Stranica 2 od 15 PrvaPrva 123412 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 26 do 50 od 360

Tema: Chip tuning

  1. #26
    bullit
    Guest
    Hvala Trans.

    Black, pogledao sam site.
    Nije problem napraviti tako nesto. Postojale su i prije modifikacije sa switchem, pa da si biras izmedju programa. Vjerojatno ti je jasno da su 4 programa (dva serijska u biti, i dva modificirana) totalno nepotrebna.Moze se i tako sloziti ako bas inzistiras, ali bolja varijanta ti je sa in-car boost controlom regulirati pritisak (od standardnog do maximalnog),i to je to.

    Znas i sam da deklarirana snaga na Calibri turbo raste samo s chipom na 248 ks.Kad na to dodas front-mounted intercooler, tih 270 spomenutih konja nije nikakav problem.

  2. #27
    TRANS AM
    Guest
    Nema beda Bullit. Ovaj Hrv je živi kemičar.

    Vjerojatno je samo njemu na forumu jasno kaj je u stvari nadrobio u svom postu. Osim lupanja gluposti i kao nekog vrijeđanja, ništ' konkretno nije rekao. Kao uostalom ni jednom svom postu do sada.

    Je, znam i ja jednog tipa iz Gradiške, slaže tenkove. Gusjenice, oklop, u cijev kao dodatnu opremu montira buket gladiola. Složil je i jednog cabria. Sad trenutno radi na pick-upu.

    Sorry, prvi si počeo provocirati!

  3. #28
    seyzmo
    Guest
    trans.... )
    i by the way.. chillout. It's not worth it.

  4. #29
    hrv
    Guest
    Trs. Hala na informaciji o gusjenicama i dr. možda bu mi trebao
    Zato što imam dosta iskustva mogu procijeniti tko piše gluposti, a od nekih od vas još nisam čuo ništa konkretno i pametno vezano za moja pitanja.
    Chip tung da ali kod vrhunskih tunera i tu se razlikujemo, a najviše oko problema garancije.
    Kad to shvatite možda če mo se i složiti
    Nemoj mi pametovati oko raznih imena kao što si počeo jer su oni svi na neki način moji poznanici iz svih vrsta auto branše. Od Gabreka, DSM, MAX-tt, Kvočiča, Auto-moto-sporta, Auto šaca, i dr, a sudjelovao sam puno uređivanju i tuniranju trkačih vozila od Felicie do Focusa

  5. #30
    Black Knight_
    Guest
    Ma kakvo chip tuniranje kod vrhunskih tunera? Koji ce to vrhunski tuner chip tunirat neko golf smece za sitne novce i onda jos dat garanciju. Ma kaj si ti lud?

    Chip tuniranje kod vrhunskih tunera se obicno radi zbog toga sto je zbog gomile drugih modifikacija koje su oni slozili na motoru potrebno remapiranje ECUa i naravno da uz gomilu skupih modova i remapirani ECU dobijes i garanciju jer si to sve skupa maaaasno platio.
    Ko ce ti dat garanciju samo zato jer si stavio chip na auto? Pa mozda ti ju i da ako platis chip 5 soma maraka.


    Gle, da ja dobijem samo godinu dana garancije na motor samo zbog chipa koji dodje 500-1000 maraka ja bi svake godine kupovao chip.

  6. #31
    TRANS AM_odlog
    Guest
    Klepanje škartiranih tzv. trkačih Felicija i Focusa nazivati slaganje i tuniranje? Ovo je stvarno previše. Nemam komentara. Dovoljno si sam rekao.

  7. #32
    GABREK ČIP
    Guest
    NEMOJTE MENE JEBAVAT UGRAĐUJEM ČIPOVE MENTALNO RETARDIRANIMA POPUT CRNOG ŠTENDER KONJA

  8. #33
    hrv
    Guest
    Trs, ne tuning je ugradnja chipa u tvoj stari auto
    Ne košta to puno više ali dobiješ garanciju !!!!!!! )

  9. #34
    _Stevo
    Guest
    hrv: na kog mislis iz ivanica???
    ja sam inace iz ivanica pa me zanima. mislim da znam na kog mislis.

  10. #35
    bullit
    Guest
    Hrv, jos uvijek lajes bez veze, a ne odgovaras na pitanje koje sam ti postavio jos na prosloj stranici, i za koje non stop tupis sve zivo na forumu.

  11. #36
    hrv
    Guest
    Neznam točno kak se zove, ali ga zna Sekulić, njega bi trebao znati

  12. #37
    hrv
    Guest
    Bullchip pitaš gluposti, a još ti meni nisi napisao o garanciji.
    Jeli ti upče daješ garanciju, možda je nedaješ.
    Nadam se da če puno zaineresiranih za chip proćitati ovaj forum i shvatiti da Bullchip nedaje nikakvu garanciju.

  13. #38
    _Stevo
    Guest
    hrv za sekulica sam cuo. ne znam ga osobno. par puta je po ivanicu prozujo sa kup verzijama focusa i octavie.

  14. #39
    bullit
    Guest
    Hrv, vidim da znas srat,al kad treba nemas muda, vjerojatno zato jer si nanjusio kud te vodim...nema veze, hvala na potvrdi.

    Inace,u Ivanicu mislite na tipa koji je radio Kwadjije, a sad radi camce i spojlere. Sekulic je iz druge price.

  15. #40
    hrv
    Guest
    _Stevo, Sakulič me upoznao sa njim, ali sam zaboravio kako se zove smo znam da se bavio plastikom i vrečicama a nije bio daleko od centra

  16. #41
    hrv
    Guest
    Bullchip reci prijatelju što te muči, neznam o čemu pričaš, ako se je neko "usro" ONDA SI TO TI.
    Več dugo neodgovaraš na postavljena pitanja

  17. #42
    _Stevo
    Guest
    ovako: ovaj tip kaj ga hrv spominje da radi vrecice je malo dalje od centra, i napravio je neki auto, s kojim je bio na onoj kviskoteci. pokazo mi je tip jednom auto i unutra ××××no izgelda. sad stoji,mislim, kod jednog drugog tipa koji je malo blize centru i radi spojlere. treci koji radi camce zivi 200-300 metara od mene i radi samo camce kolko ja znam, nikakve spojlere.

    btw ovom tipu kaj je napravio taj auto je moj stari jednom kad smo isli s mora u gorskom kotaru napravil cep za hladnjak s vodom od koljena za vodovodnu cijev il tak nekaj. uglavnom vozil posle toga par mjeseci tak brijem.
    p.s. bullit, girari, alfist_zg, M_7 i ja dolazimo u zg djirat kartinge poslije podne. ak ocete zaletite se do micevca. ne znam tocno jos u kolko, znat cu sutra pa javim.

  18. #43
    hrv
    Guest
    Da tip je radio vrečice, a koliko je od centra neznam učinilo mi se blizu, ali svakako bliže od Sekule

  19. #44
    _Stevo
    Guest
    hrv sekulic je vec na izlazu iz ivanica. ovi su unutar kilometra, cak i manje do centra.

  20. #45
    Calibra Zender
    Guest
    copy/paste
    A ti Bullit da si nekakva faca reagirao bi na onaj teksu u Auto klubu (ako je prepun grešaka i ×××××× kao što tvrdite) i pozvao redakciju kod sebe na argumentiranu raspravu i pokazao da je tvoj posao čist, sasvim u redu i da nema negativnih posljedica po automobil. Po tvojoj nonšalantnoj reakciji, po tvojoj liniji manjeg otpora vidi se da ili nemaš argumente kojima bi parirao negativnim stranama posla kojm se baviš ili iz tko zna kojih razloga nisi u stanju pristupiti jednoj takvoj raspravi (neznanje, mimoilaženje zakona, ne apsolutno čisto poslovanje, negativne strane kojima ne možeš parirati-ne kažem da je nekaj od ovog ziher razlog). A i tebi bi vjerojatno bilo u interesu skinuti ljagu koja je tvojoj branši nanesena u tom tekstu. Jer ima puno ljudi koji možda bi ugradili drugi chip i za relativno malu lovu dobili koju konjsku snagu više, ali nakon ovakvog teksta već u startu odbacuju i samu pomisao na tako nešto. A pogotovo nakon još jednog pisma nezadovoljnog klijenta zadarskog tunera. I tu se tebi otvara savršena prilika (koju ti očito nisi u stanju prepoznati) za besplatnu reklamu koja bi zasigurno imala financijski osjetljiv rezultat.
    Ili je možda već i sad previše negativnog publiciteta pa bolje sve pomest pod tepih!

  21. #46
    bozena
    Guest
    Prodam vrhunski avtoradio SONY XR-C8100RDS CD IZMENJEVALEC SONY CDX-605.Zraven podarim se daljincek.VSe je brezhibno!!Cena 55.000 sit
    041/761-763 Saso
    slovenijo

  22. #47
    bullit
    Guest
    Da, Calibra, samo tebi za ljubav cu objasnjavat sve iz pocetka. Sa auto klubom sam ratovao kad sam poceo raditi. A publicitet nikad ne skodi,kao sto sam rekao. Ovaj tjedan je bio C5 HDi, u petak ce biti jedan A6 Biturbo, u ponedjeljak Octavia TDi, prema tome, ne brini za moju zaradu i stetnost napisa u "strucnim" novinama.

    Hrv, citaj bar ove tri strane(ili je i to previse) ako ti se vec ne da onih 24, pa ces uvidjet pitanja na koja nisi odgovorio. A da si obicni lajavac, stoji i bez toga.

  23. #48
    Rezigrirani
    Guest
    Chip tuning je totalno ×××××× nebi to stavio u svoj auto ni da mi plate.
    Pa to uništava motor. ) ) ) ) ) ) )

  24. #49
    hrv
    Guest
    _Stevo, u svakom slučaju tip s vrečicama, i nje mu to loše ispalo sa tim autima, neznam dali su bila 2 ili 3 modela

  25. #50
    hrvica
    Guest
    Dobro tata, što si zapeo za te vrećice? Mama te zove da se makneš od kompjutera već jednom, ja bi sad malo...

Slične teme

  1. Chip-tuning ? Da ili ne??
    By rođo in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 2
    Posljednji post: 17-02-2003, 02:13
  2. Chip tuning
    By Calibra Zender in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 5
    Posljednji post: 03-09-2002, 21:13

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •