Prikazujem rezultate 1 do 12 od 12

Tema: Primamo čestitke za Jugoslaviju i Argentinu

Hybrid View

Prethodni post Prethodni post   Slijedeći post Slijedeći post
  1. #1
    sasyu
    Guest
    Tema nije baš automobilska ali danas smo bili mnogo jaki u USA i posto smo ipak ista škola košarke moram malo da se pohvalim

  2. #2
    doc
    Guest
    A pošto smo mi zajebali protiv Estonije, dobro je za utjehu sto su "braća" opet prvaci sveta. Svaka im čast.

  3. #3
    _Stevo
    Guest
    doc jugoslaveni su najbolji u kosarci i nicem drugom. al kaj je da je imaju ××××nu momcad. jos da ovi nasi papci hoce igrat za repku a ne da im se ve mora placat majku im njihovu. sve to otislo van bez ikakvog znanja i iskustva. ××××ga da je petro ziv bi se ovi drukcije ponasali. ××××× ja golfa dvojku

  4. #4
    doc
    Guest
    ja mislim da se naš sport vraća na razinu na koju objektivo spada. A to je čisti prosjek, mada od estonije bi trbali biti bolji.

  5. #5
    Buki
    Guest
    ××××ga nije bilo teško pobijedit Argentinu kad Srbin pardon Grk sudi. Ovak je ispalo najbolje! Krađa milenija
    A da ne pričam o bolesnicima koji su bili tamo.... Drniš, Knin pa ti srbi su bolestan i proklet narod. Klinac od 5 godina sa šubarom na glavi. Onaj Gurović sa Dražom na ramenu četničkim krvnikom. Bolesno stvarno bolesno!

  6. #6
    Frka
    Guest
    Točno ono na ćirilici Knin, nisam vjerovao, ali pokrali su ih to je očito cijelu tekmu malo po malo ka neće se skužit! Svaka čast Argentini!! ) )

Slične teme

  1. Sve čestitke Jugu
    By Runolist in forum Dubrovnik i okolica
    Odgovora: 0
    Posljednji post: 21-05-2006, 11:09

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •