Prikazujem rezultate 1 do 19 od 19

Tema: Kako se izvući iz kazne i k. bodova ?

  1. #1
    Extreme
    Guest
    Iz iskustva: kako je najlakše uvjeriti gnjevnog policajca da je "130 km/h sasvim normalna brzina za selo" ili da je "sekundu prije bilo zeleno na semaforu" ?
    Koje su vam muljaže najčešće upalile itd......

  2. #2
    PIKOVIT
    Guest
    Podmitiš ih sa ukusnim vitaminskim tabletama i 20 KN. To ti je iz iskustva. )

  3. #3
    DKW
    Guest
    "Pa vidite kakav je ovo auto... on ni ne može ići sporije..."

    )

  4. #4
    seyzmo
    Guest
    pokazem posjetnicu . ) nije da se hvalim, ali tako je (100 kn takodjer ne odmaze)

    Kad sam se vec oglasio, da ispricam anedotu. Prosle godine na moru (HR), ja sa hrpom prijatelja i poslovnih partnera u dva Patrola se vracamo sa "poslovne vecere" (citaj oblokavanje, zderacinaaaaaa) i negdje oko Sukosana (kod ZD) nas zaustavi policajac od kojih 19-ak godina. Bla, Bla, bla vozili ste 35 km/h prebrzo (nisam ja, kolega je)... i sad da ne duzim, vozac prvog patrola (u kojem ja nisam bio) je pokusao uvjeriti maloga da Patrol ne moze brze od 40 i da ga ××××s ne moze. Naravno da nije popusio, ali su ga ovi nagovorili da proba , i ako uspije, placaju kaznu i janjetinu na Boraji. Vjerovali vi ili ne, suvozac je (dok su se mjenjali vozac i policajac) ukljucio reduktor. Sad si zamislite, mi u dzipu iza i gledamo murjaka kako sjeda u auto i gaziiii, gaziiii, gaziiiiiii, iza Patrola se dimi, a on nikako vise od 30-ak na sat. I sad, mi se cudimo, a oni pisaju od smjeha. Frajer pokusava saltati 1-2-3 (sve isti stupanj prijenosa) i auto non stop 35-40, a dereee seeee i ovaj nakon jedno 500 m staje sastrane i pizdi.. da jesmo mi normalni, da kako se mi vozimo, da koji nam je k... Kao oprostite, ali valjda je ostalo ocitanje od proslog vozaca...

    Znam da skoro NITKO nece vjerovati, ali.. ××××ga. Eto.. tako se izvuci. Isprobano. )

  5. #5
    Extreme
    Guest
    Svaka čast, pucam od smijeha
    Šteta da nemam terenca. Se da u Clio ugraditi reduktor? (Hi, hi)

  6. #6
    rale unlog
    Guest
    prica je guba,naravno, ali mi nije jasno zakaj kazes da je s redukcijom sve isti stupanj prenosa?


    imam pajera i reduktor samo skrati krajnji prenos na kotace(na mom autu 1.9)ali se brzine jednako koriste

    a nekome dati da vozi s reduktorom je dost riskantno(ak je auto tvoje vlasnistvo) jer nije namjenjen za voznju nego za cupanje iz blata il puzenje uzbrdo(nizbrdo).....

    na mom autu je cak i zabranjeno prek 40kmh s redutorom da se nebi sjebao


    tak da bi ja rade platio kaznu neg dao drotu da mi melje auto

  7. #7
    VR6
    Guest
    I mene isto interesuje...

  8. #8
    seyzmo
    Guest
    Ma naravno, to sam napisao da nebi bilo pitanja tipa.. pa kaj se neda presaltati u drugu (ili trecu, ili cetvrtu) ? Ima sigurno ovdje ljudi koji ne znaju sto je reduktor.

    Na Patrolu je to rijeseno tako da se na 39 km/h ukljucuje blokada (tako da se brze od toga sa reduktorom niti ne moze), a do te brzine se moze doci sa reduciranom drugom, trecom i cetvrtom (pitanje je samo broj okretaja). I by the way, nije auto moj (know your enemy, testiranje recimo to tako)

    U svakom slucaju veselo, i bas sam se dobro nasmijao dok sam postao onu pricicu (naviru sjecanja)

  9. #9
    Calibra Skender
    Guest


    Kad biste mogli malo da mi pojasnite to.
    Druga, treća - niš ne shvaćam...

  10. #10
    sdi biturbo
    Guest
    ti si seyzmo neka guba? neka faca od koje drhte murjaci? doći ćeš ti meni na zasjedu, pa pričaj svoje glupe novinarske fore iz Autoblica...
    leetit ćeš na polaganje... ravno u klupe...

  11. #11
    seyzmo
    Guest
    pajdo.. ja nisam HR, meni ne mozes nista, sorry.

    A i svaki tvoj kolega pada na 100 E. Sorry. Nisam ponosan na to, ali ××××ga tako je.

  12. #12
    sdi biturbo
    Guest
    pada i svaki brbin na dugu devetku...

  13. #13
    seyzmo
    Guest
    ma svaka tebi cast

  14. #14
    sdi biturbo
    Guest
    Imaš popust!
    Nemoj tako generalizirat o policajcima, nisu svi ravnih tabana i glupi!
    Ima i u uniformama normalnih ljudi.
    To protect and serve!

  15. #15
    seyzmo
    Guest
    cekaj malo...
    Kada sam ja uvrijedio SVE policajce ? I cime sam ih ja to uvrijedio ?
    Zar mozda nije istina da imaju(imate) lose place i da im(vam) 100 Eura puno znaci? ××××ga, tako je.

    Sve o cemu sam ja pricao je mladac (ocito neiskusan) koji je pao na foru hrpe pijanih seljacina.

    I moje je misljenje ovako...svaka cast policajcima (za te pare, i uvjete rada i to sto su neki stvarno "ljudi"), ali SVUGDJE ima ××××× (pa cak i medju policajcima), i takvima ja pljujem u lice.

    Samo toliko.

  16. #16
    sdi biturbo
    Guest
    Nema beda. Među svim ljudima nađe se dobrih i loših. Gledaj ovaj forum, sto ljudi, sto ćudi.
    Ak se nađemo na cesti, kako ću te prepoznat? Da ti dam popust.

  17. #17
    2.0i turbo
    Guest
    evo ja imam 5 bodova i to u roku samo 4 mjeseca sam dobio,,,i sada se vozim malo sporije jos kojih 8 mjeseci dok mi se brisu 2 nakon toga gas

  18. #18
    Calibra Zender
    Guest
    Bodovi ti se brišu nakon 2 godine!

  19. #19
    2.0i turbo
    Guest
    to je vec bilo 1999 ako,,jedino sam dobil 3 kod turcina(calibra ti znas di) tako da cu imati 3 u 10 mejsecu pa cu dalje po gasu

Slične teme

  1. Kako se izvući od gubitka vozačke
    By Pehista in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 42
    Posljednji post: 11-04-2003, 11:08
  2. Kako se izvući od gubitka vozačke
    By Pehista in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 0
    Posljednji post: 06-04-2003, 16:28

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •