Prikazujem rezultate 1 do 15 od 15

Tema: Hey, Mr. webmaster: krepala tema o Golfu bez podizača!

  1. #1
    DKW
    Guest
    ona tema od 4 poruke je goli bijeli window, nešto je riknulo, a baš me zanimaju komentari ekipe...

  2. #2
    alfist_zg
    Guest
    mene isto.
    mislio sam da samo meni ne radi. ajd napokon da moj kompic nije kriv.

    DKW, jel to neka wolfsburska mafija opstruira protok slobodnih informacija?

  3. #3
    Serbia GTi
    Guest
    Bilo je još nekoliko tema koje su bile izbrisane, a evo neće ni 25, stranicu chip tuninga da otvori.

  4. #4
    DKW
    Guest
    Vidim da u ovo doba ste aktivni za ekranom umjesto da hoblate (serbia, prevod: deljate) po ženama.
    Uglavnom, priča je bila ovakva:
    Moj frend, komercijalist, napravi veliki promet svojoj firmi, a bez povišice, bez priznanja, jebu ga ko mladog majmuna.
    I njemu direktori (koji su si pokupovali Mečke i Volvoe, nove od njegove zarade) odluče mom frendu kupit službeni auto. I kao kod Zubaka je akcija "Golf Edition" A u nju ti ulaze:
    Golf SDi spomenutih 68 KS 170 km na sat 17 s do 100
    Klima, ali manualna
    Obruči kilometarcajgera kao u kromu
    aluminijski detalji (samo nemogu se sjetit gdje kad je auto crn iznutra ko grob
    ratkape
    3 a ne 5 vrata
    prag na kom piše Golf

    i, sada glavna stvar

    KURBLE ZA PODIZANJE STAKLA!!!!!!

    i sve to, ekipo, za

    16.500 EURA!!!!!!!

    E, da zaboravio sam metalik boju. U ××××te

  5. #5
    alfist_zg
    Guest
    DKW, moram priznati jednu stvar...

    na 42. stranici autokluba ,novi broj, jereklama za taj isti Golf edition i izmedju ostalog pise kao 16razloga za kupiti golf, nesto u tom pateticnom stilu...i sad, izmedju ostalog je navedeno Elektricni podizaci stakla kao serijski. neznam kakva je onda to bila ponuda tvom frendu...
    usput , u toj reklami ima dosta bisera povodom te opreme kao...16 ' kotaci?!? i zatamnjena straznja svjetla haha...pa onda presvlake sjedala iz posebne ponude...glupost ,kakva je to pponuda posebna, presvlake od zirafa?
    onda , pazi ovo , prednja sjedala podesiva po visini....strasna kerefeka, to konkurencija jos nije otkrila
    dobro , dosta...malo mi je jadno se ovako sprdati sa golfom, ipak puno ljudi voli taj auto.
    Oni ga ipak kupuju najvjerovatnije zbog ove zadnje stavke u reklami : "najvisa kvaliteta i najmanji gubitak vrijednosti"
    ko voli nek izvoli.

  6. #6
    DKW
    Guest
    Valjda piše, ali čovjek je bio kod mene doma s tim autom i fakat su kurble na vratima.
    A istina je da ima 16" kotače: sa ratkapama. Čak nije ni to velika tragedija, dapače...
    Ali mene je skršila ideja auta od 16.000 eura da ima kurble.
    Pa Daewoo Matiz valjda ima el. podizače...
    To je neka ljuta Zubakova uvaljotina...

    Inače, da ne ispadne "vudri po VW-u":
    Volkswagen Polo je za isti paket opreme (identični-provjerio sam) i do 2000 eura jeftiniji nego u Njemačkoj. Tek toliko. I još uvijek tvrdim da je odlična kupovina. (sad će lavina....)

  7. #7
    alfist_zg
    Guest
    aha...to je nakraju i kupio??
    ja sam shvati oda je to samo ponuda...cccc, a jadan covjek.

    a cuj , mozda je tu ponudu Pavo onda "preformulisao" kad mu je ponestalo tih jadnih modela sa sistemom za jacanje bicepsa tijekom voznje. )

  8. #8
    _Stevo
    Guest
    el to samo meni nece otvorit 25 stranicu cip tuninga il ova moja kanta od kompjutera ne valja. ak ne valjda bum je pocel jos zvat GOLF.

  9. #9
    Serbia GTi
    Guest
    da si procitao stranicu video bi da nisi jedini

  10. #10
    _Stevo
    Guest
    serbia gti, kaj ni tebi nece otvorit?
    dal neko zna zast se to nece otvorit????
    il je neko jako srao nes pa je law malo zbriso?

  11. #11
    Serbia GTi
    Guest
    Šta je to tako teško trebalo reći da bi law izbrisao stranicu?
    Ne verujem. Bila je prazna već kod prvog posta...

  12. #12
    _Stevo
    Guest
    serbia gti dal si bar uspio procitat prvi post ili je odmah izbrisano? neznam zakaj stalno pise ko da je novi odgovor. mislim na vrijeme zadnjeg odgovora kaj pise tam na glavnoj stranici talijana, njemaca, ...

  13. #13
    Serbia GTi
    Guest
    Ne nisam video prvi post, a što se tiče odgovora - ti možeš da odgovoriš sa bilo koje strane (1-24). Verovatno ljudi isprobavaju dal će proraditi pa postuju.

  14. #14
    _Stevo
    Guest
    a vidis toga se nisam sjetil. bas me zanima ko je ta raspizdio webmastera, i sta je bilo napisano.

  15. #15
    seyzmo
    Guest
    hihiiii
    a nisam htio.
    omaklo mi se

    )

Slične teme

  1. Problem sa klimom na Golfu
    By dolino in forum Auto servisi
    Odgovora: 3
    Posljednji post: 07-07-2004, 11:57
  2. Električni podizaći za R5-icu
    By petak in forum Ponuda – potražnja
    Odgovora: 3
    Posljednji post: 19-03-2004, 13:45

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •