Pozdrav ljudi!
Eto ja kupujem auto do nekih 11 000 EUR i na pameti su mi par modela. Vidim da dosta znate o autima pa vas molim da mi napisete sve kaj je dobro, a naravno i kaj znate da je lose na tim autima. Eto ih redom (abecednim):
Alfa 156 1.8 ili 2.0 98 g.
Cujem da Alfe dosta trose, koliko je to dosta? Ima ih dosta u Njemackoj s kvarom na motoru pa me zanima da li su pouzdane i kaj se najvise kvari na njima. Navodno da elektronika i elektrika nije bas najbolja?
Alfa Gtv 2.0 96 g.
Da li je to ista masina kao i u 156? Imate puno Alfa foruma, ali sve se svodi samo na 156-icu. Recimo da me taj auto zanima vise od drugih pa vas molim isto da napisete kaj znate. Da je lijep i dobro drzi cestu znam, a zanima i tamna strana tog auta. Ima ih isto dosta sa kvarom na motoru ili pak sa novim motorom na 100000km?!?
Audi A4 2,6 V6 Quattro 96 g.
Taj auto mi se cini dobar, ali mi izgled nije bas.
BMW 320i Coupe 96 g.
O tom autu bas i ne znam previse. Vele da ima dobru masinu i da je dobar. Zanima me koliko trosi. Ono koji ih ne voze vele 18l, ono koji ih voze vele 8l. Mislim da je istina negdje u sredini ili mozda manje od sredine.
Honda Prelude 2.2 VTEC
prva koja se moze uvest. Taj auto mi se svida. Mozda jos vise onaj prijasnji model, ali na zalost on se ne moze uvesti. Kod nas su cijene tih Hondi katastrofa.
Recimo da trazim auto sa full opremom i da se ti auti mogu naci vani za 8000 EUR, tako da me dodje sve skupa do 11000. Kaj vi mislite koji ?