Stranica 1 od 3 123 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 59

Tema: Ajmo uređivat auto-magazin

  1. #1
    DKW
    Guest
    Evo ideje:
    Isto ovo (forum), samo za kioske.
    Redakcija bi se potpisivala samo sa ovim pseudonimima. Ne bi bilo oglasa, jer govnarčići iz marketinga autozastupnika bi se ionako zgražali nad prljavim vešom odavde ("Seat ružan? ali naš Seat je skulptura na kotačima"... Shut up, bitch!). Bila bi samo gola limena istina! A, bogte××××, koja bi to novina bila!

    Evo par naslova:

    FIAT DEFINITIVNO U KURCU
    papa daje posljednju pomast

    URADI SAM: PEUGEOT 307
    dajte složite bar vi kad Francuzima ne ide

    PRILOG: VRT, NJIVA I BIJELI GOLF SDI
    što kupiti nakon jesenske žetve: SDI ili se protegnuti na TDi?

    i tako dalje...

    Bilo bi para ko kenje, jer bi bilo istine više nego u svim auto-revijama na našem tržištu...

    A, a,....kaj velite?

  2. #2
    _Stevo
    Guest
    ha nis kaj bi rekel...
    moze, eto kaj. )

  3. #3
    DKW
    Guest
    Evo, Stevo,
    ti si se prvi javio, pa ti dajem mjesto "izvršnog urednika".

    Vršit ćeš, recimo, nuždu po autima koji su se ugasili na sred autoputa pri 140 na sat a stari su mjesec dana...
    ) ) ) ) )

  4. #4
    _Stevo
    Guest
    c××××te!!!
    vec vidim, ma ×××××, ne vidim kraj!!, koloni golfica. podsjeca me na dupe od jedne "frendice". ne vidis mu kraja pa ni sa hubbleom.

  5. #5
    VR6
    Guest
    DKW propao bi ti nakon prvog broja i ovoga:

    PRILOG: VRT, NJIVA I BIJELI GOLF SDI
    što kupiti nakon jesenske žetve: SDI ili se protegnuti na TDi?

    Kupovalo bi taj tvoj magazin par primitivaca, i niko vise...

  6. #6
    Calibra Skender
    Guest
    VR6, daj molim te nemoj pretjerivati!
    Zajebaćeš nam i Skendera, a to je teško!

  7. #7
    _Stevo
    Guest
    ej vr6 pa nemoj mi za drugi poso u zivotu odmah rec da ne bi iso na svu srecu tih primitivaca bi bilo jakoooooo puno.
    jer ipak je ovo, kak djoni stulic kaze, BALKAN. i ja sam ponosan sto sam balkanac

  8. #8
    VR6
    Guest
    Nisu toliki da bi citali te gluposti... Bar ne svi...

  9. #9
    _Stevo
    Guest
    to si ti mislis.
    dobro aj, prodaja bi bila nekoliko puta veca kad bi mjesto golfa ubacili alfu il fiat. ma najbolje ferarri.

  10. #10
    DKW
    Guest
    Halooo? Zeka, zeka...

  11. #11
    _Stevo
    Guest
    dkw znam, pa zajebavam se
    nakon 24 sata prvi put da se zajebavam malo.

  12. #12
    rale
    Guest
    kakva zeka DKW?!

    pa s obzirom na hr ponudu auto casopisa mislim da bi bili pravo osvjezenje

    a uz vanjsku suradnju mog necaka od 6 godina presisali bi ih i znanjem o autima...

  13. #13
    _Stevo
    Guest
    e da, rale me sjetio. imam ja bratica, mali ima 11 godina i zna sve zivo o bagerima. moze testirat bagere, tak da ovi koji ilegalno vade sljunak iz sljuncara to bar rade sa pravim bagerima.

  14. #14
    DKW
    Guest
    Naravno da bi.
    Ne bi bilo onih idiotskih naslova tipa:

    Novo lice ljepotice

    Gradski štedljivac

    Mazda za šest

    Nikad bolja (ono za mazdu 323)

    Francuski odgovor

    Toyota uzvraća udarac


    i slično.

    A ovo naše bilo bi, brate, jebanje majke svima, pa nek se koprcaju. A zamisli demantije:

    "Štovano uredništvo, vaš napis je vrlo tendenciozan i sugerira da su naši auti smeće i gnoj. Ali kako bi naš gazda mogao kupovat hotele i automobilske novine da nam auti ne koštaju barem tri puta više od realne vrijednosti...?"

  15. #15
    Club Italia
    Guest
    alooo jel mogu i jadobiti kakvu ulogu u toj auto reviji, samo ne umjesto lutke za crash test?? )

  16. #16
    _Stevo
    Guest
    mozes. al nek ti dkw da mjesto. ipak je on glavni i odgovorni urednik. makar mislim da bi mogo to nekom drugom prepustit da ne ×××× direkt po njemu

  17. #17
    rale
    Guest
    a test svakog karavana nebi vise pocinjao sa:

    "....sigurno vam pri rijeci karavan na pamet padaju svinjske polovice i vrece cementa,ali u ovaj bi vise pristajle palice za golf i teniski reket..."

  18. #18
    Club Italia
    Guest
    jeli rale kad kažeš ovo palice za golf, dali možda misliš na bejzbol palice za razbijat golfa??

  19. #19
    rale
    Guest
    ma nebi ja nis razbijao

    ja bi popravljao i gradio bolji svijet

  20. #20
    DKW
    Guest
    Evo dečki dogovorite se šta će ko bit. Ja bi mogo bit ko Pukanić-stavit žensku za glavnu urednicu jer svi koji bi se javljali sa jebanjem majke morali bi bit fini sa damom, a ja bi bio direktor. Vozio bi samo od BMW petice i A6 na gore. A onda bi sletio kod Korenice s njima na livadu da vidim taj multilink ovjes i dali rade ti airbagi ××××ihja.

  21. #21
    rale
    Guest
    ja bi htio bit zaduzen za missice

    ja ih odabirem,pripremam,sredujem,...
    tak da znaju ko im je najbitniji da se pojave na duplerici.....

  22. #22
    Club Italia
    Guest
    heheh rale finu poziciju si ugrabio!! a šta da ja budem bem mu miša???

    hmmmmmm znam, ja ću biti test vozač!!

    jedva čekam da preorem njivu sa onim novim narodnim traktorom 2 iz volfsburga!!

  23. #23
    DKW
    Guest
    A neee, Club Italia!
    Ti ćeš, zbog svoje iznimne objektivnosti, tolerancije i nepristranosti biti urednik priloga "Forza Italia", naravno dvojezično.
    Od 32 strane 10 će bit Fiat, 10 Alfa , 5 Lancia, 5 Ferrari, jedna strana za pljuvanje netalijanskih firmi, a zadnja stranica će biti slika Golfa, ali koja je perforirana, pa se da strgnuti, da bude kao meta za pikado.
    Ti se sviđa?

  24. #24
    Club Italia
    Guest
    aj dobro, ti si šef! ali oću bar jedan đir! )

  25. #25
    seyzmo
    Guest
    jao kolege, pa vi ste puqli svi.
    Mozete se vi zajebavat koliko ocete, ali da se krene sa necim drugacijim... (dobro, nista sad toliko ekstremno, iako mi se svidja ideja sa perforacijom na zadnjoj strani ) ) mislim da bi to islo jako dobro..

    Ako se ikome da, mozemo nesto takvo napraviti na netu. To je bar neki pocetak. A SVAKAKO mislim da imamo o cemu pisati.

Slične teme

  1. Prvi hrvatski magazin u DVD formatu Moja Istra
    By fandango in forum Računala i internet
    Odgovora: 0
    Posljednji post: 30-11-2003, 20:10

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •