Stranica 5 od 15 PrvaPrva ... 34567 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 101 do 125 od 360

Tema: Chip tuning

  1. #101
    alfa099
    Guest
    Hrv, jel ti poznat Bruno Š?
    Il si to ti?

  2. #102
    Calibra Zender
    Guest
    Alfa×××, koliko ja znam ti poznješ admina s vidiauto.com. Pa pitaj ga jednostavno za IP i preko broja s kojeg se spaja možeš sve nas ovde provjerit tko smo i šta smo. Osim ak se ne spaja prek neregistriranog prepaid mobitela! A tak se ziher nitko ne spaja.
    Mada mi je bezveze to spominjanje imena i vezivanje ih uz nickove. Pa kakve veze ima kak se tko zove?

  3. #103
    alfa099
    Guest
    ...fala što si mi rek'o...nisam znao...
    Ma neću gnjavit čovjeka bez veze. Ionak radi ko crnac!
    Nego, kad ćeš kod Valenčića?

  4. #104
    Calibra Zender
    Guest
    Ja već sutra pičim za Osijek jer traju rokovi, a stari će u toku slijedećeg tjedna otići dogovoriti cijenu i na pregled s autom. Pa ako bude sve OK dolazim sredinom tjedna u Zagreb ostavit Calibru na procjenu i ostavit ju pod račun.

  5. #105
    Sledge Hammer
    Guest
    Nemoj je davat pod račun još će ti naplatiti to što je moraju uzeti.
    furaj na auto otpad pa možda nešto daju za djelove jer ima još selja koje to voze a kaljibra je ipak gnojpel ili????

  6. #106
    alfa099
    Guest
    ...pa se ti javi Girrariju, a on će meni... pa se nađemo, da platiš rundu!

  7. #107
    bullit
    Guest
    Alfa, nije to Bruno S. kaj ti je, on ne vozi A8, a i ne bi sigurno drobio takve gluposti.

    A za Calibru, nemam komentara, zivi u svom svijetu crvicu, i impresioniraj varazdinke svojim znanjem i komentarima.Jedino te one valjda shvacaju ozbiljno s tim kaj pricas o autima.
    Sad ces jos reci da na GSI-ima,Vectrama i Calibrama 16 V ne odlaze glave i blokovi od poroznosti, i onda si spreman za nagradu ... ma necu uopce se zamarati. Ko te ××××.

    Ja mogu dati garanciju na svoj rad i to cu drage volje uciniti svakome. I do sad nije trebalo nikad nista.

    Nemam vremena ni zivaca razno raznim jadnicima objasnjavati osnove posla kojim se bavim. Mislim da se vise necu javljati na ovim forumima, jer ima previse kretena.

  8. #108
    bullit
    Guest
    Ah, da,zaboravio sam. "Slucajno sam pogodio sta se dogodilo s onim BMW-om iz Auto kluba"... Sta reci na ovo?

    Slucajno je i to da te tata nije iz××××o u zid, a mogao je (steta sto nije) tesko da bi mu se opet omaklo nesto slicno tebi.(Ali sta bi bio forum bez svoje lude, poumirali bi svi od dosade kad se ne bi imali kome smijati)

    I samo mi nemoj o komunikaciji, sjeti se sta si i kako govorio VR6 i kako si pocinjao odgovore njemu.Samo takvu zasluzujes i to dobivas.
    Kmet si bio, i uvijek ces biti.

  9. #109
    Calibra Zender
    Guest
    Alfa×××, nema frke. Ak bude slijedeći tjedan onakav kakav bi i trebao biti javit ću se Girrariju da platim rundu.

    Bullit, govorim samo o svom autu, a ne o Calibrama općenito. I ne hebe me kakve su glave na drugima tak dugo dok (ako) mene to ne zadesi. I na tvoje provokacije više ne mislim odgovarati jer mi se više ne spušta na granu s majmunima. Nema smisla klin klinom izbijati. Nije mi do komunikacije na t(v)om primitivnom nivou!
    I ne pili mi se više o garanciji niti ičemu kaj se tiče tvog posla. Kad se podvuće crta ostaje činjenica da SVI daju garanciju na chip, ali SAMO NEKI (TI OČITO NE) daju i na motor.
    Da, pogodio si slučajno! Jer kak i zadarski tuner sam kaže niti ovi u BMW-ovom servisu nemaju pojma zakaj se to desilo, ali TI ZNAŠ!

  10. #110
    alfa099
    Guest
    bullit, naći ćemo hrva na Zagrebačkoj utrci. Ak je takva faca, neće propustiti taj događaj. A Bruno bi ga morao znat...iako svatko može nasrat tu na forumu svakakve gluposti...
    Tak sam ja prije rata radio za Ferrari ko test vozač, nudili su mi i F1, al nije mi se dalo, moraš puno putovat i te spike, a i ne volim njihovu hranu, WC-i su bez veze...

  11. #111
    600
    Guest
    Bok alfa××× videl sam ti Alficu krasna je. Vozil sam se iza tebe u svojoj 145-ici neznam jel si me snimio tamo kod HNK.

  12. #112
    alfa099
    Guest
    Alo Ševa! Bez vlastitih imena, pliz! To sad obriši...
    Sorry, nisam te skužio, išo sam na posao. Mora se radit! U pol 4 sam na Cvjetnom iza Vjesnika tam di su čevapi, pa navrati na cugu...
    I, da, složio sam mjuzu pa to sad piči do jaja pa ne gledam baš aute oko sebe, osim onih koji mi direktno utječu na vožnju...

  13. #113
    600
    Guest
    Sorry no more names!

    Si siguran da me nisi videl pa još ti je moj komad mahal kaj da je popizdil )

  14. #114
    alfa099
    Guest
    Ej, to je bilo jučer! Dobra ti je cura! A i bilo vas je u autu...
    ...i sad obriši ime, pliz...

  15. #115
    600
    Guest
    Bravo! Vidiš kak memorija radi. )

  16. #116
    Calibra Zender
    Guest
    Opa, frka s imenima!!! A tu hebete onog HRV non stop. Pa kaj nije svima poznato tko se krije iza Alfa××× nicka?

  17. #117
    alfist_zg
    Guest
    Arsen Dedic, ne??

  18. #118
    rale unlog
    Guest
    meni nije poznato,ja sam u informativnoj blokadi tu u macau


  19. #119
    Alfa 147 1.6 - 105KS
    Guest
    J..... frajeri, sve sami filozofi, nazivcirali ste tu ovo malo ljudi koji se kuže u nešto(npr. Bullit )i nece se vise javljati na forum, a ja jos nisam dobio odgovor na svoje "davno" postavljeno i naravno, ozbiljno pitanjce !

    Calibra zender - daj najavi svoj dolazak u Osijek pa da iz prve ruke vidim taj tvoj "otrov" od Calibre, a i mozemo na kavicu u radićevu

  20. #120
    tuninng golfa vr6
    Guest
    golf vr6 sparco sjedala, trokraki sportski volan, sportski mjenjač, zatamnjena stakla, klima, alumiijske papučice gasa,kočnice i kuplunga, snižen (5cm do poda), aluminijske felge BBS, gume goodyear eagle f1 ( 225/35/R17 ), prednje micro maglenke, obrve, stabilizatori, krovni spojler, 2 remus sportska auspuha ( cijeli auspuh je remusov ), metalic crvena boja s velikom naljepnicom VR6 na poklopcu motora, V6 motor, intercooler, turbo kit, chip, 305 ks ( možda i više ), malo manje od pet sec do 100km/h, 260 km/h max brzina! Povoljno! 35000 eura!!!

  21. #121
    Calibra Zender
    Guest
    Eto me u Osijeku. Došao sam prije nekih sat vremena. Pa ti javi vrijeme i mjesto!

  22. #122
    Alfa 147 1.6 - 105KS
    Guest
    Dobro došao u Osijek i sretno na ispitu !
    Pokušat ću doći u radićevu, najvjerojatnije u Faros ili Radić, oko 11,30 h.
    Moja je crna 147-ica, 3V., reg. br. 330

  23. #123
    Calibra Zender
    Guest
    Hej pa to je za pola sata. Nema šanse da stignem pa tek sam se probudio. Negdje oko 2 budem u Bendeku na ručku pa skokni tamo.

  24. #124
    Alfa 147 1.6 - 105KS
    Guest
    O.K. porucaj pa ako ti se bude dalo mozemo na cugu i kasnije, mozda oko 4, recimo u tvrdji, u Beckersu.

  25. #125
    Calibra Zender
    Guest
    Pošto se ne poznamo, ja ću ući u birc i nemam pojma tko si i šta si. Isto tak niti ti mene nećeš prepoznati. Kaj da furam vrata od Škode pod pazuhom? )
    Dođi u 3 na parking iza IPK na Sjenjaku.

Slične teme

  1. Chip-tuning ? Da ili ne??
    By rođo in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 2
    Posljednji post: 17-02-2003, 02:13
  2. Chip tuning
    By Calibra Zender in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 5
    Posljednji post: 03-09-2002, 21:13

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •