Stranica 1 od 3 123 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 63

Tema: dream cars

  1. #1
    Club Italia
    Guest

    Dodge Charger

  2. #2
    Club Italia
    Guest

    Chevrolet Corvette 1974

  3. #3
    Club Italia
    Guest

    Ford Sportcoupe 1932

  4. #4
    Club Italia
    Guest

    Dodge 1941

  5. #5
    Club Italia
    Guest

    Chevrolet Chevelle

  6. #6
    Club Italia
    Guest

    Chevrolet Camaro

  7. #7
    Club Italia
    Guest

    Pontiac Fire Bird

  8. #8
    Club Italia
    Guest

    Chevrolet Corvette 1958

  9. #9
    Club Italia
    Guest

    Pontiac GTO 1969

  10. #10
    Club Italia
    Guest

    Ford Mustang 1967

  11. #11
    Club Italia
    Guest

    Cadillac Eldorado 1957

  12. #12
    Club Italia
    Guest

    Chevrolet Coupe 1940

  13. #13
    Club Italia
    Guest

    Chevrolet 1957

  14. #14
    Club Italia
    Guest

    Zastava 750

  15. #15
    Black Knight_
    Guest
    '78 Australian Ford Falcon XC Cobra limited edition



    '73 Australian Ford Falcon XC Hardtop cini mi se naravno preradjen da bude replika onog iz mad maxa



    Jos dodajte tome RX7 sa 4 venkel komore i biturbom, 800 konja. Nadam se da znate kak RX7 novi izgleda.

  16. #16
    TRANS AM
    Guest
    Ooooh da Italia! Ovo je nešto za mene.
    Najžešća pila u ovom društvancu Z-750 ) Definitivno Ford Sportcoupe '32. Pravi američki hot rod-er! Napiši mail da ti pošaljem vjerojatno najbolji link s takvim stvarčicama.

    Baš sam vidio Charger na navom spotu Kid Rocka (s onom sisatom plavojkom). Samo mi nije jasno kaj na ovom gore rade felge od Stingray-a.

    Nije mi jasno zakaj si ispod fotke napisao Chevrolet Camaro, kad VR6, najveći autoritet na forumu za stare amerikance kaže u svom prvom postu u topic-u "VR6 ili ..." da je to Pontiac Trans Am. A valjda je njemu za vjerovati! Sigurno će nam reći i kad je Corvette Stingray doživjela redizajn i dobila plastične odbojnike naprijed i otraga (btw, meni su lijepše s klasičnim metalnim odbojnicima) i kaj si baš morao odabrati Trans Am-a s najružnijom maskom svih vremena (sigurno će nam VR6 otkriti i godinu kad je ta maska prvi put stavljena na Pontiac). )

    Crni, fakat su u Australiji bile popularne replike Mad Max-ovog Ford Falcona XB GT Coupe Interceptor-a iz '73., rađene na temelju XC Hardtop-a

  17. #17
    Black Knight_
    Guest
    E, a sta ne bi bio faca da se s tim dofuras ispred saloona, hahaa. Sa regom LAST-V8, haha

  18. #18
    TRANS AM
    Guest
    Crni, sjedni nedovoljan. Za domaću zadaću čitati teme i postove! Po Zg se zna motati moje bijelo čudovište Pontiac Trans Am Smokey & Bandit '78. 6,6L (400 c.i.d.) V8 (big block), dual exhaust, 4bbl Holly 850 carb. 360hp, pa ti reci da nisam faca s Jelačić placa.

  19. #19
    sudija
    Guest
    pokraj tih čudovišta konjinova štender zender kaljibra je truli gnoj što i je. ŽIVIO AMERIČKI SAN !!!

  20. #20
    HEHE
    Guest

  21. #21
    seyzmo
    Guest
    Za Vas koji ne znate... Ovo parkiraliste i zelenilo, sve je to iza moje kuce.

    Trans... daj zamisli da ti netko ostavi sve ove aute na parkiralistu.. pa kako se suzdrzati ? ufff

    Kako padam na ovu "kramu" kako bi trans rekao. Moj favorit je jos uvijek Shelby. Iako se nebi zalio niti na jedan (ne racunam Feechu)

  22. #22
    _Stevo
    Guest
    nema sta lijepe zvjercice!
    ja se ne bi zalil na mustanga i camara.
    a cak i imam jedan auto od ovih na slikama. zastavu 750!!! istu takvu, dobro zelene boje, vrata se otvaraju isto tak i jos ima dvobojne siceve unutra(uvezeno iz italije). inace je iz 56/7 godine. motor je preso oko 30 000 km. ugradjen je umjesto 600 ccm.

  23. #23
    Black Knight_
    Guest
    sudija, zato je tvoj tunirani rog bmx jos veca trulez.

  24. #24
    Club Italia
    Guest
    trans:

    iako se iz mojeg nicka nikad nebi reklo da volim stare amere, al ××××ga to je živa istina, ne da ih volim nego ih obožavam! zaljubio sam se u njih još kao mali kad sam gledao am.filmove u kojem su ih drajvali! jedan od jačih filmova mi je američki grafiti! onaj žuti hot rod je ludnica! pošalji na jadran1@ri.tel.hr

    bit će još slika u toku noći

  25. #25
    Club Italia
    Guest
    trans ako se ikad sretnemo morat ćeš me provozat malo u toj mrcini, da čujem i osjetim v8 kako diše! definitvno najlipši zvuk imaju stari ameri (v!

Slične teme

  1. Muscle cars
    By INTCP in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 13
    Posljednji post: 23-12-2002, 09:46

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •