Stranica 2 od 5 PrvaPrva 1234 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 26 do 50 od 103

Tema: Novi Auto klub...test rabljenog Punta

  1. #26
    DKW
    Guest
    Mislim da nije problem u Auto Klubu, nego u tom Kak se zove... Kruneku
    Normalno, znaju oni zapizdit (Mazda 323: bolja neg ikad...)ali mislim da je to manji garbage od Auto Prepisotine Blica sa čišćenjem obloga vratiju i sličnim...

  2. #27
    Puntolino_
    Guest
    Normalno je da je problem u Kruneku. Ako ste primjetili on nikad nema nekekav dobar auto na testu nego uvijek dobije neki manji i jeftiniji auto pa je valjda dečes isfrustriran kaj nemože dobiti nekakvu pilu. A da ju i dobije vjerojatno bi ju popljuvao. Za Ferrarija bi sigurno reko da je pretvrd. Koji mulac. Jedini koji u auto-klubu vrijedi je Marijan Projić. Kolko se taj Ferrarija i Lamba i ostalih supersportskih auta navozio, sigurno bi za punto reko kolko para tolko muzike, a ne ovakve gluposti. Da sječam se testa iz auto-kluba u kojem su testirali Mareu 2.0 HLX sa 150ks. Isto su tak nasrali o talijanskom šlamperaju. Nek im onda švabe rade aute,a mi ćemo se voziti u šlamperaju i to uvjek brže od njih. Ali oni će bolje prodati auto kasnije!...
    Zamislite situaciju: testira Krunek najnovijeg pola sa tedei motorom(izvađen iz IMT-a) i vozi se po našim rupama od cesta. A kad tamo iz armature se čuje: JA KRUNO BITE NOH AJN MAL! JA JA ŠNEL! KRUUUUNOOOOOO! Ovo armatura ispušta ARTIKULIRANE zvukove na švapskom dok u puntu ispušta neartikulirane.

  3. #28
    alfist_zg
    Guest
    puntolino ) ) )

  4. #29
    >OSIJEK<
    Guest
    ) ) )

  5. #30
    Calibra Zender
    Guest
    Girrari, pa ne mora značiti da neće objaviti. Pa poslao je Alenko dosta žestoko pismo u Auto blic pa su ipak objavili! Zašto onda ne bi i Auto klub?

  6. #31
    >OSIJEK<
    Guest
    Alfisto ZG,nasmijasmo se u isto vrijeme na Puntolinove provale. )

  7. #32
    štender>>>&
    Guest

  8. #33
    alfist_zg
    Guest
    bogami da osijek...odvajaju nas samo dvije minute. )

  9. #34
    >OSIJEK<
    Guest
    Kod mene pokazuje da je razlika samo 3 sekunde.

  10. #35
    doc
    Guest
    da se i ja malo osvrnem na to ×××××× iz auto kluba. Dobro, istina je da Punto bas nije najkvalitetniji u klasi, ali je zato i najjeftiniji. Pa cak i usrana škoda fabia ispada skuplja. To istočno govno u klasi Dacie, Lade i Zastave je skuplje od Punta. Nevjerojatno. Sa onom super mekanom plastikom koja se raspada na dodir. Ovi u auto-klubu previse ×××× kad je i u pitanju Fiat. Ali bas uvijek je dosta da samo jedan plastican dio otpadne, i odmah je to TALJANSKI ŠLAMPERAJ. A pa ×××××× moje, ne vide oni razliku između Fiata i oslatih taljana. To je Fiatov šlamperaj, a ne taljanski. Taljani svoj "šlamperaj" pokazju u Ferrariu. A kad se recimo dogodilo na na Merecedsu SportCuope-u škripi stakleni krov, ili kad peugeot rikne pa se ne pali, ili ona Almera na hard testu - riknulo nesto na motrora na 20.000 km, poravak kostao 2800 kn, itd. Onda su to samo beznačajne sitnice koje se lako odklone. A kad Fiatu otpadne neka plastika, onda odma treba raspalit po cijloj taljankoj autoidnustriji. odma je to taljanski šlamperaj isl.

  11. #36
    dobar tek svima!!!!!
    Guest

  12. #37
    >OSIJEK<
    Guest
    Doc,ti jako mudro zboris.Steta je da to trosis ovdje,trebao bi tocno tako njima u redakciju poslati jer si ovo vrlo dobro konstatirao.Tocno tako i je.

  13. #38
    Puntolino_
    Guest
    ) ) Koja koma od slike! Šteta kaj se faca ne vidi. To sigurno Krunek sprema neki test za novi broj auto-kluba.
    A jel ste čitali hard test mazde 323f? Svaki čas joj nekaj odlazi, servisi su jako skupi, treba štelat ventile svako malo, ni potrošnja joj nije tak idealna... A košta puno više od punta. I sa hard test toyotom su imali problema kolko sam skužio iz uvodika urednika u prošlom broju.

    Fuj slika mi smrdi do sim! )

  14. #39
    Serbia GTi
    Guest
    Koji li je skot postovao ove grozote ? Izgleda isti onaj koji se loguje pod tuđim nickovima (između ostalih i mojim), kevu mu ×××××!
    Jel ga ×××ך na ovo, a skote?

  15. #40
    doc
    Guest
    osijek, hvala. Pisao sam ja sivma njima, ali nikakva korist od toga. Ili ne objave pismo, ili objave pa te popljuju s jos glupljim arugmentima i onda vise ne objavljuju tvoja pisma.

  16. #41
    Puntolino_
    Guest
    Istina promjenio sam tri žarulje H7 u ove dvije godine ali je možda kriva i kvaliteta žarulja. Nisu baš ni jeftine a ja sam kupovao neki šrot na benzinskama, sad imam BOSCH i dosta dugo traju. Ali nek traju tak kratko, zato svijetle ko da su ksenonke.

  17. #42
    Girrari
    Guest
    Calibra, to za Alenka je ××××na slučajnost da su se udostojili objaviti, a bojim se da im je to bila pouka da više ne objavljuju jer sam od mase svojih prijatelja (koji i nisu svi alfisti) čuo kako ih je tip ××××nmo popro.

    Ja sam pisao u Auto klub da mi malo pojasne metodu označavanja automobila u cjeniku jer je za Alfu Spider pisalo da spada u kategoriju roadstera, za BMW Z3 da je spider, a za Mazdu MX-5 da je kabriolet. Ne samo da mi nisu objavili pismo već se nisu udostojili odgovoriti onako privatno na mail.

    Unatoć tom iskustvu, pisao sam i Auto blicu na temu onog testa 10 gradskih automobila jer su pisali totalne ×××××ךtine. Naravno priča se ponovila.

    Ovako je glasilo moje pismo Auto blicu:
    "Postovani,
    Pisem Vam ovaj mail kao reakciju na Vas test "10 najatraktivnijih gradskih automobila" iz broja 16, godina VII., 8. kolovoza 2002.

    Razlog mojeg javljanja je Vas test automobila FIAT Punto 1.2 active (SX).
    Pocnimo prvo s greskama u samom tekstu. Kod FIAT-a Punto navodite ubrzanje od 0-100 km/h, 15,9 sec. dok podaci iznose 14.3 (kako bih opravdao svoju reakciju i sam sam izvrsio testiranje i dosao do prosjecnog rezultata od 14.5 sec. od 0 do 100 km/h; napomena stoji da je auto star dvije godine). Nadalje, u tekstu navodite max. brzinu od 155 km/h. U vise sam navrata procitao kako doticna iznosi 160 km/h, a u to sam se imao prilike i sam uvjeriti (naravno, ako brzinomjer ne laze; gume i naplatci su standardni). Tu brzinu tesko postize (naravno na ravnoj povrsini, a ne nizbrdici), ali je ipak uspjeva dostici.

    Sada slijede subjektivni dojmovi. Cinjenica jest da mjenjac ima nesto duzi hod, ali se unatoc tome brzine mogu izmjenjivati relativno brzo i podosta precizno. Motor najbolje funkcionira u rasponu od cca. 2700 do 5000 okretaja. U tom rasponu pokazuje svoj talijanski temperament (kojeg ne manjka, naravno u okvirima klase). Ono sto je sigurno, jest da je motor sve samo ne trom (opet napominjem, u okvirima klase) i slovi kao jedan od zivahnijih u klasi. Stoga me zasmetalo sto ste ovom automobilu (s kojim se druzim vec dvije godine, pa je moja replika iskljucivo rezultat iskustva) pod minus stavili tromi motor, a isto niste ucinili sa daleko tromijom Skodom (koja iz 1.4 litre razvija tek 60 KS i time do 100 ubrzava skoro 2 sec. sporije od Punta; doduse ima bolju elasticnost), Polom, pa cak i Cliom.
    Dapace, kod Clia pod plus navodite performanse, a po svemu zaostaje za Puntom (osim po max. brzini, po vasim podacima). Kako i sa Cliom imam osobnih iskustava (model prije redizajna, ali s istim motorom) mogu Vam reci da je kod tog modela potrosnja osjetno manja nego kod Punta (pri istom tempu voznje).
    FIAT Punto je automobil koji zahtjeva cesce izlete u vise brojeve okretaja, a samim time i cesce posezanje za rucicom mjenjaca. Tada moze pruziti vlasniku djelic toliko puta spomenutog talijanskog temperamenta.

    Na kraju moram reci da ovaj mail nije produkt bilo kakve propagande i da mi nije ni najmanja namjera uvjeriti Vase stovane citatelje (ako tekst bude objavljen u sto se najiskrenije nadam) u kupnju ovog modela jer se i svi ostali modeli odlikuju necim specificnim (dizajn kod Ibize, poznata njemacka pedantnost kod Pola, francuski sarm i oprema kod Clia, itd.).

    U nadi da cete uvaziti moje e-pismo

    Vas citatelj

    Galic Mislav"

    Ni trunke bezobrazluka, vređanja ili čega sličnog. No ipak ništa.


    Na kraju sam odlučio da im više ni neću pisati jer koliko god pismo bilo na mjestu i argumentirano, oni imaju barem par dana da smisle način kako te popljuvati. Nakon toga ti više ne objave pismo (iznimka je onaj tuner u Auto klubu) i ti ispadneš ××××××.

    Sori svima na dužem postu.

  18. #43
    Puntolino_
    Guest
    Ipak se kreće. Objavili su jedno pismo u koje čovjek koji nije vozio punta objašnjava da nemože biti tolko loš

  19. #44
    Girrari
    Guest
    Vidjeh; ali pismo je bilo dosta nepotpuno i kratko, pa nije dobilo na težini.

  20. #45
    doc
    Guest
    kakvo god da se pismo posalje nema od toga nikakve koristi niti promjena. Ima ljudi kojima su taljani trn u oku i tako ce uvijek biti. Samo je zalosno da takvi pisu za neku auto reviju, da nisu u stanju biti objektivni.

  21. #46
    Puntolino_
    Guest
    I meni su njemački auti bili zakon. Bar do neke desete godine dok nisam vidio da je i yugo auto koji može svašta podnjeti ko VW a za trećinu cijene.
    Onda sam poćeo u obzir uzimati i druge aute poput talijana, francuza, engleza, a u zadnje vrijeme dosta gledam i japance. Mislim da je vrijeme i svima ostalima da odrastu i uvide da je VW šrot, da je opel nužno zlo...
    Sve su to auti ali tu nema nikakvih emocija. Svaki audi je jednak od 3-8, golf karavan i bora karavan???, škode iste ko da su stvarno sestrice... Ti auti imaju sve i kotaće i motor i volan i svjetla ali kaj to vrijedi kad to nije to. Jednostavno nije to. Seat u zadnje vrijeme ima dobar dizajn samo zahvaljujući Valteru no opet kad sjedneš u njega i pritisneš podizać lako si zabriješ da si u polu ili golfu. Njemci polako postaju niža kalsa po kvaliteti a jepanci vrhunac. Talijani i francuzi su tu negdi između njih dok koreanci sve više napreduju i ako ih sad malo sjeverna korea ne uspori, pojest će nas sve.
    I zato ljudi ja sam znao da kad kupim fiata da će se nekaj tresti i lupkati, znao sam koje će mane imati ali i prednosti i tako sam kupio fiata. I opet bi!!! (ili možda neku alficu)

  22. #47
    gjuro2
    Guest
    kako očekuješ nekakvu objektivnost prema fiatu kada su dva testna fiat stila koja sam imao prilike voziti bila polu proizvodi.
    1. 1.6 16V - škripi sinhron druge brzine (a to je dosta česti slučaj kod fiatovog mjenjača, jer su se i mnogi prijatelji susreli s tim problemom), škripe amortizeri, i nešto lupa u vratima a auto ima
    1.200 km!!!!
    2. 1.9 JTD - iskočili su federi na suvozačkom sjedalu tako da se nitko nije mogao sjesti na njega i također škripe amortizeri.
    auto ima 2.400 km!!!!
    oba auta koštaju oko 17.000 - 18.000 EUR, a to je fina lova pa bi bilo normalno da za tu lovu dobiješ i fer kvalitetu.

    eh, da skoro zaboravih. jednom poznaniku se u stilu razletio (doslovce eksplodirao) motor kada je išao na more u 7. mjesecu. Riječ je o Stilu 1.8 16V kojeg je platio više od 20.000 EUR.
    Auto je imao 300 ili 400 km.

    Pa mislim da bi onda i tvoja objektivnost došla na kušnju.

  23. #48
    hehe
    Guest
    Al ga na×××× ovaj Gjuro...Pa sta ocekujes od auta koji kosta 18 000 Eura,sta da kazu prvi kupci ove nove BMW 7-ice koji su dali oko 70 000 Eura za taj poluproizvod,a bilo je slucajeva da su stajali ko ukopani (neki problemi sa elektronikom),sta da kazu nesretnici koji su pokupovali prve TT-jce...,a jadnog Gjuru smeta sto mu nesto lupka u vratima!!! ) ) )

  24. #49
    Puntolino_
    Guest
    Kod svakog proizvođaća postoje neke greške. Te greške se najčesće manifestiraju dok je auto još novi odnosno dok je friški model. Nakon nekog vremena, a ako se ukaže potreba, proizvođeć opozove vlasnike auta da se jave na servis ako uvide da je greška fatalna. I u garantnom roku se obićno javljaju najveće greške zbog kojih i postoji taj garantni rok, da bi se popravio šlamperaj zaposlenih zbog utjeravanja normi i što bržeg sastavljanja.
    Pa sami ste u prošlom broju objavili aute koji su 'opasni po život'. A u tom popisu je bilo najviše njemaca.
    A ko kaže da se tvoj prijatelj sa stilom 1.8 16V vozio normalno pa mu se zato mašina razletila. Taj motor i takav auto jednostavno zovu na naganjanje i možda je pretjerao, motor nije još bio razrađen i... A možda je i bila tvornička greška, greška u materijalo ko to zna.
    Niti jedan auto nije bez greška, a sve je gora kvaliteta novih auta zbog ogromne proizvodnje i jeftinijih materijala.
    Sorry gjuro nije mi namjera svađati se s tobom nego samo prepirati. Usput, i mene zovu gjuro

  25. #50
    DKW
    Guest
    Često sam znao pomisliti da oni koji dobiju otkaze u Alfi i Lanciji zaposle se u Fiatu...

    Gjuro, ono nije feder nego senzor airbaga! Moderni automobili nemaju federe kao one u crtićima, zaboga....

Slične teme

  1. Novi Auto klub...MG sa farovima Punta!!!
    By >OSIJEK< in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 1
    Posljednji post: 25-10-2002, 20:14
  2. Novi Auto blic - Test rabljenog Opel Calibra
    By seyzmo in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 38
    Posljednji post: 18-10-2002, 22:19

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •