Prikazujem rezultate 1 do 17 od 17

Tema: Toyota Corolla, Peugeot 307 ili Opel Astra?

  1. #1
    MojTutac
    Guest
    Što mislite, i zašto baš taj?
    Thanks

  2. #2
    Tutač
    Guest
    ×××× tebe kao prvo tutač !
    Pa nije to tamagochi.
    Kakav je to glupi ženski izraz za auto
    Tutač ti je možda peglica ili tvoji ××××ni klijači i twingači.
    Joj što me to živcira, ko iz mile ili glorije.
    Tutači i twingači.

    I nemoj ko boga gore opela spominjati, možeš i korejce i japance ali ne gnojpela, bolje bar onda stilo.
    Od opela me zub zaboli.


  3. #3
    cannon
    Guest
    Tojota je preskupa (zato je Tokio najskuplji grad na svijetu), a što se tiče pouzdanosti japanaca, kako se neki vole pozivati na to, iskreno ti velim da se moj Bravo1.4 (1997.) niti jednom nije pokvario u pređenih 95.000 km, osim izmjenjenih zadnjih amortizera što je dijelom i posljedica loših cesta. Opel je totalno bezličan i staromodnog dizajna, i muka mi je kad ih vidim na cesti onako srebrne(95%). Slijedeće godine i ja namjeravam mijenjati auto, pa ti priznajem da mi "glava" vuče k 307-ici, a "herc" k Fiat Stilu, samo što ga je usrani njemački dizajner skroz sjebao(sa 3vrata još nekako prolazi), tako da za sada ostajem pri Peugeotu. Također ti predlažem da ne kupuješ naslabiji motor jer je dosta lijen , a ni jači 1.6. nije za neke avanture nego za lagana krstarenja (udobnost skoro savršena, rupe guta s većim guštom nego ja palačinke).By the way, za maksimalnu brzinu proklamiranu na 190 km/h treba ti čitava vječnost na autoputu (provjereno).Dakle: glas za Peugeot 307.

  4. #4
    Noriaki Kasai !!!
    Guest
    Bravo za tvoj bravo!
    95,000km

  5. #5
    DKW
    Guest
    Corolla je najkvalitetnije složen auto i u njemu se stvarno osjećaš kao u klasi iznad. Jedino što je izvana koma.

  6. #6
    Za
    Guest
    Pa Corolla je definitivno najbolja od nabrojanih, pouzdan, udoban i s hrpom serijske opreme na kraju ispadne jeftiniji od konkurencije. 307 je lijep autić ali Peugeotova reputacija što se tice izvedbe i nije baš neka (iznutra nije ni slično tako dobar osječaj kao u Corolli), a kaj se Astre tice uopce nebi niti gledao ništa što nosi Opelov znak...

  7. #7
    DKW
    Guest
    Astra ne iz razloga što dogodine izlazi nova Astra, a tko kaže da neće biti dobra...

    Vozio sam i 307 i Corollu.

    Corolla je stvarno ozbiljan auto, dok 307 samo izgleda kao ozbiljan auto, osim toga imaš na forumu "Tko je bolji...) temu o kvarenju 307-ica...

  8. #8
    Tamagochi
    Guest
    Pitanje:Može li čovjek koji nije ××××× nazvati auto "moj tutač"??Preporučam ti onaj s najdebljom ispušnom cijevi auspuha.

  9. #9
    NEPRISTRANO
    Guest
    da je ljepša 307 je !!!!! )

  10. #10
    neodlučan
    Guest
    ja sam razmišljo opako između ta dva auta i kad sam kupio Corollu nisam još bio 100% siguran u izbor, ali sad nakon pola godine i dva prijatelja s 307 od kojih obodvojca imaju problema izbor je jasan.
    Plus to što je u Corolli bolji feeling vožnje (osječaš se fakat čvrsto i sigurno), manje troši, ima bolje karakteristike.
    Eto nisam fanatik da branim ono kaj imam ali koliko god mogu biti objektivan glas za Corollu.

  11. #11
    TRT
    Guest
    IMAM COROLU 4 MJESECA I MOGU TI RECI DOBRO IZGLEDA ALI STO SE TICE MOG DOJMA ILI MOJE SRECE (VALJDA JU JE RADILA 3.SMJENA)TU JE U RANGU SA DOBRIM STARIM YUGOM

  12. #12
    grunf
    Guest
    Svakako Toyotu to je kvaliteta i pouzdanost svi adacovi testovi to potvrđuju a što se tiče opela to je ×××××× od auta namjenjeno je balkanskim seljačinama čelavom glavom i obavezno mora biti naljepnica GSI i remus i cd oko retrovizora i hrđavi blatobrani

  13. #13
    Dom-Dom
    Guest
    Toyota sigurno.Peugeot i Opel (još manje ) nisu joj do koljena.

  14. #14
    Loris
    Guest
    Definitivno Corolla, izgled je stvar ukusa, a automobil neces vodit u krevet. Dakle, omjer cijene i kvalitete su definitivno na strani Corolle koja je godinama u vrhu po pouzdanosti i sigurnosti u svojoj klasi. Daleko iznad Astre i 307ice.

  15. #15
    Micron
    Guest
    307 je vnogo, imaju ga dva poznanika i kaju se. Kvaliteta plastičnih dijelova je neupitna tj. nikakva, a o struji da ne govorim Kupi si Corollu, to je definitivno najbolji auto u svojoj klasi, Europljani mogu samo zelenit od zavisti sa svojim ušminkanim karambolima! Btw, kakva Astra?

  16. #16
    janko
    Guest
    Pogledaj i Hondu Civic prije nego pljuneš lovu!

  17. #17
    Blue
    Guest
    Ako vec ne mozes cekati jesen i novu Mazdu3 onda definitivno Corolla.

Slične teme

  1. Toyota Corolla 1.4 VVT-i
    By Kupus in forum Auto servisi
    Odgovora: 2
    Posljednji post: 25-08-2003, 16:01
  2. Toyota Corolla
    By Toyota in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 14
    Posljednji post: 20-09-2002, 08:30

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •