Prikazujem rezultate 1 do 12 od 12

Tema: Primamo čestitke za Jugoslaviju i Argentinu

  1. #1
    sasyu
    Guest
    Tema nije baš automobilska ali danas smo bili mnogo jaki u USA i posto smo ipak ista škola košarke moram malo da se pohvalim

  2. #2
    doc
    Guest
    A pošto smo mi zajebali protiv Estonije, dobro je za utjehu sto su "braća" opet prvaci sveta. Svaka im čast.

  3. #3
    _Stevo
    Guest
    doc jugoslaveni su najbolji u kosarci i nicem drugom. al kaj je da je imaju ××××nu momcad. jos da ovi nasi papci hoce igrat za repku a ne da im se ve mora placat majku im njihovu. sve to otislo van bez ikakvog znanja i iskustva. ××××ga da je petro ziv bi se ovi drukcije ponasali. ××××× ja golfa dvojku

  4. #4
    doc
    Guest
    ja mislim da se naš sport vraća na razinu na koju objektivo spada. A to je čisti prosjek, mada od estonije bi trbali biti bolji.

  5. #5
    Buki
    Guest
    ××××ga nije bilo teško pobijedit Argentinu kad Srbin pardon Grk sudi. Ovak je ispalo najbolje! Krađa milenija
    A da ne pričam o bolesnicima koji su bili tamo.... Drniš, Knin pa ti srbi su bolestan i proklet narod. Klinac od 5 godina sa šubarom na glavi. Onaj Gurović sa Dražom na ramenu četničkim krvnikom. Bolesno stvarno bolesno!

  6. #6
    Frka
    Guest
    Točno ono na ćirilici Knin, nisam vjerovao, ali pokrali su ih to je očito cijelu tekmu malo po malo ka neće se skužit! Svaka čast Argentini!! ) )

  7. #7
    ne razumijem!
    Guest

  8. #8
    Calibra Zender
    Guest
    Ko pobjedi nek se i veseli, nek maše sa zastavama, nek pjeva, ali... kad vidim one kretenčine srpske s kokardama na glavi, 4 S na zastavi i slična koreografija, život mi se smuči.
    A i kod nas je slično s ustaštvom. Nema većina pojma kaj su i jedni i drugi radili i kaj u biti predstavljaju pa uzimaju "U" kao simbol hrvatstva, a kokardu za simbol srpstva. To je žalosno. Pa zamisli da netko na tekmi s Afganistanom počne mahati sa slikom Osame. I to u SAD-u. Zanima me da li bi to Ameri puštali u dvoranu! A za kokarde i ostale četničke simbole nikome ništa.

  9. #9
    B O S N A
    Guest
    E pa da cestitam Argentini na igri i max. profesionalnom drzanju jer igrati protiv "nebeskog naroda" i sto je najgore protiv "nebeskog Grckog sudije" stvarno je bilo nemoguce.

    A ovi smradovi s kokardama su bili nedavno na Kosevu/Sarajevo, s nebeskom fudbalskom reprezentacijom i "nazalost" tragicno se svrsilo ) .

  10. #10
    _Stevo
    Guest
    ajde zabrijali ste malo. istina, nisam gledo tekmu pa ne znam kakvo je bilo sudjenje. al jugoslavija je sigurno zasluzeno dosla do naslova prvaka. pa dajte pogledajte ko im je u momcadi. e da i drago mi je da su nabili amere. idu mi na×××××, sad ce skuzit da treba malo i igrati a ne se samo zajebavati protiv ostalih. a kaj se tice nase repke; imamo talentiranih mladih igraca, al je problem u tome sto svi masovno idu trbuhom za kruhom i onda za "sjedenje" na klupi u nba dobivaju 300 000 $ sto nije lose. pa ko ne bi iso onda u ameriku. to je dokaz kak ocemo sve prek noci. ak bum i ja visok prek 2 metra odo u ameriku.

  11. #11
    Vlade Divac
    Guest
    Bin Ladene,
    mi smo srušili ceo SAD! )

  12. #12
    VT
    Guest
    ma ko vas nebi take krasne. Ajde se falit nazad u jugu, ili sloveniju a ne po Hrvatskoj provocirat. Prije samo 10 godina je bilo 'OVO JE SRBIJA' a sad hocete primat cestitke.
    Ma prepotentnih li govana :"Primamo.." Ma primite vi moj k...

Slične teme

  1. Sve čestitke Jugu
    By Runolist in forum Dubrovnik i okolica
    Odgovora: 0
    Posljednji post: 21-05-2006, 11:09

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •