Stranica 3 od 3 PrvaPrva 123
Prikazujem rezultate 51 do 63 od 63

Tema: dream cars

  1. #51
    Serbia GTi
    Guest
    Dream team
    DREAM ON !!!
    81:78

  2. #52
    Club Italia
    Guest
    moram još par komada:



    charger from fast and furious



    900 wild horses from detroit

  3. #53
    TRANS AM
    Guest
    Da, i da slučajno ne bi nekome palo na pamet da je ono dizanje Charger-a na zadnje kotače iz "Fast and Furious" nekakav filmski trik!

  4. #54
    Black Knight_
    Guest
    AFAIK bilo je tri kategorije, do 1.3 ili 1.4, do 2.0 i preko 2.0, kako onda nisu u istoj kategoriji?

  5. #55
    seyzmo
    Guest
    uff. i ja bi se digao na zadnje kotace da me goni takva mrcina. kakvi filmski trikovi.

    pure-american-hardbred-polished-carbon-supercharged horsepower !!!

    slin, slin

  6. #56
    Amer
    Guest
    Nažalost ono dizanje chargera je filmski trik. Dali netko od vas mozda zna podatke od auta HSV (neznam koji točno model) nabrijanog u tvornici TWR. Negdje sam pročitao da ima 530 ks iz 5.7l obujma (GM motor s kompresorom) i ubrzanje od 0-100 4.4s.

  7. #57
    TRANS AM
    Guest
    Majčice mila, kojeg li bogohuljenja! Ni u najcrnijim mislima slutio nisam. A još sam lijepo upozorio da slučajno ne bi možda nekome palo na um i sama pomisao da je dizanje Chargera na zadnje kotače filmski trik! Kad li oglasi se jedan! Za domaću zadaću proučiti svu moguću raspoloživu literaturu o onakvim (like Charger) monstrumima koji se još nazivaju Hot-rod ili street machine. A onda slijedi rasprava. Filmski trik, kaže. Majko mila!

  8. #58
    seyzmo
    Guest
    some never get it.

  9. #59
    Club Italia
    Guest
    ako stvarno ima 900 ks onaj charger onda je moguće ( bar ja mislim da je) ! pa pogledaj malo stock car ili kako se već zovu one utrke u americi na 400 m ( ne mislim na street race), da nema onih produžetaka na zadnjem kraju automobilu prevrnulo bi ga na krov!

  10. #60
    seyzmo
    Guest
    pa tome to i sluzi. Svako kome nije jasno da se NE RADI O FILMSKIM TRIKOVIMA neka mi odgovori... kako je moguce auto te mase, s tim under-carriage (××××ga, ne znam kako se to kaze na HR) i te snage (US bhp) ostane na sva 4 kotaca kod malo zesceg starta ?

    I ako neko jos uvijek ne vjeruje, Fast and the furious na DVD-u ima ta scena iz jedno 54 ugla (pretjerujem, ali ima iz puno) uglova snimanja, pa vi gledajte.

  11. #61
    Mkey
    Guest

  12. #62
    Mkey
    Guest
    2002 Chevrolet Corvette Convertible
    5.7 V8, 6 brzina.
    Cijena mu je 50 000 zelembaca

  13. #63
    S V T
    Guest
    ....samo da malo napasem oči i dušuuuuu.... <br><hr><font face="Impact" size="+1" color="green">JAGUAR COSWORTH F1</font>

Slične teme

  1. Muscle cars
    By INTCP in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 13
    Posljednji post: 23-12-2002, 09:46

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •