Prikazujem rezultate 1 do 25 od 34

Tema: Dokle cemo trpit debilne komentatore??!!

Hybrid View

Prethodni post Prethodni post   Slijedeći post Slijedeći post
  1. #1
    bLUe_dWARf
    Guest
    Pa stvarno....

  2. #2
    mytbyte
    Guest
    Pošto radim na HRT i već sam imao verbalni duel sa Cvitkovićem koji je vrlo neotesana, bezobrazna i neuka osoba, javljam se da mu polomim sve zube i tako pridonesem boljitku F1 prijenosa...
    ...ko danas se sjećam kad se dotični mrtav hladan upitao da li će se Montoya moći vratiti na stazu i nastaviti s utrkom...isuse kriste...

  3. #3
    mytbyte
    Guest
    postu nedostaje ovo: ...nakon što je Montoya ostao bez kompletnog stražnjeg spojlera, Cvitković se pitao hoće li moći nastaviti utrku...

  4. #4
    bero550
    Guest
    Bogme stvarno a prva utrka novog prvenstva! Komentator nije skontao da pored Schumijevog imena pise 1STOP te je 5min ponavljao da je nevjerojatno kako Schumacher zaostaje 1 krug za vodecima, da bi se na kraju ispricao kako je to pogreska. Tu stvarno netko treba izgubit posao u najblazem slucaju, lakse je pratit utrku bez ikakvog komentiranja, preporuka fanovima F1 bosanci imaju dobre komentatore, na FTV1 budu dobri prijenosi

  5. #5
    Jao
    Guest
    Njatragičnije je što više kužim komentatore s RTL iako ne znam ni beknuti njemački, nego ove naše mozgove.

    Njabolje fore su im kad vide neki bolid da usporva ili je izletio: moron ne pričeka trenutak pa da vidi tko ima kakvu kacigu nego odmah izleti
    ako je to ferrari - Schumacher
    McLaren - drugi schumacher
    Williams - Montoya
    itd.

    Kao da u momčadima postoji samo jedan vozač.

  6. #6
    Jao
    Guest
    Mea Culpa

    Kod McLarena sam napisao krivog vozača - treba pisati Coulthard.

    Evo već se posipam pepelom.

Slične teme

  1. dokle cemo to trpit?
    By dj milas in forum Formula 1, Rally, NASCAR
    Odgovora: 4
    Posljednji post: 08-11-2003, 10:28

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •