Prikazujem rezultate 1 do 25 od 90

Tema: Koje je sljedeće auto koji namjeravate kupiti?

Hybrid View

Prethodni post Prethodni post   Slijedeći post Slijedeći post
  1. #1
    Black Knight_
    Guest
    Ljudi jel vama jasno da sa civic type R dobijes 3 godine garancije na SVE dijelove? Mada mi je ta accord type R ljepsa jel ima guzicu.

    type R je nadmoc. a tek s2000!
    Nema do japanaca ljudi

  2. #2
    mytbyte
    Guest
    Helix, kaj nema dobrih trka na X-boxu?
    Ne hvala, em mi je ružan, em prevelik, em imam PS2, kaj mi je sasma dovoljno...

    Inače, ima li nekakvih problema da se uzmu 17" colni alu-naplaci na vozilu za koje proizvođač navodi max 16" sa 195/55, no to je vjerojatno ziheraški, da budu ziher da neće biti NIKAKVIH problema...jel može 17" s istom debljinom gume kao na 16", da popuni malo rupu? )

  3. #3
    Helix_206
    Guest
    Hehe, ima na Xbox-u dobrih auto igra, ali možda ga prodam zbog felga i guma , a i ne volim konzole...rađe koristim GF3, Xp2000 , blabla...

    Nego da, možda smješno, ali i mene nerviraju rupe između karoserije i guma 15'. Možda 16' nisko profilne, ali ne jako nisko. 195/50/16..tak nešto. Guba izgledaju 45 ili 35...ali auto postaje jako neudoban, pogotovo na našim "šljuka" cestama. Također ga ne želim spuštat, opet naši rinzoli su jeb*** visoki.

    Kod sređivanja bilo kojeg auta, nevolim pretjerivanje, kao spuštanje auta tak da ti zadnja guma ulazi u karoseriju (čitaj : pol gume se ne vidi), extremne gume kao 205/35/16 ili tak nešto, ali opet to ovisi od auta do auta.

    Ovak kolko ja znam, možeš stavit 17 gume na peglicu ak hočeš, ali nekakvo je pravilo "ne pretjerivanja" i zdravlja za auto, otič samo jedan col više, znači ak sa autom imaš 15 odeš na 16...16 na 17..kužiš....širina je druga fora jer moraš ponovo centrirat auto, ali nikada neče to bit to. Širina isto ide po pravilu ak imaš 185..ok je 195...ali baš i ne 205.

    Nek me pls netko ispravi ak sam u krivu.

  4. #4
    opel astra 2.0i turb
    Guest
    ocu da kupim opel astru turbo cuope sa 2.0i turbomotorom sa 190 koji dolazi do izrazaja na samo 1950 okr/min tako da ali cu je jos srediti pa tako imati ce oko 250 do 280 konja

  5. #5
    Calibra Zender
    Guest
    DKW, ja cijelo vrijeme mislim crnu jtd uzeti, ali izgleda da ću i ja uzet istu varijantu ko i ti, 1.8 i to crvenu. Vidio sam ih sad par na cesti i bolje pogledao (prije nisam obraćao posebnu pažnju na tu boju) i reko to bi bilo to. I da nisam student ne bih uopće razmišljao o jtd. Uzeo bih 2.0 i adio i zadržao performanse.

  6. #6
    DKW
    Guest
    Imao sam 1.8 u 146. Savršen omjer snage i ne velike potrošnjje. Motor sa največom iskorištenosti. Vrti se skoro ko Honda.

    Crvena je veća fora samo zbog toga što srebrnih već ima malo previše...

  7. #7
    M MX
    Guest
    Calibra
    Sve ovisi o ukusu, ali mislim da si totalno pretjero sa izjavom da je preludicu pregazilo vrijeme. Ja cak mislim da je ona ispred svog vremena.
    Jer ako ti nabrojim opremu iz Honde Prelude iz 90g., a o ovjesu i dizajnu da i ne pričam onda ceš shvatit da si stvarno pretjerao.

Slične teme

  1. koji auto kupiti za 1000eur?
    By iiiiiii in forum Ponuda – potražnja
    Odgovora: 15
    Posljednji post: 08-09-2004, 21:58
  2. koji auto do 1000kn rata,kupiti na 7 godina
    By favorit in forum Ponuda – potražnja
    Odgovora: 2
    Posljednji post: 09-07-2004, 23:20
  3. koji auto kupiti do 4500€?
    By Geronimo in forum Ponuda – potražnja
    Odgovora: 11
    Posljednji post: 21-05-2004, 14:20
  4. koji auto kupiti za 8000€???
    By djolex in forum Ponuda – potražnja
    Odgovora: 12
    Posljednji post: 01-06-2003, 18:03

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •