Stranica 1 od 4 123 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 90

Tema: Koje je sljedeće auto koji namjeravate kupiti?

  1. #1
    Mileni
    Guest
    Za šta štedite pare?

  2. #2
    Brzzzzzi
    Guest
    Sljedeči auto poslje ovog fenomenalnog fiče je sigurno razigrani Tempo V8 4X4 Tiptronic. Za mene posebno slagan u kragujevcu!

  3. #3
    M MX
    Guest
    SLjedeči auto koji ču kupit je sigurno Honda Prelude vjerojatno 97 ili 98 g.

  4. #4
    mytbyte
    Guest
    Kaj se to uopće da nać, Preludica? Vidio sam U Zgb samo dvije do sada...

  5. #5
    M MX
    Guest
    Mozda ne u Zagrebu ali se da nač vani, recimo ovako nešto....

    ) ) ) )

  6. #6
    DKW
    Guest
    Za dvadesetak dana je Stopedesetšestica, makar djeca jela karton!

    (no, dobro, ne nova)

  7. #7
    cuore sportivo
    Guest
    audia A6,definitivno,radim vec na tome

  8. #8
    Club Italia
    Guest
    ford capri mkI definitivno

  9. #9
    doc
    Guest
    Alfa 147, 156, Fiat Stilo, ali tek kroz jedno 3,4 godine. Trenutno su felge prva sljedeca inevsticija!

  10. #10
    Serbia GTi
    Guest
    Club Italia, još nisi promeni nick?
    Pa šta čekaš? )

  11. #11
    Helix_206
    Guest
    Felge yup, nedavno sam kupio 206 110Ks, pa također štedim za gume i felge. Još uvijek neznam dali da idem na 16' sa 15 i kolko široke. Dilema !

  12. #12
    doc
    Guest
    ja prelazim sa 14 cola na 15. Mislim da kad se kupuju alu felge da je najbolje povecat za jedan col i stavit gumu nizeg profila da bude promjer kotaca sa gumom isti. Ali ovisi, ko šta voli....

  13. #13
    Helix_206
    Guest
    Ja preferiram velike gume, ali ne i pre široke. Volim vidit auto da se gume i felge ističu, pogotovo kod malih auta.
    Da mislim da ču sa 15 na 16 preskočit, malo je prob sa felgama, jer mi i one nove trebaju (kod naručivanja auta, naručio sam i original felge od 206 CC, one sa 5 krakova, malo zavinute). Mislim da ču te zadržat za zimske gume, a neke 16' sa 15' felgama za ostala godišnja doba

    P.S. LOL treba mi looove za sve to...oče ko kupit Xbox?

    Malo smo otišli offtopic.

  14. #14
    Black Knight_
    Guest
    Stedim za Phase III, neonke i hood scoop za calibru

    A kad bi kupovo noviji auto stedio bi za mazdu rx7 ili ako nista hondu accord type R

  15. #15
    Serbia GTi
    Guest
    350Z !!! )
    Skupljaju se $$$, biće za koju godinu.
    Ili, ako mi krene jedan e-shop, i pre.

  16. #16
    VR6
    Guest
    Golf 3 VR6 Syncro ili BMW 328i.

  17. #17
    Calibra Zender
    Guest
    M MX, prije nego sam definitivno odlučio za slijedeći auto uzet 156 jtd lutao sam po svemu i svačemu. Pa sam malo gledao i Prelude, ali mi se čini da ga je vrijeme pregazilo pa sam odustao i od same ideje.

    DKW, koju 156-icu kupuješ? Godište, motor, oprema, cijena...?

    Black, od novih kompakta samo Civic Type R-odličan izbor! Nije niti loš Focus RS, skoro iste performanse, ali on ipak ima turbak pa mi se više sviđa Hondica. Mada je turbak isto ziher zakon.

    Helix, mislim da bi ti 16" bilo previše. Možda bi čak poružnile auto. Ima jedan frend u Zagrebu Bravo sa 17" i izgleda očajno. Barem meni. Preveliki kotači za tak mali auto pa izgleda nekak neskladno.

  18. #18
    DKW
    Guest
    Po 112.938.837.775.356-i put sam
    odabrao auto po srcu iz prve a ne po razumu. Imam 36 godina a ponašam se ko klinac jer mi se auto sviđa.
    Da skratim: nakon dva mjeseca studiranja auta (kao, dizel, pa novi, pa mali , pa kenj kenj, pa 307, pa Polo je čak bio 100 ks tdi, pa Mazda 6, pa opet kenj kenj)...

    I odem ti ja u grad vidjet "šta dileri imaju od 156-ica i to jtd, kao benza skupa, pa ćemo svi ko sretni preć na dizele...
    Dođem ti ja u DI EL i sjednem u krasnu crvenu 1.9 jtd. Upali baja auto, a ono traktor u leru. Točno kao da ideš karat, a baba skine gaće, a ono pimpek! Tako ti je to sa Alfom dizel.
    Odem ja kod drugog dilera, a ono pet komada, jedan ljepši od drugog. I točno ono što sam ja tvrdio da je zakon, pa su me neki ovdje popljuvali (a vozio sam dvije takve, i dan danas vozim ovu drugu): uvoz sa leasinga iz Italije!
    Od svih pet koje su bile tamo (uglavnom 1.8, prava mjera za rvata) jedna crvena 1998. izgledala je bolesno nova.
    Znam da cijena nije najpovoljnija (12.700) ali je to diler, pa ću ja prek lizinga oprat trećinu auta, pa će me koštat 9.000 eura!

    Ak te zanima, diler je Auto Sesvete.

    Toplo preporučam jer vozim Alfe od 1995.

    Probao sam je malo i to je novo, man.

  19. #19
    DKW odl
    Guest
    Oprema je standardna za 1.8: Klima, ratkape, ništa spektakularno, ali stanje....

    Moja sadašnja (164 TS S) je upravo navršila 7 godina.

    Imam je 2.5 godina. Jedini servisi su:
    malo ulja, čišćenje dizni (400 kn) žaruljica interijera (4 kn) kuplung, diskovi (jer ja ×××××× se vozio bez pakni) i pakne. Uvoz sa lizinga. Stražnji sicevi i prtljažnik-netaknuti.

  20. #20
    rale
    Guest
    planiram,planiram.....350z

    naravno,nikad ga necu stvarno kupit ali imam pravo planirati

  21. #21
    seyzmo
    Guest
    Aktivno trazim Mustanga GT 500.

    Serbia... sta to planiras, reci, trebas pomoc ? trebas kupca ?

  22. #22
    mytbyte
    Guest
    Rale, opet se guraš... ) Rekao sam ti da je Z350 MOJ... ) ) )

  23. #23
    Black Knight_
    Guest
    Ljudi jel vama jasno da sa civic type R dobijes 3 godine garancije na SVE dijelove? Mada mi je ta accord type R ljepsa jel ima guzicu.

    type R je nadmoc. a tek s2000!
    Nema do japanaca ljudi

  24. #24
    mytbyte
    Guest
    Helix, kaj nema dobrih trka na X-boxu?
    Ne hvala, em mi je ružan, em prevelik, em imam PS2, kaj mi je sasma dovoljno...

    Inače, ima li nekakvih problema da se uzmu 17" colni alu-naplaci na vozilu za koje proizvođač navodi max 16" sa 195/55, no to je vjerojatno ziheraški, da budu ziher da neće biti NIKAKVIH problema...jel može 17" s istom debljinom gume kao na 16", da popuni malo rupu? )

  25. #25
    Helix_206
    Guest
    Hehe, ima na Xbox-u dobrih auto igra, ali možda ga prodam zbog felga i guma , a i ne volim konzole...rađe koristim GF3, Xp2000 , blabla...

    Nego da, možda smješno, ali i mene nerviraju rupe između karoserije i guma 15'. Možda 16' nisko profilne, ali ne jako nisko. 195/50/16..tak nešto. Guba izgledaju 45 ili 35...ali auto postaje jako neudoban, pogotovo na našim "šljuka" cestama. Također ga ne želim spuštat, opet naši rinzoli su jeb*** visoki.

    Kod sređivanja bilo kojeg auta, nevolim pretjerivanje, kao spuštanje auta tak da ti zadnja guma ulazi u karoseriju (čitaj : pol gume se ne vidi), extremne gume kao 205/35/16 ili tak nešto, ali opet to ovisi od auta do auta.

    Ovak kolko ja znam, možeš stavit 17 gume na peglicu ak hočeš, ali nekakvo je pravilo "ne pretjerivanja" i zdravlja za auto, otič samo jedan col više, znači ak sa autom imaš 15 odeš na 16...16 na 17..kužiš....širina je druga fora jer moraš ponovo centrirat auto, ali nikada neče to bit to. Širina isto ide po pravilu ak imaš 185..ok je 195...ali baš i ne 205.

    Nek me pls netko ispravi ak sam u krivu.

Slične teme

  1. koji auto kupiti za 1000eur?
    By iiiiiii in forum Ponuda – potražnja
    Odgovora: 15
    Posljednji post: 08-09-2004, 21:58
  2. koji auto do 1000kn rata,kupiti na 7 godina
    By favorit in forum Ponuda – potražnja
    Odgovora: 2
    Posljednji post: 09-07-2004, 23:20
  3. koji auto kupiti do 4500€?
    By Geronimo in forum Ponuda – potražnja
    Odgovora: 11
    Posljednji post: 21-05-2004, 14:20
  4. koji auto kupiti za 8000€???
    By djolex in forum Ponuda – potražnja
    Odgovora: 12
    Posljednji post: 01-06-2003, 18:03

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •