Stranica 2 od 2 PrvaPrva 12
Prikazujem rezultate 26 do 29 od 29

Tema: Amarcord - 1991 - 2002

Mujo
    Guest
    Sta ti jadan buncas pa ja sam samo ponekad na ovom vasem zo,oloskom vrtu i ja jesam Mujo ako hoces da te uvjerim pokazacu ti svog malog , ali je to tako sto sam, ti rekao a nikada se nisam bavio adolfom jer to je vas brat .

KRAJISNIK
    Guest
    Pogledao film! Dobar i objektivan! Mozemo mi da pizdimo na Tudjmana, ali uspeo je - Napravio je drzavu a mi nikad nismo verovali da ce to biti moguce!

da li se jos...
    Guest
    ...prikazuje?? Srbi! Obavezno to pogledati!

Grga
    Guest

Povjest je dobro dokumentirat da se ne zaboravi ili pretvori u mitove i bajke, ali ljudi moji, zivot ide dalje. Nema smisla voziti na autoputu danasnjice sa glavom okrenutom stalno otraga. Sa vremenom takovi "vozaci" ako ne svrse u karambolu, ipak se pretvore u neka cudna bica koja nemogu normalno razmisljati i ici napred gledajuc naprijed. Dosta vec jednom ovog blezganja i ×××××renja ovdje. Oni koji to ovdje rade ne pomazu ni sebi ni svojima. Bilo je, hvala Bogu, proslo je, a sada okrenimo se civilizaciji i pameti jer sutra dolazi a ti ako imas glavu u vlastitom dupetu, nije ni cudo da su ti samo govna na pameti.
    Ne budimo bica slavne proslosti i ne dozvolimo si da nam ovaj rat, iako smo ga dobili, pretvori u ILIN DANske herojske bajke.

Dosta vise rata i mrznje drugih, ma tko oni bili. Ako je netko covjek, mozemo mu biti prijatelji, a u bisnisu,
    bisnis je biznis i tko moze da vise dobra proizvede, i bolje ce mu biti. Od ovog jalovog prepucavanja ovdje, nikome nece biti nista bolje, samo moze opet gore. Bok !

Slične teme

1. ISKAZI - 1991...
    By SVJEDOK in forum Politika
    Odgovora: 9
    Posljednji post: 09-03-2009, 14:45
  2. Karlovac 05/11-1991 -
    By sompompirovi in forum Politika
    Odgovora: 6
    Posljednji post: 16-11-2005, 23:35
  3. PODSJETNIK 1991
    By sompompirovi in forum Politika
    Odgovora: 10