Stranica 4 od 5 PrvaPrva ... 2345 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 76 do 100 od 103

Tema: Novi Auto klub...test rabljenog Punta

  1. #76
    alfist_zg
    Guest
    evo naš Interceptor...enfant terrible foruma

  2. #77
    Puntolino_
    Guest
    Ej nemojte tako pa svako ima pravo na svoje mišljenje! I treba tu na forumu biti ljudi kao što je uvaženi gospodin novinar. Vjerojatno ima viši nivo naobrazbe od mene pa ga zato poštujem, a i poštujem ga zato jer ne preferira samo jednu marku poput nas većine na forumu. Treba uvijek biti oporba, da nema recimo pijanog Šeksa iz hadezea, napljugani mali Ivica bi svakakve gluposti radio. Šala mala. Svaka ćast gosp.Novinaru i nemojte se uvrijediti na naše postove, takvi smo vam mi!

  3. #78
    intcp
    Guest
    za auto klub ne treba imati nikakav nivo naobrazbe

  4. #79
    _Stevo
    Guest
    eheej nemojte mi ivicu dirat bu vas bleki )))))
    ok je ivica, jest da je visok metar i zilet

  5. #80
    _Stevo
    Guest
    eheej nemojte mi ivicu dirat bu vas bleki )))))
    ok je ivica, jest da je visok metar i zilet )

  6. #81
    gjuro2
    Guest
    calibra, kad sam rekao da cu doci onda cu doci. ova civic type R bila je na testu samo jedan dan, ali doci ce ponovo za koji tjedan na 7 dana pa cu onda doc u VZ.


  7. #82
    gjuro2
    Guest
    doc,
    da clio je bio moj, prodao sam ga zugecu, a on ga je prodao nekom drugom. poslije clia je kupio punta zbog kojeg je i pokrenut ovaj forum. jos ga uvijek vozi, pa je nakon clia mogao objektivno napisati tekst. a cak nije niti iznio sve probleme sa autom - presutio je da mu curi voda kroz rupu za krovnu antenu.
    zao mi je sto se osjecate direktno napadnutima no auto je njegov i mozda se problemi ne odnose na svaki primjerak fiat punta no njegov jednostavno nije bio dobar.

  8. #83
    gjuro2
    Guest
    doc
    zao mi je sto ste stekli dojam da ne volim fiat ili da imam nesto protiv njega. ja u apsolutno svakom tekstu napisem apsolutno sve pogreske koje uocim na autu. nijedan model, niti jedna marka nije bezgresna, gotovo svaki novi auto ima par propusta u izradi. no gledano u cjelini, nakon toliko testiranih automobila, fiat je uz neke druge marke, automobil sa prilicno losom zavrsnom obradom.
    to ne znaci da auto nije dobar, to znaci da je u aspektu kvalitete i zavrsne obrade losiji od nekih konkurenata - ne svih, samo nekih.

  9. #84
    DKW
    Guest
    Da, zato su skočili Fiatoljupci:

    KVALITETA

    I

    ZAVRŠNA OBRADA

    NISU SINONIMI!!!!!

    Drugo je kad na nekom autu prdne glava motora nakon 12.000 km, a drugo je kad ima loše spojenu plastiku i kad sve škripi.

    Fiati su kvalitetni auti, ali im fali ona pedantnost ZAVRŠNE OBRADE!

    Jedan je od problema ovih diskusija da je brkaju pojmovi.

    Dakle, idemo djeco još jednom:

    KVALITETA KONSTRUKCIJE AUTOMOBILA I DIJELOVA UGRAĐENIH U TAJ AUTO, KONKRETAN ILI OPĆENITO NIJE ISTO ŠTO I ZAVRŠNA OBRADA!

    Zato sam i bio stao u obranu Gjure i ostalih auto-novinara (makar to i nije znao cijeniti, ali nema veze, no hard feelings), jer istina će uvijek boljeti nekoga-one u Citroenu, Fiatu, Trabantu, Ferrariju, ili vlasnike istih, a ako se ona prešuti, onda su novinari potkupljivi i dali su se kupit za jaknu i put u Minhen....

  10. #85
    Calibra Zender
    Guest
    Ok Gjuro, a i stekao sam dojam da je to bio test poput onog M3 koji je bio samo jedno popodne. Nema frke, ako imaš vremena samo me nazovi da se dogovorimo pa da ja tempiram vrijeme odlazaka i dolazaka u Osijek.

    Kaj je bilo na kraju s onom keramikom? Jesi ju dobio? Jesi radio kaj na Hondi?

    p.s. Sad je na Doca vrijeme da plati cugu! Jel tak?

  11. #86
    q100
    Guest
    laže selo lažu ludi

    tako i ti ×××ך frend ima puto i isto ×××××× pa daj ne seri več prihvati stvarnost

  12. #87
    >OSIJEK<
    Guest
    Gjuro mozes ti pisati sta hoces,ali za mene je Auto klub i dalje pojam neznanja i nekvalitete ljudi koji rade za te novine.Za tog Punta si znao i prije testa da ima nekih gresaka sto moze biti tocno,ali sam isto tako uvjeren da si objerucke prihvatio tog nesretnog Punta na test da bi ga mogao ocrniti.Test tog Punta definitivno nije mjerilo po kojemu bi se mogao suditi taj auto jer ga i sam osobno imam i u ovih 30 000 km sam jedino mjenjao H7 zarulju na prednjem lijevom faru.Naravno ni da moj nije mjerilo za sve ostale Puntače,ali poznam jos nekoliko ljudi koji ga imaju i nitko nije imao nikakvih problema.

  13. #88
    Girrari
    Guest
    DKW, ovo što si sada rekao ja tupim od kada sam prvi puta došao na forum, no za neke ljude nema efekta.

    Ne smeta mene taj test iako nikakvih sličnih problema nisam imao, već posprdna intonacija cijelog teksta koja kulminira izjavom "Ipak je to FIAT". E pa to se već može oklasificirati kao vređanje ugleda proizvođaća, a da ste u SAD sada bi već ozbiljno razmišljali angažiranju Parača, Prodanovića, etc.

    Bi li vam ikada palo na pamet da nakon svih grešaka zbog kojih su povlačeni BMW-i i VW-i (osobito superskupi Phaeton) napišete "Ipak je to VW (BMW)"?

    Kritički pristup i nabrajanje grešaka je jedno, a blačenje i posprdan ton nešto sasvim drugo.



  14. #89
    Calibra Zender
    Guest
    &gt;OSIJEK&lt;, pa nije Gjuro radio test Punta. A i da je radio, ne vjerujem da bi bolje prošao! )

  15. #90
    GTI FOREVER
    Guest
    Njemci su godinama gradili famu o kvaliteti i neunistivosti a talijani nisu i sad im se to vraca posprdnim tekstovima i nevidim tu nista cudno.Kad je izasao Audi TT i kad su poceli ljudi da ginu onda su ga opozvali i stavili spojler i opet ga ljudi kupuju,pa Merc A klase na testu sjevrnog jelena a trabant ga prodje bez problema.Zato Girari se ti nerviras bezveze jer neke mitove nemozes ispravit preko noci kao mit o traljavosti tal.auta!Kad doticni novinar udje u auto odredjene marke on udje sa predrasudama i udje da trazi mane.I u stanju su da ti zgade i nadju manu po njihovom sudu i RR i Bently-u itd...Ali njihovo ×××××× treba ignorisati.Dan danas ×××× po yugu ali on doso u 21 vijek a oni ostali u dvadesetom...i jos nesto toliko su isprali odredjene fraze u novinama da nema testa ili bilo cega da ne nabace neku seljacku.Putuj Evropo...........

  16. #91
    Girrari
    Guest
    Ma ne nerviram se ja, sve te tekstove čitam sa velikim rezervama, pa me ništa tako ne dira.
    Na sreću znam dosta naših auto novinara, a s nekima sam i u razmjerno bliskom srodstvu, pa stoga kod mene i nemaju neki kredibilitet (iznimaka ima, naravno).
    Volio bih da izađe nešto svježe i bezkompromisno, ali teško da bu se to desilo.

  17. #92
    Puntolino_
    Guest
    Istina je da zavisi na kakav auto nabasaš i da nisu svi jednaki. Možda je talijan koji je slago tog punta imao loš dan, bio je nacugan dan prije ili baš taj dan i eto ti ga. A možda je i s crnim vitezom zavrtio koju partizansku ili obiteljsku. Može jedan auto biti savršen, a drugi koma.
    Nemojmo ni zaboraviti da auti koji se rade za naše tržište nisu tak kvalitetni ko oni napravljeni za europska tržišta. Nisu ni jednako opremljeni(vani punto ima 6 zračnih jastuka u seriji). Niti kontrola kvalitete nije ista za neše tržište tako da se progleda kroz prste za razne greške.
    A još jedna činjenica je jako dobro poznata a ta je da su talijani jako šlampavi. Možete kupiti njihove cipele koje izgledaju super i jeftine su al se raspadnu jako brzo.

  18. #93
    DKW
    Guest
    Talijani su genijalni, ali šlampavi. Vozim Alfe od 1995 i uvijek me je nerviralo to njihovo "ko ga ××××".

    A u to ubrajam:
    spojevi dijelova interijera, bužiri na kablovima ispod haube, urednost kablova, gumbi podizača, 1000 sitnica koje te nerviraju jer znaš da kad bi to bilo sastavljeno kako treba, da bi auti bili 3X bolji od onih u klasi..
    A ovako uvijek postoji manjnak bodova u rubrici "Verarbeitung".....

  19. #94
    DKW
    Guest
    Talijani su genijalni, ali šlampavi. Vozim Alfe od 1995 i uvijek me je nerviralo to njihovo "ko ga ××××".

    A u to ubrajam:
    spojevi dijelova interijera, bužiri na kablovima ispod haube, urednost kablova, gumbi podizača, 1000 sitnica koje te nerviraju jer znaš da kad bi to bilo sastavljeno kako treba, da bi auti bili 3X bolji od njnemačkih i francuskih konkurenata u klasi..
    A ovako uvijek postoji manjnak bodova u rubrici "Verarbeitung".....

  20. #95
    Sledge
    Guest
    Vlasnici Punta,brzo po novi Auto blic da se utjesite da i novi Polo ispusta neartikulirane zvukove iz instrument ploce. )

  21. #96
    Puntolino_
    Guest
    Taj auto-bljic je takvo ×××××× da je to užas. Neda mi se davat lovu za to. Mogli bi svi zajedno skupit lovu za jedan primjerak i onda ga prodiskutirati na forumu. Tak da nedajemo veliku lovu za to... )

  22. #97
    DKW
    Guest
    Evo djelomičnog rješenjna:
    Web site tog genijlnog časopisa:

    :URL=http://autoblic.revije.hr/index.asp:Auto Blic:/URL:

  23. #98
    mytbyte
    Guest
    Opa, pa ovo je sad novo, taj site AutoBlica...pred neki dan im je stajao broj od prije godinu dana...

  24. #99
    Puntolino_
    Guest
    Girrari ti imaš 1.2 8V?
    Do kolko okretaja si ga zavrtio? Na kolko je blokada?
    Jućer sam svojega zavrtio do 6200 i još ni traga blokadi. Gdje je pobogu?

  25. #100
    KAM&
    Guest
    Dobro svi ××××te po auto klubu,auto blicu i ost,pa koji ih onda ××××× kupujete.Prestanite ih kupovat pa možda propadnu i rješen problem.Samo onda čete do informacija dolazit na novoj tv i otv )

Slične teme

  1. Novi Auto klub...MG sa farovima Punta!!!
    By >OSIJEK< in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 1
    Posljednji post: 25-10-2002, 20:14
  2. Novi Auto blic - Test rabljenog Opel Calibra
    By seyzmo in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 38
    Posljednji post: 18-10-2002, 22:19

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •