Prikazujem rezultate 1 do 4 od 4

Tema: Golf od 16.500 EUR se prodaje bez električnih podizača!

  1. #1
    DKW
    Guest
    A sada moram tračati malo svog jednog frenda (××××ga, ali ovo morate vidjeti):

    Firma mu konačno, kao dobrom pregaocu (trgovac je i napravio im je fenomenalan promet)odluči kupiti auto. Novi, službeni, ali koji će samo on voziti 24 sata na dan. I nakon što su si direktori pokupovali Volvoe i Mečke (nove, dakako) za iste te pare koje im je uglavnom on priskrbio, odluče oni njemu kupit auto.
    I kaže mu jedan od tih kapitalista:
    Čuj, ima nekakva akcija kod Zubaka, Golf Edition, metalik boja, klima...
    I šta će moj frend, neće leba nad pogaču, uzmi šta ti daju.
    I kupe njemu slijedeće vozilo:
    (sjedite?)
    Golf 1.9 SDi Edition
    68 KS/160 km/h, 17 s do 100.
    samo za početak.
    Manualna klima
    metalik boja
    troja, a ne petora vrata
    ćukice kao iz highlinea (kao fora)
    nema EASY ENTRY kao, recimo Stilo
    a na vratima KURBLE ZA PODIZANJE!
    Cijena? Prava sitnica: 16.500 EUR!

  2. #2
    Club Italia
    Guest
    ha ×××× ga dkw to ti je golf, plaća se ime a ne kvaliteta i oprema! ali kad pogledaš s druge strane poklonjenom konju se ne gleda u zube!

  3. #3
    Calibra Zender
    Guest
    Pa nije to ništ čudno. Dođem na servis i čekam auto. Mehaničar slaže Golfa i pitam ga kaj radi? Veli ugrađuje daljinsko centralno zaključavanja(inače ugrađuju Gemini na sve aute). Na četvorku naravno. I čudim se kak nema daljinskog u seriji (i ja sam bedast!!!), a veli mi da ne ugrađuje samo daljinsko nego da mu je i sve motoriće stavljao jer ovaj niti centralno nije imao!

  4. #4
    Sto jes' jes
    Guest
    Ovdje nije tema da se ne gleda poklonu u zube , nego nesto drugo i tip je 100% u pravu.

    Evo otvoreno priznam da sam Golfist miliun na sto ali me stvarno ta oprema kod VW nervira, covjece kurble za tu lovu...to stvarno nervira

Slične teme

  1. Električni podizaći za R5-icu
    By petak in forum Ponuda – potražnja
    Odgovora: 3
    Posljednji post: 19-03-2004, 13:45
  2. podizači stakala
    By Fergazer in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 3
    Posljednji post: 28-08-2003, 19:16

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •