Stranica 3 od 4 PrvaPrva 1234 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 51 do 75 od 90

Tema: Koje je sljedeće auto koji namjeravate kupiti?

  1. #51
    cuore sportivo
    Guest
    ej calibra jucer sam bas probao vozit tu alfu 2.4 jtd sta sam ti govorio,i dojmovi,bjezi sto dalje od ove,kad radi na mjestu nebi rekao da je dizel koliko je dignul okretaje,a masina sva oksidirana,a sta je mogao je pobojao crnom bojom,vide i ostala ××××××,na haubi sve puca kit,opci dojam katastrofa za auto 98god,neznam mislim da pise da ima oko 100 000km,ali po motoru sigurno je presla preko 300 000km,pa gledaj logicki da je stvarno i bila ocuvana vrijedila bi puno vise i vani,nebi mu se isplatilo uvozit,ta je prosla i svaka uvezena kod nas iz vana 5 puta cijelu italiju uzduzno i popreko.. tek tolikio

  2. #52
    DKW
    Guest
    Dečki,
    pogledajte malo na netu talijanske dilere rabljenih Alfi: utipkajte u Google "Concessionaria Alfa Romeo" i dobit ćete hrpu dilera baš od tamo. Dobre 156 ice sa malo kilometara (40-80.000 km) stvarno drže cijenu, i to čak 13.000 eura za 1998! Mislim da su upravo u Italiji najskuplje, jer rade manje kilometara nego u Njemačkoj (naročito benzin), ali sve to ne mora bit pravilo.
    Mislim da ovaj tjedan sjedam u svoju, pa ću vam reći dojmove (kao: 1. u, ××××te, fakat auto ko nov..ili: Alaj me zajebaše....)

  3. #53
    Dr. Strangelove
    Guest
    seyzmo koliko ti kolega traži sa Mx-icu i kolko je stara?... ovaj 1,6 motor je sasvim dovoljan... auto ide ko zmaj...

  4. #54
    seyzmo
    Guest
    Mazda MX-5 1.8 (140 KS), '01., 11500 km, Eibach, OZ, dupli Remus, distance, roll bar, CD, Prestige... eto.

  5. #55
    Calibra Zender
    Guest
    Seyzmo, prodano! Auto je fantastičan!

    Cuore, razguženo me naravno ne zanima. A ako bude fakat tolika razlika između jtd i 1.8 onda ne mislim voziti 60, 70 tkm da mi se počne isplaćivati. Pogotovo ne s prosjekom od 25-30 tkm godišnje. Ima vani 1.8 iz '98. i po 6, 7 tisuća. A te su vejrojatno na izdisaju. Neka realnost bi bila cca 8000 € i to je kad dodaš sva davanja daleko manje nego kaj nude dileri. A nije mi uopće frka otići malo prek granice.

  6. #56
    M MX
    Guest
    calibra
    To je okej svatko ima svoje mišljenje, ti misliš da je Prelude pregazilo vrijeme, a ja mislim da je ona daleko ispred svog vremena. ××××ga. Ali sve u svemu ja mislim da si ti totalna kretenčina koja nema pojma o autima, več obični šugavi kreten koji vjeruje svemu što pročita.... ) ) ) ) ) ) )

  7. #57
    Lagunas II
    Guest
    a slijedeci ( dakle tamo 5-7 godina od danas) bi bio recimo Jaguar.

  8. #58
    Calibra Zender
    Guest

    M MX, eto ti ljepotice! Pa t imeni objasni kaj je tu tak prekrasnog i ispred vremena.

  9. #59
    _Stevo
    Guest
    calibra ova je sjebana malo zbog prednjih svjetala. al generacija prije te izgleda ××××no. ima uska svjetla i izgleda full agresivno. a i jos uvijek izgleda moderno i svjeze.

  10. #60
    Calibra Zender
    Guest
    _Stevo, pa to je aktualan model. I ako se ne varam niti taj se više ne proizvodi. Prelude je nestao s karte živih. Ko i Calibra!

  11. #61
    Calibra Zender
    Guest
    Trans, imam novog favorita. Nažalost malo je skup. Alfica je i dalje numero uno, ali ne bih se bunio na nekaj :URL=http://www.mobile.de/cgi-bin/search.pl?CountOff=22&DataNr=4&DisplayDetail=11111 111112851822&DoSearch=1&FormCategory=1&FormColor=% 2e%2e%2ebeliebig&FormDate=14&FormDurchmesser=0&For mEZ=1998%2d&FormKilometer=%2d&FormLand=%2e&FormMak e=9&FormModel=stratus&FormPLZ=&FormPower=%2d&FormP rice=%2d&FormSort=0&Page=0&SearchCat=bereich%3dpkw %26sprache%3d1&bereich=pkw&sprache=1&x=49&y=10vakvo!:/URL: Pogotovo po toj cijeni.

  12. #62
    _Stevo
    Guest
    calibra i ja mislim. i to prosle il pretprosle godine. al ipak ok izgleda, pogotovo generacija prije, koja mi za usporedbu samo pun ××××× bolje izgleda od calibre. jos da nisu tak skupe...
    a ti se fakat palis na amere a?

  13. #63
    DKW
    Guest
    Bogami je picolovac.
    Ako si mlad i slobodan, kupi si to.

    Kasnije kad dođu žena, djeca, pelene, kolica, keksi po presvlakama, čokolada po tapecirungu, ode rode u jagode.
    Ako se imaš čega sjećat, nekako ti je lakše...
    (kako si karo neku manekenku u tom cabriu i to...)

  14. #64
    Calibra Zender
    Guest
    _Stevo, mene ne dira peviše odakle je proizvođač, dal' je Amer, Talijan, Njemac... sve dok nije egzotika tipa Rusija, Srbija, Koreja!

    DKW, pa u lov na pleh-pičke!

  15. #65
    Dr. Strangelove
    Guest
    seyzmo... neću niti pitat za cijenu MX-ice... sigurno je daleko preko mog eventualnog budžeta... samo mislim da tom autu nisu potrebni još kraće opruge ili tvrđi amortizeri... eventualno 16-colne gume... ma onaj najjeftiniji bez kerefeka kao što su krom, klima, Nardi volan.. je sasvim dovoljan...

  16. #66
    seyzmo
    Guest
    ma nije tako strasno skupa, ali vjeruj mi da si probao, nebi nista imao protiv Eibach-a. Svako polukruzno skretanje u gradu je mraaaak (plese guzaaaaaaa). Pokusali smo i par krugova po Grobniku, ali nakon par driftova, gume su bile ŠROT. U svakom pravom driftu se guma dere, ali je to poseban gust sa "kartingom" kao sto je ta spustena mazdica.

    I kao sto ti mnogi mogu potvrditi... na Grobniku, ko zadnji, placa gume.

  17. #67
    TRANS AM
    Guest
    O da Seyzmo! O daaaaaa!!! A ja baš maloprije pisao o MX-ici u temi Z3. Pa da se ne ponavljam samo ću spomenuti doživljaj nakon izlaska iz malca ili kako bi rekao Godfather of Soul: I feel good, ta-na-na-na, na... I feel gooood

  18. #68
    TRANS AM
    Guest
    Sorry Calibra, tek sam sad skužio tvoj post na vrhu stranice. Stratus Cabrio: za relativno malo novaca dobivaš jako puno. Luksuz, komfor, vjetar u kosi i image. Na tvome mjestu bio bih u velikoj dvojbi. U svakom slučaju odabirom bilo Alfe, bilo Stratusa, ne možeš promašiti. Da, skoro zaboravih! Stratus Cabrio je dosta osjetljiv na neravnine naših prometnica glede uvijanja karoserije. No, ionako prava namjena cabria sigurno nije jurcanje. Dvojba: adrenalin ili vjetar u kosi? Hm, hm, hm ...
    Btw, C, podatke o Firebird-u i Trans Am-u sam spominjao u nekom od topic-a koji su bili aktualni negdje u lipnju, pa da se ne ponavljam. Budemo čavrljali kad se vidimo

  19. #69
    307
    Guest
    Ženi ću ostaviti 307-icu, a za sebe planiram 307 CC ili 406 coupe. Što je po vama bolje i dali imate kakav bolji prijedlog.

  20. #70
    seyzmo
    Guest
    406 coupe 3.0 biturbo (Brauerova prerada) JAOOOOOO
    ja nebi razmisljao. (naravno da je MALO nedostizno, ali...)

  21. #71
    Calibra Zender
    Guest
    Trans, s tim cabriom se gubi i svaki tračak trkanja. Auto je prevelik i preslab za tak nekaj. Ima prek 470 cm i samo dva slabašna motora. 2.0 ubrzava za 11, a 2.5 za 10.5 sekundi. Meni bi bio interesantniji slabiji jer jači daleko više pije, a ništa (osim možda zvuka) ne daje. I ak se fakat za cijenu koju košta onaj gore može kupiti jedan iz '97 u OK stanju onda bih ga rado uzeo. Nažalost oprostio bi se od trkanja i samo krstario na minus sa snijegom u kosi!
    I ništa od pleh-pički jer sam vezan lisicama!

  22. #72
    seyzmo
    Guest

  23. #73
    Calibra Zender
    Guest
    Trans, jel ima hard top za Stratusa?

  24. #74
    toni st
    Guest
    S20000!Vozim 1.8 MX-5 i fali mi 100 konja

  25. #75
    rale unlog
    Guest
    jooooj,to bi bila masina

    ak s2000 ima 240 ks,onda bi s20000 imao 2400ks

    to je valjda dovoljno

Slične teme

  1. koji auto kupiti za 1000eur?
    By iiiiiii in forum Ponuda – potražnja
    Odgovora: 15
    Posljednji post: 08-09-2004, 21:58
  2. koji auto do 1000kn rata,kupiti na 7 godina
    By favorit in forum Ponuda – potražnja
    Odgovora: 2
    Posljednji post: 09-07-2004, 23:20
  3. koji auto kupiti do 4500€?
    By Geronimo in forum Ponuda – potražnja
    Odgovora: 11
    Posljednji post: 21-05-2004, 14:20
  4. koji auto kupiti za 8000€???
    By djolex in forum Ponuda – potražnja
    Odgovora: 12
    Posljednji post: 01-06-2003, 18:03

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •