Stranica 1 od 3 123 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 66

Tema: Debakl BMW-a!!!

  1. #1
    TSW
    Guest
    BMW POWER,kako smijesno izgledaju te dvije male slatke rijeci koje mogu uzbuditi samo primitivce,vlasnike tih automobila.Tipican BMW vozacatike,donji dio trenerke,pulover i lancina naravno izvan pulovera. ) ) )

  2. #2
    DKW
    Guest
    Predrasude, predrasude...

    Baš na vom siteu piše kako bmW u i Mercedesu ide super...

  3. #3
    Puntolino_
    Guest
    Živio Ferrari! Samo postaje malo predosadno.

  4. #4
    DKW2
    Guest
    Istina...

  5. #5
    za calibru
    Guest



    ovako cemo morat tvoja usta sredit

  6. #6
    hehehe
    Guest
    BMW POWER PONOVO POPUŠILO !!!!!!

    NAJSNAŽNIJI MOTOR NIJE IZDRŽAO NI PET KRUGA POD NALETIMA CRVENE KONJICE !!!

    ×××××× I NEPOUZDANO GOVNO !!!

    I ONI ĆE STIČI FERRARI !!!! HAHAHA

    PRVO BMW POWER MORA NAUČITI ZAVRŠITI UTRKU !!!

    ČUJEM DA JE FRANK JAKO RAZOČARAN DA TRAŽI DRUGOG DOBAVLJAČA MOTORA !!!

    PA NEMOŽEMO TO VIŠE GLEDATI GERMANSKI TOLIKO DOBRI I POUZDANI STROJEVI RASPADAJU SE KO KANTE

    A MERCEDES BOLJE NE SPOMINJATI

    KRAH !!!!!!!!!

  7. #7
    SB
    Guest
    Zaostaju 103 boda za Ferrarijem!!! Da li je ikada u povjesti F1 bila tolika razlika izmedju prvog i drugog,a kako sada stvari stoje Ferrari ce do kraja premasiti broj od 200 bodova!!!

  8. #8
    Black Knight_
    Guest
    Ferrariju je trebalo 15 godina da pocne pobjedjivat.

  9. #9
    Black Knight_
    Guest
    A da ne govorimo koliko je ferrarijevih bolida u tom periodu odustalo zbog tehnickih kvarova.

    Po meni najveca ferrarijeva prednost je schumacher.

  10. #10
    mytbyte
    Guest
    Zanimljivo je ovo..što bi se trebalo desiti Ferrariju da počnu gubiti mjesta na podiju? Pouzdanost već imaju, najbrže bolide imaju...što drugi mogu (moraju) učiniti da bi im počeli stvarno "dihat za ovratnik"...treba li Schumi otići u penziju? I Barichello skupa s njim (s tim da smatram da je Bari jedan sasvim prosječan vozač koji je brz samo kad mu nitko ne prijeti)? Ili bi im se trebalo dogoditi da gadno pogriješe sa konstrukcijom bolida za 2003 i da se ne uspiju na vrijeme iz toga izvući (gubitak pouzdanosti), a da drugi, naravno, pritom najzad podignu pouzdanost na prihvatljivu razinu...Mišljenja?

    By the way, Cvitković je ponovo dokazao da nije NIKAKAV komentator...počeo je spominjati Williamsove motore i Hakkinena kao vozača McLarena...

  11. #11
    Black Knight_
    Guest
    Jedino sto moze preokrenut situaciju jest da ja napokon ispunim williamsove molbe i pocnem vozit za williams.


  12. #12
    Girrari
    Guest
    Kao prvo Crni, ak već hoćeš srati onda seri pošteno. Ferrariju je trebalo 20 godina da osvoji konstuktorski naslov.
    A upravo to prvo osvajanje ('99) pokazuje da tajna nije samo u Schumiju. Naime, tada se on potrgao, a ipak su sa Irvineom i Salom uspjeli doći do tog naslova.

    I broj dvostrukih pobjeda koji je iz utrke u utrku sve veći govori o tome da tajna ne leži samo u Schumacheru već i u izvrsnom bolidu kojem konkurencija ne može ni prismrditi. BMW ima tkođer odlični dvojac u momčadi, ali to ne uspjeva iskoristiti.

    U tih 20 godina Ferrari je uvijek bio "tu negdje", a gdje je u cijeloj povjesti bio BMW? Ako ćemo već gledati u prošlost, tada je Ferrari daleko trofejnija momčad od BMW-a.

  13. #13
    Black Knight_
    Guest
    To sto ima vise trofeja moze zahvaliti samo tome sto je konstantno u F1 od pocetka.

    Schumijev input uvelike pomaze ferrariju da slozi taj bolid i pripremi ga kak spada i da mu da "edge".

    Uostalom ako je ferrariju trebalo 20 godina da slozi bolid ne znam zasto se BMW odma krenuo pljuvat cim se pojavio i to od strane nikog drugog nego bas ferarista.

    Nakon toliko godina u F1 ferrari je napravio bolid koji ide! WOW! Pljesak!

  14. #14
    Girrari
    Guest
    Stvar je upravo u tome što nisu napravili bolid koji ide već bolid koji jednostavno ponižava konkurenciju i ostavlja je miljama daleko. Da je razlika između Ferrarija i W-BMW-a onakva kakva je trenutno između M-Mclarena i W-BMW-a ne bi riječ rekao, ali ovako...!

  15. #15
    m343
    Guest
    Ferrari je trenutno daaaaaaaaaaleko ispred konkurencije, ali bilo je u povjesti puno sličnih dominacija. U F1 se vrlo brzo mjenjaju stvari i sigurno će prije ili kasnije i ferrari izgubiti prednost...
    Uspjeli su skupiti pravi tim, puno iskustva, puno su uložili, imaju najboljeg vozača, bridgestone radi jako dobre gume specijalno za njih-> i moralo se poklopiti.

    BMW radi odlične motore i sa novom šasijom kroz godinu dana bit će najmanje konkurentni ferrariju (jedino ako Ferri ne napravi nešto revolucionarno)

    Pa BMW je u 80ima u svojoj drugoj sezoni osvoji F1 (rekord), ima najjači motor u povijesti F1, u drugom pokušaju osvojio Le Mans, gdje god su nastupali, pobjeđivali su, a "pametni" po njima ××××...
    pa po toj logici bi se po svim drugim auto markama (osim ultrasportskih) moglo srati i pisati svašta (npr kolko treba hondi (sad, znam za njihovu dominaciju nekad) da napravi barem nešto u F1, peugeot je odusta bez hvale vrijednog rezultata, renault nikako da se vrati, ford/jaguar/cosworth -> same legende a ništa, toyota je 3 godine dala sve od sebe da osvoji Le Mans pa ništa)

    na HTVu već dugo ne gledam f1 zbog idiota Cvitkovića... ali tu su RTL,ORF,POP

  16. #16
    mytbyte
    Guest
    E, da još svi znamo njemački...ja sam pratio na Palcu sa 8 kamera dok nisu sjebali SECA kodiranje...lakše mi je bilo "skužiti" talijanski nego njemački...al više ni toga nema...

  17. #17
    RIJEČNI INTERCEPTOR
    Guest
    Živio Ferrari
    Živio BMW
    Živjeli svi
    Živjeli
    Ha Živjeli u neznanju...

  18. #18
    M434
    Guest
    Dijete drago m343 Frank je nakon ove zadnje utrke izjavio da ozbiljno razmišlja o promjeni dobavljača motora, naročito ukoliko sljedeće sezone bmw ne osvoji bar konstruktorski naslov !?!?!
    Zato svi vi neki od××××te Ferrari je najbolji i najbrži, sa gumama i vozačima i boli me ×××××, a bmw je u TEŠKOM GOVNU JER NI NAKON TRI GODINE NE USPIJEVAJU NAPRAVITI BOLID KOJI ĆE IZDRŽATI TRI KRUGA. NA williamsu ne rikavaju neke gluposti, (bravo P. HEAD ) NEGO ISKLJUČIVO I JEDINO: BMW MOTOR - NJEMAČKO TOLIKO RAZVIKANO SAVRŠENSTVO.
    KADA, MOŽDA JEDNOM USPIJU ZAVRŠITI OBA WILLIAMSA UTRKU ONDA SE JAVITE.
    DO ONDA ŠUTITE I NEMOJTE SRAT !
    hvala.

  19. #19
    Black Knight_
    Guest
    dzirari, razlika i jest bila takva. pa ferrari nije pobijedio ko zna kolko. prvi red na kvalifikacijama je za njih bio rijedak uspjeh. williams bar ima tu uspjeha ako nista drugo.

    iako moram priznat da ferrari je nadmocan.

    ali sam bolid je upravo toliko nadmocan koliko je prije njega bio williams(a i mclaren nije bio daleko) a za ostalu uvjerljivost zasluzan je schumi.

  20. #20
    VR6
    Guest
    Par podataka:

    Ferrari je medju prvima u F1, dok BMW je dolazio ponekad.

    BMW je 82 usao u F1, a vec je 83 osvoio naslov koji Ferrari tada ocito nije mogao.

    BMW u eri turbomotora u F1, je imao jedan od najacih motora, snaga mu se nije mogla izmjeriti jer nisu imali instrumente koji mogu toliko mjeriti.

    FIA je prije bila malo na strani Ferrarija, da nisu zabranili berilij u izradi motora, mozda bi jos uvijek vladao McLaren-Mercedes.

    BMW-a zeza izdrzljivost, ali kada rade kako treba, na kvalifikacijama su cesto brzi od Ferrarija.

    BMW ce na sljedecoj utrci nastupiti s motorom koji ce se vrtiti preko 19050 o/min, sta ce od toga biti jos cemo vidjeti.

    Montoya na zadnjoj utrci nije stao zbog kvara na motoru, nego zbog kvara na sasiji...


    M434 gdje si ti ti procitao, to stalno ponavljas, moze li neki link gdje pise da Williams trazi novoga dobavljaca motora??

  21. #21
    _Stevo
    Guest
    BMW u eri turbomotora u F1, je imao jedan od najacih motora, snaga mu se nije mogla izmjeriti jer nisu imali instrumente koji mogu toliko mjeriti.

    da stroj je bio bazdaren na 1280 ks, mislim, a motor je razvijo negdi oko 1400 ks!!!! i to sa 1.5 litrenim motorom(ak je to bio taj motor). svaka cast nema sta.

    a kaj se tice ovog da ce se bmw-ovi motori vrtit preko 19000 o/m isto je za svaku pohvalu. al ne znam kak ce zdrzat posto su i ovak dosta nepouzdani.

    i dok schumaher ode is ferrarija ja cu pocet navijat za doticnu momcad.

  22. #22
    VR6
    Guest
    Znam ja to stevo, cini mi se da je to pisalo i u zadnjem AK, ali nisam mislio ulaziti u detalje.

    Na kvalifikacijama u Monzi su se BMW motori vrtili do 19050 o/min, a sada to misle i na trci raditi, s jos vecim brojem okretaja.

  23. #23
    Hondo
    Guest
    I kaj onda kaj im se motori vrte? Jel mi može netko objasniti molim vas, kaj oni dobijaju s tom vrtnjom?
    I di se manifestira ta njihova famozna snaga od preko 900 ks?

  24. #24
    _Stevo
    Guest
    hondo pa ak im se motori vrte na vecim okretajima, razvija se veca snaga u istoj brzini. nemoraju tak brzo saltat(zavisi o omjerima). ustvari brijem da se kontinurianije raspodjeluje snaga. usporedi dva auta, jednog recimo sa obrtaljkom do nezna kojih 6000 a drugi sa 7000 okretaja.

  25. #25
    bullit
    Guest
    Hondo, kaj dobivaju s vrtnjom? Snagu, naravno. Kad si limitiran kubikazom, i nepostojanjem turba ili kompresora, jedini nacin povecanja snage je dizanjem turaze. Da ne ulazim u vece pojedinosti, ali tako Honde (Integra Type R, S2000 i sl.) razvijaju specificne snage o kojima drugi proizvodjaci u seriji mogu jos samo sanjati.

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •