Stranica 3 od 15 PrvaPrva 1234513 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 51 do 75 od 360

Tema: Chip tuning

  1. #51
    hrv
    Guest
    Sinko mamu ti ....... , rekao sam ti da moraš u 8 iči spavat

  2. #52
    _Stevo
    Guest
    hrv ma ima pun ××××× tih sa vrecicama sala
    jos ima jedan tip kaj ima automehanicarsku radionu(brlek). al on nije u centru.

  3. #53
    Calibra Zender
    Guest
    Ajde, ajde Bullite, napreduješ korak po korak kaj se komunikacije tiče. U prošlom postu još mrvica sarkazma, ali bez prostota. To je već nešto!

    Ali imam jednu priču o medvjedu za tebe. Vjerujem da ju znaš. Priča kaže da je nekoć davno bio jedan medvjed koji je jedne davne jeseni žderao kruške ko sumanut, a po kličcima je pišao pošto je krušaka bilo u izobilju. Ali došla je zima, krušaka više nije bilo pa su onda i kličci bili dobri! Kapiš? )

    Čini mi se da si ti ipak razmislio i odustao od te rasprave s Auto klubom da ti se ne desi kaj i Eurohercu kad su se nakon teksta o prodavanju bonusa ispod stola počeli buinti da toga kod njih kao NEMA! Ali Gjuro ih je fino kurio 3 broja za redom i navukli su si toliko negativnog publiciteta da bi im bilo bolje da su samo prošli preko tog prvog teksta (ko sad ti recimo) i sve bi puno prije nestalo! A ovak su se mjesec i pol koprcali u svom dreku!

    Za koju Kunu više vjerujem da i ne trebam pričati. Medvjed je svoje rekao!

  4. #54
    Calibra Skender
    Guest
    Da li sam ja ovo glup ko qratz
    Za kaj ne mrem da svatim da me bullit ne ×××× ni 0,0005%
    O bože gluposti mojoj kraja nema!!!

  5. #55
    TRANS AM
    Guest
    Hrv,

    još jednom si dokazao koliko si neuk! Da neki qurac znaš ne bi srao kvake i prosipao bi××××.

    CHIP NA TRANS AM-A IZ 1978. GODINE???

    Trebam li još kaj dodati?

    Nazovi Kvočku, možda ti dozvoli da gledaš kad ga ekipa Sivac-Pale-Kvočka budu nabrijavali. I daj dotegli tu svoju A osmicu, zanima me kak' ta moja stara "kanta" pere u rikverc. )

  6. #56
    seyzmo
    Guest
    )

  7. #57
    smasher666
    Guest
    e trans am kao prvo vidio sam da ××××s jer ti si reko nekome da nepostoji opel astra turbo cuope ,,e u ti u krivo jer ako to nepostoji zasto onda svi casopisi to pisu i mozes naci taj na auto na stranici od bertonija koji to proizvodi pa daj covjece provjeri nesto prije nego bubnes ((ja cu to kupiti,,to je isti auot ko astra opc samo sto je cabrio cuope i nista vise))

  8. #58
    seyzmo
    Guest
    isuse. od ovakvih padobranaca me boli glava.

  9. #59
    TRANS AM
    Guest
    Čuj ti nepismeni anonimus, prvo nauči pisati da ne bi bilo "vidi stranice od Bertonija". BERTONE - Bertonea. Drugo: Hrv, je u postu, nabrajajući što je vozio napisao, citiram: "Astra cupe cabrio". Ja sam ga pitao kaj mu je to. Nauči čitati polupismeni auslanderu i skini mi se s q. Dobro kaže jedan moj frend: "Svašta p...a rodi!"

  10. #60
    2.0i turbo
    Guest
    kao sto sam rekao ima ih dosta::adobranaca a drugo ima taj auto,,mislim na ovu astru ) i kolko se moze dobiti kod nje kada se stavi cip gore remusova cijela ispusna grana

  11. #61
    samba
    Guest
    KOD OPELA PRVO PRAVILO I PHASE I TUNINGA:


    L I M A R I J A !!!!!!

    K&n kitovi i remusovov lim

    HAHAHAHAHA

    TRULI OPELI !!!!!!!!!!


  12. #62
    alfa099
    Guest
    hrv, što je na Focusima u FFVC-u tvojih ruku djelo? Baš me zanima? I koliku si garanciju dao na to kaj si slagao? I kolika je efikasnost iz toga?
    Pa ak vredi tak kak pričaš, da i ja dođem i od××××× bullita, pa da mi tvoji s vrećicama rade tuning...
    Čekam odgovore!

  13. #63
    bullit
    Guest
    Ovo nije odgovor za Hrva (jos cekam odgovore)ali zgodan i vrlo friski primjer garancije

    Slagao sam prije par mjeseci novu 147 JTD. Auto sad ima 145 ks, ide ko blesav. Sveukupno 13000 km. Decko ode na more. Povratak, zove me s Plitvica, auto je prodimio i stao. Jel moguce da je nesto s elektronikom kiksalo? Odgovor, ne nije. Na servisu su mu izvadili pola litre vode, i pola litre mulja iz rezervoara. Otisla je pumpa visokog pritiska, steta 16000 Kn (!). Na svu srecu, auto je na leasing, ima kasko, i osiguranje je pokrilo troskove. Auto opet radi ko sat, sa svim modifikacijama (ima ih cijela hrpa).

    Isto takvo iskustvo i s Roverom 75 TD, auto je modificiran radio godinu dana bez greske (dignut sa 120 na 150 izmjerenih konja), dok u Vodicama nije pokupio vodu. Ventili, glava 8500 Dem stete. Jel sve jasno?

  14. #64
    alfa099
    Guest
    Ajde, hrv! Da čujemo koje su tvojih ruku djela! Tko zna, možda si ipak neki auto-genijalac, a ne samo pljuvač tuđeg truda!
    Čekam da kažeš što si sve radio na Focusu i ostalim natjecateljskim autima. Auti su za kup natjecanja, pa tu i nije bilo nekog velkog posla...
    Možda...nema veze...
    Odgovori!
    Ili ušuti...

  15. #65
    Calibra Zender
    Guest
    Kud da odem izmjeriti snagu motora i koliko će me otprilike to koštati?

  16. #66
    Black Knight_
    Guest
    E, to i mene zanima da vidim jel sve u redu s autom.

  17. #67
    bullit
    Guest
    Javite se, pa cemo dogovoriti termine. Jedno mjerenje je 150 dem, dva (prije i poslije modifikacije) 200 Dem. goc355@yahoo.co.uk
    Dobijete sve crno na bijelo (krivulje su u boji), snagu(u 0.1 ks)na kotacima, gubitak na prijenosu i ok.moment.

  18. #68
    Black Knight_
    Guest
    uh to je previse para! daj neki popust ) ) )

    kak to funkcionira sa 4x4?

  19. #69
    Club Italia
    Guest
    trans mi u primorju kažemo što p...a rodi ni krava neće! )

  20. #70
    zoyozo
    Guest
    bullit,
    sredi neki specijalan saldi za Skendera našeg Caljibru!

  21. #71
    Calibra Zender
    Guest
    Negdje sam bio naletio na nekekav oglas da je testiranje 400 Kuna i mislio si da to nije vrijedno tolike love. A sad čujem da je 50% skuplje. Odustajem od takvih pothvata. Previše love bačano uzalud!

  22. #72
    Yokosuka/
    Guest
    ..bullit,"izvadili pola litre vode iz rezervara", pa ovu INU treba tužiti zbog usranog goriva, katastrofa. Onda si ti kupi moderni dizelaš!?,am samo na OMV...

  23. #73
    bullit
    Guest
    Dobro ljudi kaj je vama? Pa taj stroj kosta preko 30000 Dem. Hocete se zabavljati autima? Skup sport, sorry. Pogledajte malo kolko takva mjerenja i fine tuning kostaju vani.
    Za sad samo za 2 WD, do 400Ks.

  24. #74
    rale
    Guest
    evo jedno pitanje........


    ovo skidanje blokade na 250kmh,da li to spada u chip tunning?

    kak se to ustvari radi i kolko kosta?

    da li firme rade problem s garancijom ak se to napravi?

    nije da imam takav problem al me zanima

    ko zna,jednog dana.......

  25. #75
    CR-V
    Guest
    To možeš saznati ovdje: :URL=http://www.alltooflat.com/geeky/elgoog/:info:/URL:

Slične teme

  1. Chip-tuning ? Da ili ne??
    By rođo in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 2
    Posljednji post: 17-02-2003, 02:13
  2. Chip tuning
    By Calibra Zender in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 5
    Posljednji post: 03-09-2002, 21:13

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •