi na pedantnost, a o trajnosti bolje necu pricati.

  20. #20
    Serbia GTi
    Guest
    sole.hr
    mogli su malo da porade na dizajnu.
    makar logo...

Slične teme

  1. Ekonomija u Rijeci
    By Skandalouz in forum Rijeka i okolica
    Odgovora: 2
    Posljednji post: 23-10-2006, 18:28
  2. HELP:Rač. Trgovine u Rijeci
    By Romario in forum Hardware
    Odgovora: 3
    Posljednji post: 04-04-2005, 18:50
  3. HELP:Rač. Trgovine u Rijeci
    By Romario in forum Nastavnici
    Odgovora: 1
    Posljednji post: 11-03-2005, 02:29

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •