Prikazujem rezultate 1 do 25 od 360

Tema: Chip tuning

Hybrid View

Prethodni post Prethodni post   Slijedeći post Slijedeći post
  1. #1
    Calibra Zender
    Guest
    Eto do popravka 25. strane izvornog topica nastavimo razgovor ovdje!

  2. #2
    hrv
    Guest
    Ajmo tuningaši, 25 stranica nam je u komi kao i Bulchipovi chipovi
    )

  3. #3
    alfa099
    Guest
    Ti si hrv rekao da imaš 40 godina i da 20 godina radiš oko auta? Pa kak ne znaš bullita? Da si radio 3 godina oko auta, trebao bi znati za njega! Kaj si bacao staro ulje po radionama pa te muče programeri chipova? Nije da branim bullita, vozim 2 auta sa Superchipsom, i zadovoljan sam. Stariji je 3 godine nabildan, 50 tkm bez greške, mislim da bullit očito dobro radi svoj posao. Sve smo to već rekli i objasnili ali nekima nikad dosta. I auto mi je sasvim OK. Češće izmjene kvalitetnijeg ulja ne mogu pokvariti gušt kako gas lovi i kako je motor elestičniji od originala. A ako nemate iskustva, žalim, nemojte se petljat u teme koje ne poznajete, već čitajte i učite.
    Ili recite: ne hvala! I to je pošteno. A ne srat! Svi ste kao neki stručnjaci a nikad niste probali...

  4. #4
    Jozzo
    Guest
    I ja sam vozio dosada dva auta sa Superchipsom (Octavie TDi,kao sto sam vec rekao u nekoliko navrata),i stvarno sam zadovoljan. Sad imam treci,i opet ce do Bullita,samo da zatvorim konstrukciju. Nemam nista protiv da netko kritizira, ali samo ako ima zasto. Ako ste probali, i niste bili zadovoljni, sve OK, samo dajte, ali ako niste, onda ste obicni, zavidni i jalni supci. A mislim da je to slucaj sa hrv-om i Calibrom.

  5. #5
    gost
    Guest
    Možda ga i znam nisam se baš družio sa amaterima
    Ostao mi je dužan neke odgovore sa predhodnih stranica oko garancija. Kad to riješimo možda ču imati drugo mišljenje o njemu.
    To što ti je auto prešao 50tkm nemora ništa značiti, može sutra krepati ali i nemora
    Sa tuningom sam se između ostalog bavio pa prema tome znam što pišem. Znam one koji su išli u Sloveniju po chip i one koji su ugradili chip kod nas pa su poslije imali problema. Bit je u tome što če se desiti kas nastane problem i nešto rikne tj kako če onaj koji je ugrađivao chip reagirati i što če vam priznati pod garabciju, Tu nastaju problemi koje niti jedan tuner kod nas nemože rješiti jer se tuning rasi iz sobice 2x2

  6. #6
    hrv
    Guest
    Ovo gore sam isto ja, ali sam imao nekih problema sa logiranjem, sad šljaka

Slične teme

  1. Chip-tuning ? Da ili ne??
    By rođo in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 2
    Posljednji post: 17-02-2003, 02:13
  2. Chip tuning
    By Calibra Zender in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 5
    Posljednji post: 03-09-2002, 21:13

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •