Stranica 1 od 2 12 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 47

Tema: Jeste li ikad pregazili životinju na cesti?

  1. #1
    gogica
    Guest
    Bilo što mačku,psa...

  2. #2
    Cat KillA
    Guest
    Machku! Kratko je trajalo razmišljanje dal zgaziti mačku ili da meni stražnji kraj zgazi simpatični mladić u Fiatu.

  3. #3
    gogica
    Guest
    Okrutno

  4. #4
    KAM&
    Guest
    Psa,mačku i goluba ali nista namjerno jednostavno me životinje vole.

  5. #5
    alfist_zg
    Guest
    ja sam jednom neku jadnu pticicu...mrak je bio, mislio sam da je neka mrlja, dosta brzo sam isao...ufff, grozan osjecaj.

  6. #6
    cuore sportivo
    Guest
    nedavno samo jednu macku,bilo je ispod mjau,mjau,otisla je nekako sva sepajuci

  7. #7
    Yokosuka/
    Guest
    ..samo jednog mišića, ili dva!?...

  8. #8
    Calibra Zender
    Guest
    Nažalost na duši imam jednog štenca i mačića. A bilo je odvratno za vidjeti kad je stari došao doma i naprijed u maski zabijen vrabac. Užaš!

  9. #9
    q100
    Guest
    ne brojim glupe životinje koje gazim jer je vrlo jednostavno ili ona ili tri moja best frenda uostalom nek odjebu vlasnici koji ih dovode u opasnost jer ih puštaju na cestu

  10. #10
    gogica
    Guest

  11. #11
    M MX
    Guest
    Ja sam pregazio Jelena - AUTO TOTALKA...

    Prokleta zivotinja...

  12. #12
    nn
    Guest
    Ni sam neznam broja...

  13. #13
    DKW
    Guest
    A ja-tri Alfe, tri životinje!

    Prva 164: mačka u Kupinečkom (napukla
    maglenka, a i mačka)

    Onda 146: mačka nakon naplatnih kod Lučkog (pa kud ste navalile!)

    Zadnja 164: Zec iznad Šibenika (sad moram naručivati one blende na mjestu maglenki jer 2.0 nema...)

  14. #14
    sepra
    Guest
    Mačku na Cresu, žal mi je, da netko zgazi mog mačka bilo bi mi ××××no žao. Eh da, skupio sam i nekog tipa ispred Aquariusa jel se to broji?

  15. #15
    DKW
    Guest
    Jel i on napuko?
    ) ) ) )

  16. #16
    Club Italia
    Guest
    ne kočim zbog mački i psa do 10 kg, šaltam nižu i palim brisače!

  17. #17
    TRANS AM
    Guest
    Anegdota o njemačkom ovčaru (cca 40kg) ili Basna kako je pas pomislio da ptica.

    Frend i ja drajvamo se laganini po sporednoj uličici lokalne selendre. Iz dvorišta (u trenutku kad sam mu se približio), kroz širom otvorena vrata, izleti njemački ovčar. Veličina mojih očiju mogla se uspoređivati s dimenzijama birtaških pepeljara, onog trena kad sam spazio blesavog cucka pred njuškom mog Firebirda. Brzina je bila svega 40 km/h. Kočnica do poda, njuška automobila kao klin prema dolje, blagoteleća faca spomenutog četveronožnog dahtavca kad je skužio da ipak nije brži u pretrčavanju ceste (promjeniti trenera pod hitno) i let u luku cca 15 metara i zabije se pod parkirani Cadett. Frend komentira: "A ja sam mislil da samo ptice znaju letjeti. Pas mater i mojoj profesorici iz biologije!" Izlazimo iz auta, cucak se diže i šepajući odmagli u svoje dvorište. Gazda izlazi van. Ja sav ubediran (žao mi cucka) objašnjavam situaciju, ispričavam se. Grize me najviše kaj cucak sad šepa. Na to će gazda: "Ma ne, nije to ništ'. Šepa već dugo. To mu je od auta koji ga je prije trknul". ... #%*!$&*# šteta kaj nisam imao gun sa sobom. Bio bi u slatkoj nedoumici cucka ili gazdu.

  18. #18
    _Stevo
    Guest
    moj cucak je par puta zavrsil pod autom odnosno motorom. jednom ga je tip pokupil sa nekom stojkom brijem. uglavnom cucak je preso ispod auto(citaj: kotrljo se) i kad je auto proso dignul se i pobjego u stan. vise manje mu nije nis bilo osim kaj je bil malo natucen. onda ga je jednom puknul neki tip na motoru lagano, a cucak je u roku par sekundi pretrco jednom kilometar do doma.
    p.s. nemojte mislit da nisam volil svog cucka al ××××ga ((

  19. #19
    gogica
    Guest
    Tako ste bezosječajni.

  20. #20
    Animal Destroyer
    Guest
    Zakej? Pa meni nema većeg gušta nego voziti se ko luđak po gradu i gaziti životinje koje istrče. Skupim ih u vreću i odnesem u McDonalds da ih stave u hambiće. Još i zaradim (još malo para i pada Calibra)!!!

  21. #21
    M MX
    Guest
    Dajte dečki:

    " Tako ste bezosječajni"

    ) ) ) ) ) )

  22. #22
    q100
    Guest
    cuba svaka ti dala

    osječaji daj od×××× dal mogu dogit poso plaču ostala ××××××
    odgovor ne
    p.s. dal moš ostat normalan u ovakom sranju

  23. #23
    DKW
    Guest
    Trans Am,
    svaka čast na priči!

    Ovo još malo pa će počet bit
    književni forum!

    (Prdonjne Akademici Autisti,
    pardon, automobilisti!)

  24. #24
    Black Knight_
    Guest
    Uh.. Ja nisam nista pregazio.... JOS! >

  25. #25
    Puntolino_
    Guest
    Vozio sam se iza frenda u yugiću, ponoći. Odjednom samvidio da cucak istrčava ispred yuga i da frend nebude stigo zakočiti. Udario ga je i pes se prokotrljao ispod auta i nastavio trčati za njim. Komedija.

Slične teme

  1. je li Vas auto ikad ''ostavio na cesti''?
    By Tomislava in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 114
    Posljednji post: 28-02-2004, 22:44
  2. Renault Clio da li vas je ikad ostavio na cesti?
    By zainteresirani kupac in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 6
    Posljednji post: 16-09-2002, 15:07

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •