Stranica 1 od 4 123 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 84

Tema: GOLF - zašto ga ne volimo ???

  1. #1
    doc
    Guest
    Ima nas ovdje koji volimo taljane, francuze, japance, šveđane.... ali skoro svi smo ko braća kad je u pitanju pljuvanje po Golfu! Čako ga i neki švabofili pljuju. Čini mi se da je ugled Golfa u drastičnom padu. Još uvijek ga hvale samo oni koji ga imaju, valjda tako liječe svoje frustracije kad se sjete kolko su para utrošili na auto koji po svemu mnogo zasostaje za autima u istom cjenovnom rangu.

  2. #2
    SB
    Guest

  3. #3
    CRASH....
    Guest

  4. #4
    Nesto mu curi...
    Guest

  5. #5
    VW kič...hehehe
    Guest


    DRVENI UMECI U LUPU!!!

  6. #6
    Jaranski Golf
    Guest



    Samo mu jos bosanske tablice nedostaju!

  7. #7
    Kurati
    Guest
    Natakne ti jaran mamu na razanj, pa je zavrti tako da ti i sestra pozeli isto...

    Svinjo

  8. #8
    ayala
    Guest
    Prvenstveno zato što je tvrd i neudoban.Osječaj klaustofobije,trndanja...Ima pono boljih i ljepših auta da bi se mora mučiti u toj konzervi.Ne hvala.

  9. #9
    Za jarana
    Guest
    Sta je kurati?Ovdje nista nije bilo uvredljivo,cinjenica je kada sam god prolazio kroz Bosnu nagledao sam se Golfova sa bezbroj maglenki,spojlera...Od ruznog auta naprave jos ruzniji auto. )

  10. #10
    DKW
    Guest
    Prvi Golf (1974.) nacrtao je Giorgetto Giugiaro, dizajner Lancie Delte, Lotusa Esprit, Fiata Pande, to je samo ono što se sad mogu sjetit, i bio je stvarno nešto novo. Drugi je već bio bezličniji, a ni 3. ni 4. nisu bolji.
    Kod golfa je osnovni problem što je u tih tri metra i nešto sadržana sva malograđanska filozofija koja se god mogla skupit.
    Kao da su se natjecali napraviti što bezličniji auto. Mrzimo svi Golf prvenstveno zbog toga što volimo aute (nebi visili do 03:00 da nije tako), pa onaj tko voli aute, voli BMW-e, Alfe, Fiate, Peugeote, čak i Calibre (šala, šala, Zenderu...), ali ne voli Golf.
    Golf je doslovce sprava kao što su to: tačke, mikser, frižider ili klima uređaj u uredu. A po slikama čini se da ni slijedeći neće biti bolji...
    Kad vidim "Golf" odmah se sjetim ove strukture ljudi:
    Mesar iz Čakovca
    Špediter iz Sesveta
    Vlasnik poker-aparata iz Sinja (ali on već gleda BMW E36, a ovaj Golf mu ima gume 205/45/16)
    Jaran iz Zenice (sorry, ali tako je - bavimo se autima a ne rasizmom, stoga bez uvrede, viđao sam ja dosta 156-ica, tako da ne generaliziram...)
    Golf je zapravo elementarna nepogoda kao što su to:
    narodnjaci
    malograđanština
    neukus
    navala na crkvu nakon 1991
    svadbe od 300 ljudi
    itd itd

  11. #11
    ayala
    Guest
    DKW PUN POGODAK!!!

  12. #12
    Calibra Zender
    Guest
    Ne želim razmišljati o ovoj temi jer mi lako pukne živac kad se sjetim svih mana i pogledam cijenu. Zato čuvam živce i preskačem tugu zvanu Golf!

  13. #13
    Jaran
    Guest
    DKW-jesi u pravu ali jedno stoji da bi svi vi voljeli imati Golfa nego hljeba se najesti...

    Jos nesto, ovi sa maglenkama i spojlerima su izmisljeni i najvise ih ima u Hercegovini, a znamo ko je tamo vecina...nako, samo da se zna!
    Toliko.

  14. #14
    Mesoprerada?
    Guest
    JES,JES I BIJELE CARAPICE ) )

  15. #15
    Calibra Zender
    Guest
    Pervan je jednom dobro rekao na telki: "Nikada, ali nikada neću kupiti bijelog Golfa dvojku jer kad izađeš na parking ne znaš koji je tvoj"! )

  16. #16
    Black Knight_
    Guest
    Narodne i velike svadbe su do jaja!

  17. #17
    M MX
    Guest
    Zasto mrzimo Golfa.. Ja neznam cak sam ga jedno vrijeme i posjedovao i nisam imo nekih problema ali jednostavno ga mrzim. Vjerojatno zbog šugavog i isfuranog dizajna (auto bez ikakve licnosti)...

  18. #18
    arba051
    Guest
    znam 5-6 ljudi koji imaju golfa IV, a njima troje desila se ista stvar. Pao im je vozacev (ili suvozacev) bocni prozor (na elektroniku) !!!
    I sto da mi se to desi a nemam garazu?!?
    Parkirat ga tik uz zid? Spavat u njemu dok se ne popravi?
    I to ti je ta toliko hvaljena kvaliteta VW-a.

  19. #19
    doc
    Guest
    svak cast DKW, dobro obrazlozeno pitanje!

  20. #20
    alfist_zg
    Guest
    pravo pitanje je: zasto golf nevoli nas?

  21. #21
    Nino
    Guest

    SVAKA CAST!!!!!
    pun pogodak, od prvog do zadnjeg reda!!!

  22. #22
    citro
    Guest
    Alfist&DKW

  23. #23
    Katadiopter-paket
    Guest
    Covjece pa jos malo i oni ce suvozacevo sjediste naplacivati kao dodatna oprema...

  24. #24
    Dalibor
    Guest
    Znate one tamne mrlje koje se spustaju od gepeka pa nize (Golf 2)?
    Malo obratite pažnju!

  25. #25
    oglas
    Guest
    Prodam golf VR6, z zelo dost dodatne opreme,prevoženih 210.000 km, črne barve, letnik 12/1992, 180KM (PS)...
    Kontakt:
    dejan.cernetic@volja.net
    Tel.:040-696-664
    Cena:840.000 ali dogovor
    Ogled možen v MS!
    slovenijo

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •