Prikazujem rezultate 1 do 7 od 7

Tema: Gdje nestade Dr. Strangelove, Dobar cojek

  1. #1
    Felicia-Big Gorica
    Guest
    Stvarno sta bi sa mog dragog cccccccccccceeeeeeeeeeeee, nema ga vise na forumu nije valjda da ima pametnija posla ili ga u firmi skinuli sa Neta?

    Dobar čovek beše, ako ko zna nek javi i aktivira ljudinu.

  2. #2
    Calibra Zender
    Guest
    Pa tu je s vremena na vrijeme. Jadikuje za MX5!

  3. #3
    seyzmo
    Guest
    jadikuje, jadikuje, a bas mi ga je zao. Tako je lijepa ova mx-ica, ali mu je definitivno preskupa. Sorry Dr. da je auto moj, dogovorili bi DISCOUNT, ali ovako...

  4. #4
    Calibra Zender
    Guest
    Kolika je uopće bila cijena? Pa mogao bi Dr.Strangelove ziher to sredit. Samo da se malo potrudi!

  5. #5
    Dr. Strangelove
    Guest
    ma tu sam tu sam... ubija me poso... nema se vremena tolko za net... ne odeš jedan dan na forum i eto ti dvadeset tema sa novim postovima... teško je sve pratit... ... a ozbiljno si razmišljam da recimo dogodine uzmem jednu mx-icu, hard top i set zimskih guma i miran sam cijele godine, bilo zima bilo ljeto ja se vozim u mrak autiću... još da malo iskoristim ove dane prije nego što sijede dođu... )

  6. #6
    seyzmo
    Guest
    dobra sala...

    Iako se kladim da MX-ica bar na koji mjesec odgadja te sijede.

    Sto bi rekli kod mene doma...

    Adrenalin pur! Die heckpartie schwenkt wie im caroussel.

  7. #7
    Calibra Zender
    Guest
    Tako je Stragelove! Samo ti ubodi jednu 1.8 s hard topom i boli te kita za cijeli svijet! Da stanem u taj auto kak spada ziher bi ga ubacio u računice. To je prava zvjerka. Živjela Miata!

Slične teme

  1. Di nestade Serbia Gti?????
    By Club Italia in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 28
    Posljednji post: 25-01-2003, 00:13

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •