Prikazujem rezultate 1 do 11 od 11

Tema: Alfa...Valenčić...Zagreb

  1. #1
    Calibra Zender
    Guest
    Pričalo se nešto o dotičnom gospodinu kao velikom poznavatelju Alfe. Barem se tak nečeg sjećam. Jel on ovlašten serviser i diler? Jel bi mi netko mogao reći adresu ili broj telefona?

  2. #2
    alfa099
    Guest
    "Valenčić" ovlašteni servis za Fiat, Lanciu i Alfa Romeo.
    Josipa Vogrinca 13, Zagreb
    tel/fax 3833125, e-mail: valencic@hi.hinet.hr

  3. #3
    Girrari
    Guest
    On je ovlašteni mehaničar za FIAT, Alfu i mislim Lanciu, ali nije diler. To ti je onak više domaća radiona, a ne uštogljeni servis ala Lopovcommerce, Zubak... Inače je tip poznat kao maestro za Alfe, ali sad ima i licencu za FIAT i Lanciu (to doduše nisam siguran).

    Adresa ti je "Josipa Vogrinca", ne znam koji broj, ali nemreš fulati. Ako dolaziš sa zapada skrečeš nakon TDR-ove zgrade (i benzinske stanice INA-e) desno u Hrgoviče. Ako dolaziš sa istoka skrečeš lijevo na križanju kod velike HT-ove zgrade pofarbane u naranđasto, isto u Hrgoviče (naravno, u oba slučaja voziš se po Slavonskoj iliti Ljubljanskoj). Dalje voziš Hrgovičima i prelaziš križanje sa Horvačanskom (tramvajska pruga). Nakon tog križanja prva desno (iza ogromne seljačke crkve koju po noći obasjava laser). Onda voziš samo ravno i s desne strane će ti biti servis, nemreš fulati!

    Broj bum ti poslal na mob., a možemo se i naći kad dođeš da ti pokažem di je to.

  4. #4
    Girrari
    Guest
    Eto, alfa××× me preduhitrio.

  5. #5
    Calibra Zender
    Guest
    Dečki, najljepša vam dala! Slijedeći tjedan će stari vjerojatno skoknuti do meštra!
    Girrari, thnx za rutu! Mada sve frke riješavaju digitalne karte gradova! Vrlo korisno za one koji ne znaju, a imaju adresu na koju hoće stić!
    btw, ići će stari jer sam ja auto vidio i "amenovao", a slijedeći tjedan se vraćam u grotlo ispita i muka osječkih. Tak da će on ostalo riješavati.

  6. #6
    alfist_zg
    Guest
    sve preporuke za Valencica...samo naprijed

  7. #7
    DKW
    Guest
    Ja ga zovem "primarius".
    Jedino je zajeban kad nemaš love. (a ko ima za sve ono što bi se na autu moralo napraviti...)
    Naime, dođeš promijenit pakne i remene, a on promijeni nosače motora, svjećice, pol glave i veli: "je, kad smo već raskopali, bila je prilika, a to se mora napraviti"
    I onda iskrcaš toliko da si mjesec dana na kruhu i jogurtu, ali ti je pila cakum-pakum.
    Servisiram kod njega već 7 godina. Doduše, imao sam, sreću da od 1998. nisam imao šta radit...

  8. #8
    Girrari
    Guest
    A meni je opet toliko gluposti popravio za badava. I jednostavno nikad sa neke ×××××rije neće uzeti lovu.
    Čovjeku fakat zna bit neugodno.

  9. #9
    DKW
    Guest
    Istina, Girrari, to sam zaboravio reći... On mi je već kao obiteljski liječnik... skup sa njegovim sinom i ekipom koja je tamo...

  10. #10
    konzum
    Guest
    koliko troši fiat bravo 1.6 16v sx

  11. #11
    600
    Guest
    Imaš Fiat temu za to.

Slične teme

  1. Valenčić
    By Puntolino? in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 19
    Posljednji post: 22-07-2003, 19:19

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •