Stranica 2 od 4 PrvaPrva 1234 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 26 do 50 od 90

Tema: Koje je sljedeće auto koji namjeravate kupiti?

  1. #26
    opel astra 2.0i turb
    Guest
    ocu da kupim opel astru turbo cuope sa 2.0i turbomotorom sa 190 koji dolazi do izrazaja na samo 1950 okr/min tako da ali cu je jos srediti pa tako imati ce oko 250 do 280 konja

  2. #27
    Calibra Zender
    Guest
    DKW, ja cijelo vrijeme mislim crnu jtd uzeti, ali izgleda da ću i ja uzet istu varijantu ko i ti, 1.8 i to crvenu. Vidio sam ih sad par na cesti i bolje pogledao (prije nisam obraćao posebnu pažnju na tu boju) i reko to bi bilo to. I da nisam student ne bih uopće razmišljao o jtd. Uzeo bih 2.0 i adio i zadržao performanse.

  3. #28
    DKW
    Guest
    Imao sam 1.8 u 146. Savršen omjer snage i ne velike potrošnjje. Motor sa največom iskorištenosti. Vrti se skoro ko Honda.

    Crvena je veća fora samo zbog toga što srebrnih već ima malo previše...

  4. #29
    M MX
    Guest
    Calibra
    Sve ovisi o ukusu, ali mislim da si totalno pretjero sa izjavom da je preludicu pregazilo vrijeme. Ja cak mislim da je ona ispred svog vremena.
    Jer ako ti nabrojim opremu iz Honde Prelude iz 90g., a o ovjesu i dizajnu da i ne pričam onda ceš shvatit da si stvarno pretjerao.

  5. #30
    adnoH
    Guest
    Integra Type R iz recimo '99-'2000.


    Jeftinija varijanta bi bila Prelude 2.2VTi iz tog godišta. Prelude se inače više službeno ne proizvodi od kada je došao S2000...

  6. #31
    M MX
    Guest
    http://pic.autoscout24.com/images/3/0/7/10851703_1.jpg )

  7. #32
    M MX
    Guest
    )

  8. #33
    594 krešo ah
    Guest
    citreon xsara ako bude prodaja po nekoj akciji ili seat ibiza. )

  9. #34
    ki
    Guest
    Citroen Xsara 1.4i SX ABS i putno računalo.

  10. #35
    alfa099
    Guest
    Ferrari 360 bilo koja varijanta. Bez zeke i pretjerivenja. Ak može Sandi...

  11. #36
    Calibra Zender
    Guest
    M MX, ja govorim samo o dizajnu Prelude. I za mene ga je vrijeme odavno pregazilo. Auto mi je jednostavno ružan.

    DKW, apsolutno si u pravu da je srebrnih preeeviše! Zato ta boja odmah otpada! A da mi zajedno kupimo crvene 156-ice pa dobimo kakav popust?

  12. #37
    alfist_zg
    Guest
    DKW, definitivno si najsimpaticniji lik na forumu...ono "1.8 prava mjera za rvata" mi je legendarno ) )

    a stedim...stedim...al ne u dubrovackoj banci....ni u rijeckoj....ma u carapi stedim.
    onda po principu: malo love jeftina alfa, puno love skupa alfa.
    jel jednostavno?jeeeee.

  13. #38
    ghost ii
    Guest
    stedim vec godinama,i sad upravo namjeravm kupit ovaj auto,ima 160 ks,nadam se cu je frizirat na jedno 230ks,zna koga dobroga majstora,mislim da mi ne za×××× cijeli auto

  14. #39
    ili e ovo bolje?????
    Guest
    sta kazu znalci sta se isplati,i da je bolje

  15. #40
    DKW
    Guest
    Ovaj diler kod kojeg sam ja kupio (još nisam, ali valjda budem (je, pak sam ostavil kaparu) 156 icu, crvenu, kaže da će ih bit još za desetak dana. Auto Sesvete, prvi diler prema Getrou, kraj Auto Prigorja (naime, Auto Prigorje je malo ciknuo pa su dali ovom dileru pol svog prostora...). Taj diler, Sesvete (××××te, koji naziv, kad se sjetim žabarskih: "Moretti, Concessionaria Alfa Romeo, ××××te, mogu ti govno prodat a ne Alfu, a ne ovi-Sesvete) preferira benzince i, kao što sam rekao, izgledaju jebački, dok "DI-EL", u Sesvetskom Kraljevcu (××××te, opet Sesvete-Milano!) ima i dizele, također dobro izgledaju, ali su iz Belgije. pa ko voli, nek izvoli. Dizeli su uvijek do 2000 eura skuplji, što se i vidi u plavom oglasniku.
    Osim toga, mislim da vani dizele kupuju ljudi koji rade puno km, pa je veća mogućnost da dizel bude "navrćenko" (kao, 1998 - 75.000 kilometara - my ass...)

  16. #41
    Club Italia
    Guest
    Calibra:

    1. 156 1.8 16v ts 99g. klima, abs, cb, eps, 2x airb., mogućnost kredita bez učešća i jamaca za 13.900€ 051/224-779 ×××/2247799

    2.156 2.4jtd 98g.koža, klima,alu.felge, abs, cb, eps, 2x airb., mogućnost kredita bez jamaca i učešća za 14.900€ 051/224-779 ×××/224-7799

    3.156 1.6 ts, 98g.reg. 03/2003 105 tkm abs , 2x airb., klima, mahagonij volan, metalik tamno plava, kuka, el.podesivi i grijani retrovizori, eps, gsm antena za 12,900€ ×××/821-766

    ovi oglasi su iz današnje burze (mali oglasi prim.gor. žup) pa vidi malo ako te interesira

    auto kuća deni iz rijeke ti ima jednu 156-icu 2.0 16v ts, isso oprema, klima, drvo, alu.felge 13,700€ 051/258-114 ×××/2258-114 ×××/258-1144 ili vidi auto-deni.hr imaš slike od automobila i sve potrebne informacije!


  17. #42
    Serbia GTi
    Guest
    sezymo,
    pa ustvari 2 stvari su u pitanju.
    Prva, sexshop na neku affiliate foru.
    Kad bih se popeo na prvu stranu google-a bio bih zadovoljan ) , a tu je bitan link popularity i još neke stvarčice.
    Druga, logo design service. To mi je veći problem. Trebao bi mi neki merchant account, i trebao bih imati registrovan LLC u US za tako nešto. Možda postoji i neko drugo rešenje.
    U svakom slučaju, ovo je posao koji mislim da odradim preko zime. Oba sajta tek treba da uploadujem, valjda u 9-10. mesecu.
    Ako imaš neka iskustva sa ovim stvarima, naravno da bi mi mnogo koristilo.

  18. #43
    cuore sportivo
    Guest
    Club italia,te alfe sam mu i ja spomenuo,to je ovaj lik Francetic,bavi se uvozom svega,a Deni ima jako ljepe aute,ali to je sve uglavnom lakirano,pa cak i bojano,nezznam,evo ti adrese www.ritelefax.hr,inace to ti je rijecki oglasnik,pa trazi sam malo

  19. #44
    cuore spo
    Guest
    htp://www.auto-deni.hr/

  20. #45
    rale
    Guest
    ozivio forum
    pa kaj mu je bilo ovih par dana?

    a da je bar malo brzi sad........

  21. #46
    _Stevo
    Guest
    fala kurcu da je ozivil. vec sam se pobojal da nebu vise nis s foruma.

  22. #47
    seyzmo
    Guest
    Serbia... prije nego sto sam poceo raditi iskljucivo u auto-bransi, par godina sam zivio od dizajna web-stranica (u firmi koja se bavi zakupom web-prostora, odrzavanjem, dizajnom i slicno).

    Pa ako ti mogu kako pomoci ti reci, ali racunaj da radim 6 dana u tjednu, i da sam skoro svaki dan u drugom gradu.

  23. #48
    Dr. Strangelove
    Guest
    Mx-5... Mx-5... Mx-5... Mazda.. Mazda... roadster.. ahhh vozio se i vozio ga ovaj vikend i nemrem se još trgnut... sve ostalo mi je sad za ×××××... pa ××××te koji je to gušt... (sorry na psovkama ali ××××ga pod dojmom sam)... ima ih dosta u zg, ali i dalje kad se sparkaš pred neki birc ekipa te snima još 10 minuta nakon što si sjeo... može i m... može i Alfa Spider... cabrio ahhhh...

  24. #49
    seyzmo
    Guest
    evo dr... ako si zainteresiran, kolega s posla prodaje jednu mx-icu. Cijena? Prava sitnica. A auto.. BEBAAAA

  25. #50
    Calibra Zender
    Guest
    Club Italia, hvala na trudu, ali sve su to dosta visoke cijene. Jeftinije mi je skoknuti van po auto. Daleko jeftinije. Konkretno, stric je našao 1.9jtd (malo opreme, bez klime), srebrna, '98 za 7500 Eura. Znači 10500 do registracije. A za tu istu lovu bez problema se nađe i opremljenija. Možda ne jtd, ali 1.8 sigurno. Tak da ne planiram previše s autom ovdje nego neki iz uvoza. Ak se nađe kaj od prvog vlasnika pa da je u super stanju onda bi platio višu cijenu od one koju mogu postići vani, ali neku iz uvoza ili salona rabljenih ne bi sigurno kupio po par tisuća većoj cijeni.

Slične teme

  1. koji auto kupiti za 1000eur?
    By iiiiiii in forum Ponuda – potražnja
    Odgovora: 15
    Posljednji post: 08-09-2004, 21:58
  2. koji auto do 1000kn rata,kupiti na 7 godina
    By favorit in forum Ponuda – potražnja
    Odgovora: 2
    Posljednji post: 09-07-2004, 23:20
  3. koji auto kupiti do 4500€?
    By Geronimo in forum Ponuda – potražnja
    Odgovora: 11
    Posljednji post: 21-05-2004, 14:20
  4. koji auto kupiti za 8000€???
    By djolex in forum Ponuda – potražnja
    Odgovora: 12
    Posljednji post: 01-06-2003, 18:03

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •