Prikazujem rezultate 1 do 23 od 23

Tema: Koji auto ?

Hybrid View

Prethodni post Prethodni post   Slijedeći post Slijedeći post
  1. #1
    smart
    Guest
    Pozdrav ljudi!
    Eto ja kupujem auto do nekih 11 000 EUR i na pameti su mi par modela. Vidim da dosta znate o autima pa vas molim da mi napisete sve kaj je dobro, a naravno i kaj znate da je lose na tim autima. Eto ih redom (abecednim):
    Alfa 156 1.8 ili 2.0 98 g.
    Cujem da Alfe dosta trose, koliko je to dosta? Ima ih dosta u Njemackoj s kvarom na motoru pa me zanima da li su pouzdane i kaj se najvise kvari na njima. Navodno da elektronika i elektrika nije bas najbolja?
    Alfa Gtv 2.0 96 g.
    Da li je to ista masina kao i u 156? Imate puno Alfa foruma, ali sve se svodi samo na 156-icu. Recimo da me taj auto zanima vise od drugih pa vas molim isto da napisete kaj znate. Da je lijep i dobro drzi cestu znam, a zanima i tamna strana tog auta. Ima ih isto dosta sa kvarom na motoru ili pak sa novim motorom na 100000km?!?
    Audi A4 2,6 V6 Quattro 96 g.
    Taj auto mi se cini dobar, ali mi izgled nije bas.
    BMW 320i Coupe 96 g.
    O tom autu bas i ne znam previse. Vele da ima dobru masinu i da je dobar. Zanima me koliko trosi. Ono koji ih ne voze vele 18l, ono koji ih voze vele 8l. Mislim da je istina negdje u sredini ili mozda manje od sredine.
    Honda Prelude 2.2 VTEC
    prva koja se moze uvest. Taj auto mi se svida. Mozda jos vise onaj prijasnji model, ali na zalost on se ne moze uvesti. Kod nas su cijene tih Hondi katastrofa.
    Recimo da trazim auto sa full opremom i da se ti auti mogu naci vani za 8000 EUR, tako da me dodje sve skupa do 11000. Kaj vi mislite koji ?

  2. #2
    M MX
    Guest
    Ja mislim da svi auti koje si naveo su dobri auti, ali kad kupuješ rabljeni auto moraš imat i puno sreče..
    Inače za Alfe znam da su dobri, a što se tiće Honde iz iskustva ti kažem da ako je uzmeš nečeš pogriješiti.
    Sretno!!

  3. #3
    Black Knight_
    Guest
    Honda ti je najbrza, najpouzdanija i najveca fora od svih tih auti! A vjerovatno trosi jednako.

    Kolko ima preludica u hrv a kolko ima BMW i alfi?

    Ne znam kaj uopce razmisljas.

  4. #4
    smart
    Guest
    Znam da je Honda zakon. Prvo sam gledal nju i samo nju, ali dok sam videl cijene rabljenih kod nas. Recimo godiste 93. 2.0 bez opreme 8500EUR, a da ne pricam koliko bi kostala malo mlada 2.2 VTEC s full opremom. U Njemackoj ih ima od 8000 97.g. Ne znam koliko bi me to doslo registracije. Na japance nema povlastice na carinu.

  5. #5
    mytbyte
    Guest
    U kvartu mi se vrzmaju i parkiraju jedan Accord Coupe 2.0 i Preludica...××××no dobro izgledaju...čak mi je možda Accord ljepši...zveeeeri...

  6. #6
    Extreme
    Guest
    Alfe koje si naveo u usporedbi s Audijem i Hondom imaju preslab motor. BMW ti ne preporučujem jer je već zastario (linija izašla 90')a na našim cestama ga ima i previše. Audi je ok auto (posebno s quattro pogonom), no morao bi se pomiriti s potrošnjom oko 15 litara.
    Honda ipak nudi najviše za te novce - kvalitetu, snagu i individualnost.

Slične teme

  1. Koji je ovo auto?
    By Mazdohist in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 8
    Posljednji post: 10-02-2003, 20:00
  2. Koji je ovo auto?
    By qwerty in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 8
    Posljednji post: 03-01-2003, 08:18

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •