Prikazujem rezultate 1 do 24 od 24

Tema: A3 ili GOLF IV

  1. #1
    NINA
    Guest
    KUPUJEM NOVI AUTO I DVOUMIM SE IZMEĐU OVA DVA, PA AKO NEKO IMA NEKI KOMENTAR (DOBAR ILI LOŠ) U VEZI NJIH NEKA SE IZJASNI. ZNAM DA SLJEDEĆE GODINE IZLAZE NOVI MODELI PA NE ZNAM DA LI SE ISPLATI ČEKATI I KUPITI NOVI MODEL S MANJE OPREME ILI KUPITI STARI MODEL S VIŠE OPREME? UNAPRIJED HVALA SVIMA KOJI SE JAVE!

  2. #2
    eh budale
    Guest


    ...pa dobro kopile mutavo, baš si tuka ko tuka zaostalog mentaliteta i zatucanosti. Pa jeli imaš odgovor na iskonu?
    PA KUPI TOG ××××NOG GOLFA I NE SERI VIŠE SA GLUPIM PITANJIMA. ×××× TE I GOLF I AUDI. PRIJE TOGA PROČITAJ NA FORUMU ZAŠTO TOLIKO VOLIMO GOLFA !

    I zašto ljudi danas tako razmišljaju uopće, ovdje 9 od 10 mrze precjenjena njemačka kola.


  3. #3
    cannon
    Guest
    ajme nino a što će ti A3, kupi golfa i tata će ti biti sretan jer će mu ostati novaca i za drugo dijete

  4. #4
    belan08
    Guest
    Samo golf dolazi u obzir.

  5. #5
    hydractive
    Guest
    C3, C4 ili C5... ako ti bolje odogvara C III, C IV ili C V, heh

  6. #6
    lepi
    Guest
    ma audi kupi sreco

  7. #7
    mao
    Guest
    s golfom samo jako loša iskustva, nema vlasnika koji se nije vratio s golfom IV u servis, pisem iz iskustva u radu u VW autosalonu! Audi definitivno!

  8. #8
    zulu
    Guest
    Ni A3 ni Golf, nego Seat Leon!!!

  9. #9
    SuLe
    Guest
    Kupi OBA ×××× m...

  10. #10
    deky
    Guest
    ma ništa iz VW koncerna!

  11. #11
    POLOVNJAČA
    Guest
    Ni ja nisam ljbitelj njemaca(mada sam vozila 5 god. Opela),ali ako se ide do A3(u cijeni)onda možeš nać ludilo japanca.ONI SU STVARNO KOMA..

  12. #12
    deky
    Guest
    Slažem se.

  13. #13
    R-18
    Guest
    Pusti njih u ×××××.

    Po njima svakim danom sve više i više VW-a odlazi na servis i jako se "kvare" a ljudi (koje li ××××××) ih u svijetu sve više i više kupuju.

    Zaboravi ostale komentare. Oni ti se jednostavno nemogu pomirit da se nijedan talijan neće tako dobro prodavat ko VW. A da ne govorimo o Audiu, Opelu ........

  14. #14
    POLOVNJAČA
    Guest
    Tko se to ljuti?Cura traži savjet ,a ne svađu i ružne riječi.Ja ,opet ,glasam za JAPANCE.Ne moran ja vozit šta većina vozi,a ni mene ne triba slušat

  15. #15
    deky
    Guest
    Je,sjajno ima ide prodaja u zadnje vrijeme,samo je pala za 20%

  16. #16
    R-18
    Guest
    Je čul sam da je pala za 20 % al je od talijana još uvijek za 160 % ispred .

  17. #17
    POLOVNJAČA
    Guest
    Ljudi kupuju najjeftinije postole(80%)ali to ne znači da su najbolje,zar ne?

  18. #18
    R-18
    Guest
    Ne ljudi nemaju dovoljno love da kupuju jeftino.

    Ak si me shvatil(a)

  19. #19
    mouse
    Guest
    Audi definitivno, jer u vw koncernu se radi klasifijacija motora prema kvaliteti, to znaći da audi dobiva najkvalitetjnije motore, zatim vw, pa seat te škoda najlošije.Zato Audi drži cijenu i nakon 10 god., a kvaliteta je nadaleko poznata. )

  20. #20
    govno
    Guest
    Kvaliteta je nadakleko poznata?

  21. #21
    R-18
    Guest
    KLASIFIKACIJA MOTORA PO KVALITETI ??
    GDI PA SI TO PROČITAL
    ???????????????????????????????????????

    Gluplju izjavu već dudo nisam čul ) ) )

  22. #22
    deky
    Guest
    Svi ti oni dobivaju iste motore,nema veze sta se proizvode u mexicu,poljskoj,španiji

  23. #23
    Altea
    Guest

    Čuj, ja bi ti preporučila Seat Leon. Motor ti je od VW a za manju lovu imaš puno više opreme - pogotovo sad na akciji. Radim u salonu Seata pa ak ti mogu pomoć još nekim informacijama javi. Audi nemoj kupovat jer je preeeskup za ono što nudi! A golf jeko kradu pa ti Seat Leon najbolje riješenje!

  24. #24
    amira
    Guest
    ne valja!!!

Slične teme

  1. GOLF 1
    By JAC in forum Najbolji automobili svih vremena
    Odgovora: 28
    Posljednji post: 23-06-2004, 11:54
  2. GOLF II 1.6 TD
    By fersy in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 2
    Posljednji post: 23-12-2003, 21:31

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •