Prikazujem rezultate 1 do 14 od 14

Tema: Što mi savjetujete?

  1. #1
    neodlucni
    Guest
    Da li uzeti Daciu SuperNovu R-GTT (140kw) ili Calibru 4x4

  2. #2
    Calibra Zender
    Guest
    Pusti aute, tebi treba pomoć psihijatra!

  3. #3
    neodlucni
    Guest
    Pa dobro konju jedan, zašto ti moraš svakog da vredjaš.
    Jesam li rekao nešto protiv tebe?
    Sad se i ne čudim zašto te svi pljuju, smradu jedan

  4. #4
    Club Italia
    Guest
    ne želim se mješati u vaš dijalog ali imam jedno pitanje, jako je malo, i glasi ovako:

    koji r gtt ima 140kw to ti je brate mili 190ks!


  5. #5
    seyzmo
    Guest
    da, malo mi je to cudno. Gdje si to nasao ?

  6. #6
    look now
    Guest
    CALIBRA















































    http://www.viole89.com/forum/images/smiles/finger.gif

  7. #7
    Black Knight_
    Guest
    Ako imas para za odrzavat turbaka i nadjes dobroga sa 4x4 u funkciji onda kalibru, al tesko ces to nac. nadam se da nisi mislio na ne-turbo kalibre, postoje i ne-turbo 4x4. gtt mi se cini kao klosarskija opcija

  8. #8
    cuore sportivo
    Guest
    vozis tu trulu calibru nekih 4 mj. i mislis da si uhvatio boga za bradu,to je bio auto prije 10 godina,a sad mu je mjesto na otpadu,i ne vidim cemu toliko hvaljenja neke starudije

  9. #9
    Calibra Zender
    Guest
    cuore, lakše malo. Još je uvijek Calibra premija prema GTT-u. A osim toga nemaju svi love pa da svako malo pljuju za novi auto!

  10. #10
    neodlucni
    Guest
    jos sam uvjek misljenja da mi je R-GTT bolja solucija. dapace, jos sam neodlucniji. pomozite nekim argumentima a ne - ovo je krs, ovo je njemacko govno ovo je francusko govno.

  11. #11
    cuore sportivo
    Guest
    pa nekazem da je tako losa,ali ovaj lik ju nahvalio koda je kupio avion

  12. #12
    Calibra Zender
    Guest
    cuore, 102 ks po litri (pa makar i s turbom) 6.8 do sto i 240 max v su respektabilne brojke za 204 ks! Samo s druge je strane nažalost povelika nepouzdanost tog agregata.

  13. #13
    cuore sportivo
    Guest
    fiat cuope 2.0 turbo 225 ks mislim negdje 6.5 do 100 ,ipak ima ovaj vise po litri

  14. #14
    Calibra Zender
    Guest
    Po performansama su tu negdje, ali to NISU auti iste klase i za usporedbu. Kao niti GTV. To su po dimenzijama auti klasu niže od Calibre. Calibra je coupe srednje klase, a GTV i Fiat Coupe to nikako nisu. Isto tako niti Corrado ne može biti konkurencija Calibri već nekaj veće poput Forda Proba.

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •