Stranica 1 od 2 12 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 36

Tema: lamborđini diablo ZG-CROATIA

  1. #1
    šime
    Guest
    je ko vidio dotični auto s navedenim regama,žute je boje, a vidio sam ga par puta u samoboru,koja faca to vozi,zna ko je vlasnik toga auta,nesto se govorilo da je od Košutića?????

  2. #2
    Calibra Zender
    Guest
    Vidio sam ga prošlo ljeto na moru. Povukao sam tu temu prije pa je netko reko da mu je taj tip susjed. Ne znam jel to Dr.Strangelove pričao ili netko drugi. Ali sjećam se da je bio komentar da mu se svako jutro susjedi sjete majke kad se u njemu fura! )

  3. #3
    Sledge Hammer
    Guest
    Isto ko što se i tvoji susjedi sjete tebe kad kurblaš svoj gnojpel pred stajom. )

  4. #4
    Buki
    Guest
    Taj auto ti kruži među određenim ljudima. Ko zadnja ×××××!!! Namjerno neću reći kojima jel nisu vrijedni spomena pa bi bilo najbolje da se ova tema utopi u moru ostalih.

  5. #5
    Buki
    Guest
    I da, od Košutića nije sigurno.

  6. #6
    veoma znatiželjni
    Guest
    e sad budi musko pa navedi cirka ko su ti vozaci diabla,da nisu decki sa knezije,ili zg podzemlja,mozda sumljam u tako nesto??? reci buki na sta pucas???

  7. #7
    Buki
    Guest
    Nisu dečki s knežije, zadnji za kojeg ja znam je bio Mujkić!

  8. #8
    mickey 2
    Guest
    ko je mujkič,je to onaj mačak sta je uspio poginut u zg sa crvenom modenom???

  9. #9
    Buki
    Guest
    Mujkić ti je muž od Indire one iz colonie. Kažem nije vrijedan spomena!

  10. #10
    mickey 2
    Guest
    joj da sad kontam,pa on vozi neku e klasu 430,nesto opakije,nisam puno siguran,sta je taj lamborgini neka rasturena kanta znaci,sta vozi ga ko stigne,dobro si ovo reko ko ×××××,a daj reci ti meni kako da ja malo uletim u taj đir da to provizam,sta treba imat malo dublji đep

  11. #11
    Buki
    Guest
    Gle Mujkić ti vozi kaj si zaželi. Znaš da je ženici kupio novoga SL AMG!!
    Ne bih znao za đir ali se mogu raspitati! Ali još jednom TI LJUDI NISU VRIJEDNI SPOMENA!!

  12. #12
    mickey 2
    Guest
    da,da e svasta ima na toj zemlj,nemam sta reci,no coment,pozdrav, e jos nemogu belivid da indira đira sl-a,××××te zasto ja nisam neka faca

  13. #13
    sepra
    Guest
    OK ima lovu za riješiti bilo kakvu ×××××riju jedino mu uvijek visi ono - MUJKIĆ.

  14. #14
    Dr. Strangelove
    Guest
    U petak se lik sparkiro ispred 5-og. elementa sa ljubičastim Diablom austrijskih rega... kaj je je nema tog auta koji mu može parirati po atraktivnosti... (mislim ima ali...) )

  15. #15
    _Stevo
    Guest
    taj ljubicasti diablo je bio pred sheratonom u subotu. stari mi skoro dobil infarkt kad sam se zdero.

  16. #16
    Black Knight_
    Guest
    Ja sam cuo da ga vozi neki mafijas cini mi se da ga zovu zefo il tak nes.
    Vidio sam ga puno puta po zagrebu.

  17. #17
    Black Knight_
    Guest
    Il je mozda zafo, ne znam.

    Mujkicev stari se slupo u modeni cini mi se. Cak je prezivio nesrecu(na autoputu pri 300 na sat) al je umro od posljedica opeklina u bolnici.

  18. #18
    Fresh
    Guest
    Jel to onaj šta se slupao na skretanju za Mercatone?

    A žuti Lamborghini je često parkiran u jednoj ulici sjeverno od Kvatrića. Društvo mu pravi Renault Avantime.

  19. #19
    Black Knight_
    Guest
    Vjerovatno ne, ja sam vidio sliku, tip je bi zabijen u onu ogradu izmedju smjerova na autoputu. Od auta nista nije bilo ostalo. Ali fakat nista, nije se moglo uopce skuzit da je ferrari, crvene boje opce nije ostalo, skuzio sam da je ferrari po konjicu na jednoj felgi i to je to. Tip je pri 300 na sat cini mi se izgubio kontrolu(vjerovatno zbog onih nagli udubljenja/brdasca kojih se cesto moze naci na hrvatskim autoputovima) i to je to, nema tu pomoci pri 300 na sat. Jos je cudo sto je tip osto ziv barem neko vrijeme, jer od auta fakat nije nista ostalo. Tako nesto ja u zivotu nisam vidio a gledam crnu kroniku redovito.

  20. #20
    Fresh
    Guest
    To sam i mislio, skretanje s autoputa na desno na staru Karlovačku.

    Znam tipa koji je radio na raščišćavanju nezgode, uzeo si je zadnji sklop lampi, ostale su u komadu.

  21. #21
    Calibra Zender
    Guest
    Black, nije to bio vlanik neke banke u Bosni? Hercegovačka banka ili tak nešto slično?

  22. #22
    _Stevo
    Guest
    calibra u pravu si. neki pravi hrvat, rodjen u bosni, radil u njemackoj al zato je pravi hrvat je to bio. neki stari dedek. to je bio prosle il pretprosle godine mislim. uglavnom tip je bio neki mafijozo. a onog zutog lambija sam vidio pred jedno godinu dvije u veikoj gorici.

  23. #23
    Girrari
    Guest
    He, he Rešad Mujkić pravi Hrvat! ) ) )

    Pravo hrvatsko ime nema šta. On je bio vlasnik neke bosanske banke koja je registrirana preko Švicarske (ili obratno). U svakom slučaju velika muljaža.
    A i vlasnik je onog Sannyo servisa kod podvožnjaka na Selskoj (mislim da se zove Spektra ili tak nekak). Iako je stari umrl prije 2 godine, servis uredno glasi na R. Mujkića, a ne na Narcisa. Inače je stari bio čist OK tip.

  24. #24
    alfist_zg
    Guest
    bačkizagre stuhpa šeja mojne mu se stavljatsuprot...

  25. #25
    Buki
    Guest
    ) ) ) ) )

Slične teme

  1. NK CROATIA SESVETE
    By navijačica in forum Nogomet
    Odgovora: 4
    Posljednji post: 27-02-2010, 13:08
  2. VILLABURIC auf der Insel Krk-CROATIA
    By Buric-CROATIA in forum More
    Odgovora: 3
    Posljednji post: 06-09-2005, 01:45
  3. Lamborghini diablo - legenda koja ne umire
    By diablo VT in forum Najbolji automobili svih vremena
    Odgovora: 50
    Posljednji post: 06-12-2003, 23:13

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •