Prikazujem rezultate 1 do 7 od 7

Tema: Renault Clio da li vas je ikad ostavio na cesti?

  1. #1
    zainteresirani kupac
    Guest
    Ne zanimaju me ta××××rungi i slične sitnice.Zanima me pouzdanost i trajnost tog modela iz prve ruke.

  2. #2
    seyzmo
    Guest
    Da.. ostavio me.

    Clio Sport, na prezentaciji je riknuo (grunula je wasserpumpa), ali je taj ionako bio iz predserije (a i nismo ih bas stedili), pa to nemoj uzeti kao nesto vazno.

    Inace od poznanika koji imaju taj auto kazu da su super zadovoljni, auto leti,malo trosi, sve u svemu OK (nisu moja iskustva, ali tako se prica)


  3. #3
    kuronja
    Guest
    ali je ružan u pičku materinu toliko je lijepih automobila a ta ××××na ružna buhtla, ma odvratno

  4. #4
    DKW
    Guest
    Da, fakat je ružan, naročito stražnjji kraj s onim nateklinama.

    A za te pare:

    C3
    Punto
    Polo
    206
    Ibiza....

  5. #5
    Extreme
    Guest
    Nije me ostavio i uvjeren sam da neće.
    Prije kupnje sam se dosta raspitivao kod poznanika o iskustvima s Cliom ( hvala Bogu ima ih ko pljeve ) i nitko, ama baš nitko mi nije rekao da ga ne kupim, dapače svi su ga pohvalili.
    Nakon redizajna ( barem po meni ) auto izgleda moderno i avangardno, a kvaliteta materijala u unutrašnjosti je bolja od jednog Punta ili Yarisa, a (j... me ako nije) i od razvikanog Polo-a. Opreme nudi najviše u klasi, a pogotovo uz novu akciju.
    Ukratko za male novce dobivaš pouzdani auto s malom potrošnjom kojemu je jedina mana gubitak cijene.

  6. #6
    Valter
    Guest
    Nije bas da mi je to jedina mana:
    jesi kad probao staviti djecija kolica u gepek
    jesi kad povezao bilo koga duze od 30 minuta na zadnjoj klupi, jel se krov izvana ulupio il ne i jesu li putnici bili zadovoljni.


    eh ako ti sve ovo ne treba/onda u redu

  7. #7
    Hondo
    Guest
    Ajde nas izvjesti u kakvom ti je stanju getriba nakon recimo 20.000 km. I molim te pogledaj ispod zadnje klupe. Možda nađeš akvarij, a u najboljem slučaju samo 'čvarke' od hrđe.
    E, da. Vjerojatno ti i 3. vrata 'grizu' po štoku pa više na tom mjestu nemaš laka.
    Inače auto stvarno ide, relativno dobro leži (osim na kočenju) i za tu snagu malo troši. Redizajn i nije nešto, al je važnije da je u novom mod. motor sa elektronikom u usisnoj grani i da je osjetno slabiji od starog modela.
    Ovo se sve odnosi na RS Sport.

Slične teme

  1. je li Vas auto ikad ''ostavio na cesti''?
    By Tomislava in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 114
    Posljednji post: 28-02-2004, 22:44
  2. Koji vas je auto ''ostavio na cesti''
    By Mitar in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 46
    Posljednji post: 29-10-2002, 09:49
  3. Dali vas je ikad Fiat Punto ostavio na cesti?
    By budući Fiatista in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 79
    Posljednji post: 16-08-2002, 21:25

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •