Stranica 15 od 15 PrvaPrva ... 5131415
Prikazujem rezultate 351 do 360 od 360

Tema: Chip tuning

  1. #351
    Yokosuka/
    Guest
    ..ne bi ih prodao zato jer onda nemam nikakvu rezervu,mislim da je najbolje da ih zamjenim, felge su iz 2000g.

  2. #352
    bullit
    Guest
    Yokosuka, ja imam F1 Cup, ali ove sad su srebrne, a crne (prijasnje) su otisle odavno. Budem pogledao dal ih neko negdje ima.Ili mi se javi na goc355@yahoo.co.uk

  3. #353
    Yokosuka/
    Guest
    ..imaš Mail...

  4. #354
    abc
    Guest
    Evo, dao sam si malo truda i pronašao stranicu za sve koji se zanimaju za chipove, a nemaju živaca ići do 50 i neke stranice.

  5. #355
    Girrari
    Guest
    Koji ××××ni masakr... ) <br><hr><font color="blue">Burekman ****</font>

  6. #356
    Anthony
    Guest
    Ja ne vjerujem!!! Evo, već dva dana na poslu samo čitam ova dva topica o chip tuningu i stvarno ne mogu vjerovati. Nisam još nikad imao vlastiti auto i položio sam nedavno, ali opet ne mogu vjerovati koliko se ljudi mogu raspravljati o takvoj temi. Ovaj Calibra me je stvarno iznenadio koliko mu se da pisati, a rulja mu je toliko toga rekla, a on se ne da. Pa čovječe, ako ti 50 ljudi govori da si konj, barem se okreni i pogledaj imaš li rep!
    Što se tiče Bullita, pošto ga svi (velika većina) s ovog foruma podržavaju, vjerujem da ću ga posjetiti čim kupim neku pilu.

  7. #357
    Dr.Mengele
    Guest
    Anthony, samo ga posjeti i kad otiđeš pogledaj kako ti rep raste i to konjski!!!!!!!!!!!

  8. #358
    Anthony
    Guest
    Ej, čovječe, tako si smješan da se cijeli forum strgao od smijeha na tu odličnu foru. Bravo frajeru!!!

  9. #359
    INTERCEPTOR
    Guest
    ahhahahahahahahahaha pusti kromosoma na miru, pa on je samo kromosom, ne može ti naškodit.

  10. #360
    S V T
    Guest
    taj doktor neki smješan tip!<br><hr><font size="+1" color="blue">Let the good times roll!</font>

Slične teme

  1. Chip-tuning ? Da ili ne??
    By rođo in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 2
    Posljednji post: 17-02-2003, 02:13
  2. Chip tuning
    By Calibra Zender in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 5
    Posljednji post: 03-09-2002, 21:13

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •